Výsledky 4. turnaje SOTX Tour 2015
Zde jsou konečné výsledky turnaje a pod nimi kompletní přehled odehraných zápasů.
4. turnaj SOTX Tour 2015 - dvouhra A |
p. |
h1 |
h2 |
sety |
výměny |
délka |
1. kolo |
1. |
Krček Břetislav |
Šula Fabián |
2:1 |
(21:12, 19:21, 21:14) |
29 min. |
2. |
Kostka Tomáš |
Šimpach Jan |
2:0 |
(21:13, 21:11) |
20 min. |
3. |
Novák Miroslav |
Singer Martin |
2:0 |
(27:25, 21:14) |
27 min. |
4. |
Zahradník Radek |
Seidl Václav |
0:2 |
(16:21, 19:21) |
25 min. |
5. |
Hrzán Tomáš |
Smutný František |
0:2 |
(11:21, 15:21) |
26 min. |
6. |
Matysová Hana |
Gottwald Boris |
0:2 |
(14:21, 17:21) |
19 min. |
7. |
Smilová Věra |
Horák Hubert |
2:0 |
(21:15, 21:19) |
18 min. |
8. |
Kubík Miroslav |
Hlavička Miroslav |
2:0 |
(21:2, 21:11) |
16 min. |
2. kolo |
9. |
Kostka Tomáš |
Kubík Miroslav |
2:0 |
(21:18, 21:18) |
21 min. |
10. |
Gottwald Boris |
Smutný František |
2:1 |
(17:21, 21:18, 21:17) |
42 min. |
11. |
Smilová Věra |
Novák Miroslav |
0:2 |
(11:21, 17:21) |
19 min. |
12. |
Krček Břetislav |
Seidl Václav |
2:0 |
(21:15, 21:15) |
17 min. |
13. |
Zahradník Radek |
Šula Fabián |
1:2 |
(21:19, 19:21, 12:21) |
41 min. |
14. |
Singer Martin |
Horák Hubert |
1:2 |
(21:18, 19:21, 16:21) |
35 min. |
15. |
Hrzán Tomáš |
Matysová Hana |
2:0 |
(21:12, 21:14) |
19 min. |
16. |
Hlavička Miroslav |
Šimpach Jan |
1:2 |
(11:21, 21:19, 9:21) |
28 min. |
3. kolo |
17. |
Krček Břetislav |
Kostka Tomáš |
0:2 |
(22:24, 24:26) |
31 min. |
18. |
Gottwald Boris |
Novák Miroslav |
2:0 |
(21:13, 21:17) |
20 min. |
19. |
Smilová Věra |
Smutný František |
0:2 |
(24:26, 9:21) |
24 min. |
20. |
Kubík Miroslav |
Šula Fabián |
1:2 |
(18:21, 22:20, 10:21) |
35 min. |
21. |
Šimpach Jan |
Seidl Václav |
1:2 |
(15:21, 21:17, 12:21) |
34 min. |
22. |
Horák Hubert |
Hrzán Tomáš |
0:2 |
(14:21, 19:21) |
24 min. |
23. |
Matysová Hana |
Singer Martin |
0:2 |
(15:21, 10:21) |
21 min. |
24. |
Hlavička Miroslav |
Zahradník Radek |
0:2 |
(8:21, 14:21) |
22 min. |
4. kolo |
25. |
Gottwald Boris |
Kostka Tomáš |
0:2 |
(17:21, 18:21) |
22 min. |
26. |
Smutný František |
Krček Břetislav |
1:2 |
(21:16, 15:21, 5:21) |
29 min. |
27. |
Šula Fabián |
Novák Miroslav |
1:2 |
(21:15, 6:21, 14:21) |
32 min. |
28. |
Hrzán Tomáš |
Seidl Václav |
2:0 |
(21:18, 21:15) |
26 min. |
29. |
Šimpach Jan |
Kubík Miroslav |
0:2 |
(7:21, 17:21) |
17 min. |
30. |
Zahradník Radek |
Smilová Věra |
0:2 |
(8:21, 16:21) |
23 min. |
31. |
Matysová Hana |
Horák Hubert |
1:2 |
(17:21, 21:17, 12:21) |
29 min. |
32. |
Hlavička Miroslav |
Singer Martin |
1:2 |
(15:21, 21:15, 11:21) |
33 min. |
5. kolo |
33. |
Novák Miroslav |
Kostka Tomáš |
0:2 |
(15:21, 14:21) |
22 min. |
34. |
Gottwald Boris |
Krček Břetislav |
0:2 |
(19:21, 7:21) |
22 min. |
35. |
Šula Fabián |
Hrzán Tomáš |
2:0 |
(21:15, 21:8) |
21 min. |
36. |
Seidl Václav |
Smutný František |
2:1 |
(12:21, 21:10, 21:17) |
27 min. |
37. |
Kubík Miroslav |
Smilová Věra |
2:0 |
(21:15, 21:9) |
19 min. |
38. |
Šimpach Jan |
Horák Hubert |
2:0 |
(21:19, 21:18) |
23 min. |
39. |
Zahradník Radek |
Singer Martin |
2:0 |
(21:14, 21:11) |
24 min. |
40. |
Hlavička Miroslav |
Matysová Hana |
0:2 |
(11:21, 14:21) |
19 min. |
6. kolo |
41. |
Šula Fabián |
Kostka Tomáš |
0:2 |
(12:21, 14:21) |
24 min. |
42. |
Novák Miroslav |
Krček Břetislav |
0:2 |
(12:21, 17:21) |
20 min. |
43. |
Seidl Václav |
Gottwald Boris |
0:2 |
(19:21, 20:22) |
24 min. |
44. |
Hrzán Tomáš |
Kubík Miroslav |
1:2 |
(18:21, 21:17, 15:21) |
34 min. |
45. |
Šimpach Jan |
Smutný František |
0:2 |
(16:21, 11:21) |
19 min. |
46. |
Singer Martin |
Smilová Věra |
1:2 |
(21:17, 16:21, 18:21) |
32 min. |
47. |
Matysová Hana |
Zahradník Radek |
0:2 |
(12:21, 10:21) |
21 min. |
48. |
Hlavička Miroslav |
Horák Hubert |
0:2 |
(9:21, 12:21) |
14 min. |
4. turnaj SOTX Tour 2015 - dvouhra B |
p. |
h1 |
h2 |
sety |
výměny |
délka |
1. kolo |
1. |
Ježek Miroslav |
Fišerová Lenka |
2:0 |
(21:12, 21:16) |
19 min. |
2. |
Morávek Luděk |
Trubačová Táňa |
1:2 |
(21:19, 13:21, 18:21) |
35 min. |
3. |
Šuma David |
Pilařová Martina |
2:0 |
(21:7, 21:9) |
13 min. |
4. |
Čákora Miroslav |
Ludvík Tomáš |
1:2 |
(13:21, 24:22, 12:21) |
31 min. |
5. |
Klomínský Martin |
Vlach Aleš |
2:0 |
(21:12, 21:14) |
14 min. |
6. |
Hůdová Majka |
Čížek Bronislav |
2:0 |
(21:19, 21:13) |
14 min. |
7. |
Janoš Pavel |
Novák Václav |
2:0 |
(21:14, 21:8) |
18 min. |
2. kolo |
8. |
Janoš Pavel |
Šuma David |
2:0 |
(21:14, 21:18) |
20 min. |
9. |
Ježek Miroslav |
Klomínský Martin |
2:0 |
(21:13, 21:9) |
17 min. |
10. |
Ludvík Tomáš |
Hůdová Majka |
1:2 |
(19:21, 25:23, 7:21) |
34 min. |
11. |
Čákora Miroslav |
Trubačová Táňa |
2:0 |
(22:20, 22:20) |
24 min. |
12. |
Čížek Bronislav |
Morávek Luděk |
0:2 |
(14:21, 13:21) |
23 min. |
13. |
Vlach Aleš |
Fišerová Lenka |
1:2 |
(21:13, 9:21, 14:21) |
29 min. |
14. |
Pilařová Martina |
Novák Václav |
2:1 |
(14:21, 21:17, 21:18) |
32 min. |
3. kolo |
15. |
Janoš Pavel |
Ježek Miroslav |
0:2 |
(16:21, 12:21) |
20 min. |
16. |
Šuma David |
Hůdová Majka |
2:0 |
(21:18, 21:11) |
23 min. |
17. |
Klomínský Martin |
Ludvík Tomáš |
1:2 |
(21:15, 13:21, 14:21) |
32 min. |
18. |
Fišerová Lenka |
Čákora Miroslav |
1:2 |
(14:21, 21:18, 17:21) |
32 min. |
19. |
Pilařová Martina |
Trubačová Táňa |
0:2 |
(8:21, 8:21) |
15 min. |
20. |
Novák Václav |
Morávek Luděk |
0:2 |
(18:21, 17:21) |
26 min. |
21. |
Vlach Aleš |
Čížek Bronislav |
0:2 |
(12:21, 10:21) |
18 min. |
4. kolo |
22. |
Čákora Miroslav |
Ježek Miroslav |
0:2 |
(13:21, 8:21) |
15 min. |
23. |
Ludvík Tomáš |
Šuma David |
0:2 |
(13:21, 12:21) |
23 min. |
24. |
Trubačová Táňa |
Janoš Pavel |
2:1 |
(21:15, 18:21, 21:15) |
33 min. |
25. |
Morávek Luděk |
Hůdová Majka |
2:0 |
(21:14, 21:16) |
21 min. |
26. |
Fišerová Lenka |
Klomínský Martin |
2:0 |
(21:16, 21:18) |
25 min. |
27. |
Pilařová Martina |
Čížek Bronislav |
0:2 |
(14:21, 12:21) |
17 min. |
28. |
Vlach Aleš |
Novák Václav |
1:2 |
(21:11, 13:21, 16:21) |
34 min. |
5. kolo |
29. |
Morávek Luděk |
Ježek Miroslav |
0:2 |
(15:21, 15:21) |
21 min. |
30. |
Šuma David |
Trubačová Táňa |
2:1 |
(21:13, 15:21, 21:11) |
32 min. |
31. |
Čákora Miroslav |
Janoš Pavel |
1:2 |
(19:21, 21:15, 15:21) |
32 min. |
32. |
Fišerová Lenka |
Hůdová Majka |
0:2 |
(21:23, 9:21) |
25 min. |
33. |
Čížek Bronislav |
Ludvík Tomáš |
2:0 |
(24:22, 21:16) |
24 min. |
34. |
Novák Václav |
Klomínský Martin |
0:2 |
(20:22, 12:21) |
28 min. |
35. |
Vlach Aleš |
Pilařová Martina |
2:1 |
(13:21, 22:21, 21:9) |
32 min. |
6. kolo |
36. |
Šuma David |
Ježek Miroslav |
0:2 |
(18:21, 17:21) |
25 min. |
37. |
Janoš Pavel |
Morávek Luděk |
0:2 |
(12:21, 12:21) |
19 min. |
38. |
Trubačová Táňa |
Hůdová Majka |
2:1 |
(17:21, 21:17, 21:11) |
34 min. |
39. |
Čákora Miroslav |
Čížek Bronislav |
0:2 |
(13:21, 10:21) |
19 min. |
40. |
Pilařová Martina |
Klomínský Martin |
1:2 |
(21:16, 9:21, 11:21) |
33 min. |
41. |
Novák Václav |
Fišerová Lenka |
0:2 |
(16:21, 7:21) |
23 min. |
42. |
Vlach Aleš |
Ludvík Tomáš |
1:2 |
(21:19, 6:21, 16:21) |
27 min. |