Výsledky 1. turnaje SOTX série
Zde jsou konečné výsledky turnaje (muži hráli švýcarským systémem na 6 kol, ženy hrály systémem "každá s každou") a pod nimi kompletní přehled odehraných zápasů (výsledky "dosažené" kontumací jsou označeny červeně).
O pořadí mužů rozhodovaly (pořadí dle důležitosti) tyto faktory: větší počet vyhraných zápasů, větší bhn (Buchholz number - číslo snažící se ohodnotit kvalitu soupeřů s kterými hráč hrál tak, že sečte vítězství všech soupeřů, s kterými hráč hrál - pokud najedete myší na bhn v tabulce u hráče, mělo by se Vám zobrazit, jak se k danému bhn došlo), větší rozdíl setů, více vítězných setů, větší rozdíl míčů, více vítězných míčů. U žen jsou kriteria pro pořadí stejná, jen je vynecháno bhn, protože ženy hrály každá s každou.
1. turnaj SOTX série - dvouhra mužů |
p. |
h1 |
h2 |
sety |
výměny |
délka |
1. kolo |
1. |
Taške Michal |
Audy Vladimír |
0:2 |
(13:21, 7:21) |
17 min. |
2. |
Beran Ladislav |
Vrabec Patrik |
0:2 |
(5:21, 4:21) |
9 min. |
3. |
Homolka Pavel |
Šimpach Jan |
2:0 |
(21:5, 21:12) |
11 min. |
4. |
Šuma David |
Zahradník Radek |
0:2 |
(13:21, 12:21) |
17 min. |
5. |
Kreč Jiří |
Jančík Tomáš |
2:0 |
(21:12, 21:13) |
13 min. |
6. |
Ježek Miroslav |
Kozák Petr |
0:2 |
(21:23, 11:21) |
16 min. |
7. |
Franz Jan |
Krček Břetislav |
0:2 |
(9:21, 15:21) |
12 min. |
8. |
Hájek Ondřej |
Pilař Petr |
2:0 |
(21:18, 21:15) |
21 min. |
9. |
Peřina Jan |
Vlach Miroslav |
2:1 |
(21:13, 19:21, 11:3) |
27 min. |
10. |
Novák Miroslav |
Kostka Tomáš |
1:2 |
(21:15, 13:21, 2:11) |
20 min. |
2. kolo |
11. |
Beran Ladislav |
Šimpach Jan |
0:2 |
(12:21, 15:21) |
17 min. |
12. |
Taške Michal |
Franz Jan |
0:2 |
(7:21, 6:21) |
12 min. |
13. |
Šuma David |
Jančík Tomáš |
0:2 |
(8:21, 15:21) |
12 min. |
14. |
Ježek Miroslav |
Pilař Petr |
0:2 |
(10:21, 4:21) |
13 min. |
15. |
Vlach Miroslav |
Novák Miroslav |
2:1 |
(15:21, 21:10, 11:5) |
20 min. |
16. |
Kostka Tomáš |
Peřina Jan |
0:2 |
(19:21, 22:24) |
25 min. |
17. |
Hájek Ondřej |
Kozák Petr |
2:0 |
(21:9, 21:10) |
14 min. |
18. |
Zahradník Radek |
Kreč Jiří |
2:1 |
(16:21, 21:13, 11:8) |
30 min. |
19. |
Krček Břetislav |
Audy Vladimír |
2:1 |
(18:21, 21:11, 11:10) |
23 min. |
20. |
Homolka Pavel |
Vrabec Patrik |
0:2 |
(7:21, 9:21) |
16 min. |
3. kolo |
21. |
Taške Michal |
Beran Ladislav |
2:1 |
(21:16, 18:21, 11:6) |
26 min. |
22. |
Ježek Miroslav |
Novák Miroslav |
0:2 |
(15:21, 9:21) |
16 min. |
23. |
Šuma David |
Kostka Tomáš |
0:2 |
(12:21, 8:21) |
16 min. |
24. |
Kozák Petr |
Šimpach Jan |
2:0 |
(21:6, 21:11) |
16 min. |
25. |
Homolka Pavel |
Jančík Tomáš |
2:0 |
(21:12, 21:8) |
14 min. |
26. |
Franz Jan |
Pilař Petr |
0:2 |
(9:21, 20:22) |
18 min. |
27. |
Vlach Miroslav |
Kreč Jiří |
2:0 |
(21:12, 21:15) |
18 min. |
28. |
Audy Vladimír |
Peřina Jan |
0:2 |
(15:21, 16:21) |
17 min. |
29. |
Zahradník Radek |
Krček Břetislav |
1:2 |
(22:20, 10:21, 2:11) |
26 min. |
30. |
Hájek Ondřej |
Vrabec Patrik |
0:2 |
(6:21, 8:21) |
16 min. |
4. kolo |
31. |
Šuma David |
Beran Ladislav |
2:0 |
(21:13, 21:19) |
19 min. |
32. |
Ježek Miroslav |
Taške Michal |
2:0 |
(21:13, 21:18) |
19 min. |
33. |
Šimpach Jan |
Jančík Tomáš |
0:2 |
(13:21, 14:21) |
15 min. |
34. |
Franz Jan |
Kreč Jiří |
2:1 |
(10:21, 21:15, 11:8) |
26 min. |
35. |
Audy Vladimír |
Novák Miroslav |
0:2 |
(15:21, 16:21) |
16 min. |
36. |
Kostka Tomáš |
Hájek Ondřej |
0:2 |
(9:21, 11:21) |
20 min. |
37. |
Kozák Petr |
Homolka Pavel |
0:2 |
(12:21, 10:21) |
17 min. |
38. |
Pilař Petr |
Zahradník Radek |
2:0 |
(21:10, 21:15) |
18 min. |
39. |
Vlach Miroslav |
Krček Břetislav |
2:1 |
(21:16, 14:21, 11:7) |
24 min. |
40. |
Peřina Jan |
Vrabec Patrik |
0:2 |
(4:21, 9:21) |
11 min. |
5. kolo |
41. |
Beran Ladislav |
Ježek Miroslav |
2:1 |
(20:22, 21:19, 11:8) |
27 min. |
42. |
Taške Michal |
Šimpach Jan |
0:2 |
(18:21, 13:21) |
22 min. |
43. |
Šuma David |
Kreč Jiří |
0:2 |
(8:21, 10:21) |
18 min. |
44. |
Audy Vladimír |
Franz Jan |
0:2 |
(12:21, 17:21) |
22 min. |
45. |
Kostka Tomáš |
Kozák Petr |
2:1 |
(21:17, 17:21, 11:6) |
28 min. |
46. |
Jančík Tomáš |
Novák Miroslav |
0:2 |
(9:21, 15:21) |
14 min. |
47. |
Zahradník Radek |
Vlach Miroslav |
0:2 |
(14:21, 18:21) |
28 min. |
48. |
Peřina Jan |
Krček Břetislav |
2:0 |
(21:12, 21:13) |
16 min. |
49. |
Hájek Ondřej |
Homolka Pavel |
2:1 |
(19:21, 21:9, 11:3) |
25 min. |
50. |
Pilař Petr |
Vrabec Patrik |
0:2 |
(7:21, 8:21) |
17 min. |
6. kolo |
51. |
Taške Michal |
Šuma David |
0:2 |
(20:21, 17:21) |
23 min. |
52. |
Beran Ladislav |
Audy Vladimír |
0:2 |
(9:21, 12:21) |
19 min. |
53. |
Ježek Miroslav |
Šimpach Jan |
0:2 |
(15:21, 18:21) |
20 min. |
54. |
Jančík Tomáš |
Zahradník Radek |
0:2 |
(19:21, 15:21) |
25 min. |
55. |
Kozák Petr |
Kreč Jiří |
1:2 |
(24:25, 21:8, 3:11) |
27 min. |
56. |
Kostka Tomáš |
Franz Jan |
2:0 |
(22:20, 21:17) |
20 min. |
57. |
Krček Břetislav |
Pilař Petr |
0:2 |
(12:21, 18:21) |
19 min. |
58. |
Homolka Pavel |
Novák Miroslav |
2:1 |
(21:17, 17:21, 11:5) |
23 min. |
59. |
Peřina Jan |
Hájek Ondřej |
0:2 |
(15:21, 20:22) |
22 min. |
60. |
Vlach Miroslav |
Vrabec Patrik |
0:2 |
(8:21, 7:21) |
15 min. |
1. turnaj SOTX série - dvouhra žen |
p. |
h1 |
h2 |
sety |
výměny |
délka |
1. kolo |
1. |
Hovorková Štěpánka |
Rokůsková Monika |
0:2 |
(12:21, 5:21) |
17 min. |
2. |
Hůdová Majka |
Lípová Kamila |
2:1 |
(21:18, 12:21, 11:7) |
25 min. |
2. kolo |
3. |
Hovorková Štěpánka |
Lípová Kamila |
2:1 |
(14:21, 21:19, 11:7) |
24 min. |
4. |
Rokůsková Monika |
Hůdová Majka |
2:0 |
(21:5, 21:4) |
15 min. |
3. kolo |
5. |
Hovorková Štěpánka |
Hůdová Majka |
2:0 |
(21:12, 21:19) |
17 min. |
6. |
Lípová Kamila |
Rokůsková Monika |
0:2 |
(14:21, 14:21) |
17 min. |
4. kolo |
7. |
Hovorková Štěpánka |
Rokůsková Monika |
0:2 |
(15:21, 11:21) |
19 min. |
8. |
Hůdová Majka |
Lípová Kamila |
2:0 |
(21:8, 21:14) |
17 min. |
5. kolo |
9. |
Hovorková Štěpánka |
Lípová Kamila |
2:1 |
(12:21, 21:12, 11:4) |
23 min. |
10. |
Rokůsková Monika |
Hůdová Majka |
2:0 |
(21:7, 21:15) |
15 min. |
6. kolo |
11. |
Hovorková Štěpánka |
Hůdová Majka |
0:2 |
(19:21, 15:21) |
15 min. |
12. |
Lípová Kamila |
Rokůsková Monika |
0:2 |
(15:21, 12:21) |
15 min. |