Výsledky Vánočního turnaje 2012
Zde jsou konečné výsledky turnaje a pod nimi kompletní přehled odehraných zápasů.
Vánoční turnaj - dvouhra mužů |
p. |
h1 |
h2 |
sety |
výměny |
délka |
1. kolo |
1. |
Oros Miroslav |
Nečas Marek |
2:0 |
(21:8, 21:9) |
23 min. |
2. |
Pilař Petr |
Hingar Miloš |
2:0 |
(21:7, 21:11) |
18 min. |
3. |
Peřina Jan |
Jakubec Václav |
2:0 |
(21:7, 21:18) |
20 min. |
4. |
Fišer René |
Kreč Jiří |
2:0 |
(21:11, 22:20) |
22 min. |
5. |
Mareček Jindřich |
Chochol Libor |
2:0 |
(21:11, 21:17) |
20 min. |
6. |
Audy Vladimír |
Šuma David |
2:1 |
(21:15, 15:21, 11:6) |
28 min. |
7. |
Procházka Zdeněk |
Wurzel Jan |
2:0 |
(21:4, 21:8) |
20 min. |
8. |
Havlas Vítězslav |
Taške Michal |
2:0 |
(21:12, 21:13) |
18 min. |
9. |
Provazník Petr |
Sýkorovský Petr |
2:0 |
(21:16, 23:21) |
26 min. |
10. |
Hanuš Marek |
Košinár Peter |
2:0 |
(21:2, 21:2) |
16 min. |
11. |
Tirpák David |
Kobliha Miroslav |
2:0 |
(21:6, 21:9) |
15 min. |
12. |
Šimpach Jan |
Klokan Lukáš |
2:0 |
(21:12, 21:16) |
20 min. |
2. kolo |
13. |
Procházka Zdeněk |
Hanuš Marek |
2:1 |
(21:19, 13:21, 11:8) |
35 min. |
14. |
Oros Miroslav |
Tirpák David |
2:0 |
(21:11, 21:13) |
19 min. |
15. |
Peřina Jan |
Pilař Petr |
0:2 |
(12:21, 13:21) |
19 min. |
16. |
Mareček Jindřich |
Havlas Vítězslav |
0:2 |
(13:21, 16:21) |
22 min. |
17. |
Fišer René |
Šimpach Jan |
2:1 |
(21:17, 18:21, 11:4) |
31 min. |
18. |
Audy Vladimír |
Provazník Petr |
2:0 |
(21:13, 21:18) |
28 min. |
19. |
Sýkorovský Petr |
Šuma David |
2:0 |
(21:13, 21:18) |
23 min. |
20. |
Chochol Libor |
Kreč Jiří |
2:1 |
(23:21, 18:21, 11:8) |
32 min. |
21. |
Taške Michal |
Klokan Lukáš |
0:2 |
(20:22, 9:21) |
18 min. |
22. |
Hingar Miloš |
Jakubec Václav |
0:2 |
(13:21, 13:21) |
23 min. |
23. |
Kobliha Miroslav |
Nečas Marek |
0:2 |
(10:21, 10:21) |
17 min. |
24. |
Košinár Peter |
Wurzel Jan |
0:2 |
(16:21, 11:21) |
22 min. |
3. kolo |
25. |
Procházka Zdeněk |
Oros Miroslav |
0:2 |
(15:21, 11:21) |
24 min. |
26. |
Havlas Vítězslav |
Pilař Petr |
2:0 |
(21:15, 21:19) |
16 min. |
27. |
Audy Vladimír |
Fišer René |
1:2 |
(21:8, 10:21, 10:12) |
36 min. |
28. |
Mareček Jindřich |
Šimpach Jan |
2:0 |
(21:15, 21:17) |
24 min. |
29. |
Provazník Petr |
Peřina Jan |
2:0 |
(21:19, 24:22) |
26 min. |
30. |
Tirpák David |
Hanuš Marek |
1:2 |
(12:21, 21:18, 6:11) |
30 min. |
31. |
Wurzel Jan |
Nečas Marek |
0:2 |
(10:21, 16:21) |
27 min. |
32. |
Klokan Lukáš |
Sýkorovský Petr |
0:2 |
(13:21, 14:21) |
20 min. |
33. |
Chochol Libor |
Jakubec Václav |
2:0 |
(21:14, 21:14) |
18 min. |
34. |
Šuma David |
Kreč Jiří |
1:2 |
(20:22, 21:10, 5:11) |
26 min. |
35. |
Hingar Miloš |
Taške Michal |
2:0 |
(21:14, 21:7) |
21 min. |
36. |
Košinár Peter |
Kobliha Miroslav |
0:2 |
(5:21, 6:21) |
17 min. |
4. kolo |
37. |
Havlas Vítězslav |
Oros Miroslav |
0:2 |
(11:21, 10:21) |
14 min. |
38. |
Mareček Jindřich |
Fišer René |
0:2 |
(18:21, 18:21) |
31 min. |
39. |
Audy Vladimír |
Procházka Zdeněk |
2:0 |
(21:14, 21:12) |
23 min. |
40. |
Nečas Marek |
Pilař Petr |
0:2 |
(10:21, 13:21) |
20 min. |
41. |
Chochol Libor |
Provazník Petr |
0:2 |
(19:21, 20:22) |
17 min. |
42. |
Sýkorovský Petr |
Hanuš Marek |
1:2 |
(15:21, 21:13, 7:11) |
31 min. |
43. |
Šimpach Jan |
Tirpák David |
2:0 |
(21:18, 21:17) |
24 min. |
44. |
Peřina Jan |
Kreč Jiří |
2:1 |
(21:16, 13:21, 11:5) |
25 min. |
45. |
Wurzel Jan |
Jakubec Václav |
1:2 |
(14:21, 21:19, 7:11) |
36 min. |
46. |
Kobliha Miroslav |
Klokan Lukáš |
2:0 |
(21:13, 21:19) |
19 min. |
47. |
Šuma David |
Hingar Miloš |
2:0 |
(21:9, 21:18) |
24 min. |
48. |
Košinár Peter |
Taške Michal |
0:2 |
(14:21, 12:21) |
21 min. |
5. kolo |
49. |
Fišer René |
Oros Miroslav |
0:2 |
(16:21, 6:21) |
22 min. |
50. |
Havlas Vítězslav |
Audy Vladimír |
2:0 |
(21:19, 21:18) |
25 min. |
51. |
Pilař Petr |
Provazník Petr |
0:2 |
(19:21, 18:21) |
23 min. |
52. |
Mareček Jindřich |
Hanuš Marek |
1:2 |
(16:21, 21:16, 3:11) |
41 min. |
53. |
Nečas Marek |
Procházka Zdeněk |
0:2 |
(12:21, 10:21) |
19 min. |
54. |
Sýkorovský Petr |
Peřina Jan |
0:2 |
(19:21, 19:21) |
22 min. |
55. |
Chochol Libor |
Šimpach Jan |
0:2 |
(7:21, 14:21) |
20 min. |
56. |
Kobliha Miroslav |
Jakubec Václav |
1:2 |
(21:13, 19:21, 6:11) |
27 min. |
57. |
Kreč Jiří |
Tirpák David |
0:2 |
(10:21, 10:21) |
19 min. |
58. |
Klokan Lukáš |
Šuma David |
0:2 |
(8:21, 5:21) |
18 min. |
59. |
Taške Michal |
Wurzel Jan |
2:1 |
(14:21, 21:15, 13:11) |
29 min. |
60. |
Košinár Peter |
Hingar Miloš |
0:2 |
(12:21, 9:21) |
19 min. |
6. kolo |
61. |
Fišer René |
Havlas Vítězslav |
2:1 |
(24:26, 21:14, 11:8) |
36 min. |
62. |
Provazník Petr |
Oros Miroslav |
0:2 |
(10:21, 8:21) |
16 min. |
63. |
Audy Vladimír |
Hanuš Marek |
1:2 |
(21:9, 19:21, 7:11) |
36 min. |
64. |
Procházka Zdeněk |
Pilař Petr |
0:2 |
(15:21, 16:21) |
28 min. |
65. |
Šimpach Jan |
Peřina Jan |
0:2 |
(17:21, 17:21) |
28 min. |
66. |
Mareček Jindřich |
Jakubec Václav |
2:0 |
(21:19, 21:8) |
26 min. |
67. |
Sýkorovský Petr |
Tirpák David |
0:2 |
(18:21, 17:21) |
26 min. |
68. |
Chochol Libor |
Nečas Marek |
2:1 |
(21:16, 19:21, 11:7) |
25 min. |
69. |
Kobliha Miroslav |
Hingar Miloš |
0:2 |
(18:21, 15:21) |
21 min. |
70. |
Taške Michal |
Šuma David |
0:2 |
(21:23, 5:21) |
20 min. |
71. |
Wurzel Jan |
Kreč Jiří |
0:2 |
(19:21, 12:21) |
21 min. |
72. |
Košinár Peter |
Klokan Lukáš |
0:2 |
(14:21, 19:21) |
19 min. |
7. kolo |
73. |
Hanuš Marek |
Oros Miroslav |
0:2 |
(13:21, 12:21) |
26 min. |
74. |
Provazník Petr |
Fišer René |
1:2 |
(20:22, 21:15, 8:11) |
37 min. |
75. |
Peřina Jan |
Havlas Vítězslav |
1:2 |
(13:21, 21:9, 7:11) |
27 min. |
76. |
Audy Vladimír |
Pilař Petr |
2:1 |
(20:22, 21:11, 11:7) |
26 min. |
77. |
Procházka Zdeněk |
Mareček Jindřich |
0:2 |
(14:21, 14:21) |
15 min. |
78. |
Chochol Libor |
Tirpák David |
0:2 |
(18:21, 10:21) |
21 min. |
79. |
Jakubec Václav |
Šimpach Jan |
0:2 |
(8:21, 10:21) |
17 min. |
80. |
Sýkorovský Petr |
Hingar Miloš |
2:0 |
(21:12, 21:11) |
28 min. |
81. |
Nečas Marek |
Šuma David |
0:2 |
(6:21, 12:21) |
17 min. |
82. |
Taške Michal |
Kobliha Miroslav |
2:0 |
(21:17, 21:17) |
20 min. |
83. |
Wurzel Jan |
Klokan Lukáš |
0:2 |
(18:21, 20:22) |
21 min. |
84. |
Košinár Peter |
Kreč Jiří |
0:2 |
(4:21, 5:21) |
18 min. |
Vánoční turnaj - dvouhra žen |
p. |
h1 |
h2 |
sety |
výměny |
délka |
1. kolo |
1. |
Pilařová Martina |
Vrtišková Dana |
2:0 |
(21:13, 21:9) |
19 min. |
2. |
Fišerová Lenka |
Rožánková Tereza |
0:2 |
(14:21, 18:21) |
24 min. |
3. |
Hůdová Majka |
Matysová Hana |
0:2 |
(11:21, 12:21) |
18 min. |
2. kolo |
4. |
Pilařová Martina |
Rožánková Tereza |
0:2 |
(12:21, 9:21) |
19 min. |
5. |
Vrtišková Dana |
Matysová Hana |
0:2 |
(10:21, 9:21) |
18 min. |
6. |
Fišerová Lenka |
Hůdová Majka |
2:1 |
(14:21, 21:15, 21:16) |
35 min. |
3. kolo |
7. |
Pilařová Martina |
Matysová Hana |
0:2 |
(18:21, 11:21) |
20 min. |
8. |
Rožánková Tereza |
Hůdová Majka |
1:2 |
(21:12, 18:21, 22:24) |
36 min. |
9. |
Vrtišková Dana |
Fišerová Lenka |
0:2 |
(9:21, 4:21) |
17 min. |
4. kolo |
10. |
Pilařová Martina |
Hůdová Majka |
0:2 |
(13:21, 10:21) |
22 min. |
11. |
Matysová Hana |
Fišerová Lenka |
2:0 |
(21:13, 21:15) |
28 min. |
12. |
Rožánková Tereza |
Vrtišková Dana |
2:0 |
(21:5, 21:7) |
16 min. |
5. kolo |
13. |
Pilařová Martina |
Fišerová Lenka |
0:2 |
(10:21, 13:21) |
22 min. |
14. |
Hůdová Majka |
Vrtišková Dana |
2:0 |
(21:10, 21:15) |
21 min. |
15. |
Matysová Hana |
Rožánková Tereza |
2:0 |
(21:6, 21:13) |
20 min. |