Výsledky Vánočního turnaje (4. turnaje SOTX Tour 2017)
Zde jsou konečné výsledky turnaje a pod nimi kompletní přehled odehraných zápasů.
Vánoční turnaj, 4. SOTX - dvouhra A |
p. |
h1 |
h2 |
sety |
výměny |
délka |
1. kolo |
1. |
Krček Břetislav |
Seidl Václav |
2:0 |
(21:16, 21:15) |
26 min. |
2. |
Sýkora Tomáš |
Novotný Petr |
2:0 |
(21:10, 21:9) |
16 min. |
3. |
Smutný František |
Gottwald Boris |
2:0 |
(21:10, 21:19) |
21 min. |
4. |
Oros Miroslav |
Hrzán Tomáš |
2:0 |
(21:17, 21:14) |
27 min. |
5. |
Novák Miroslav |
Procházka Zdeněk |
2:0 |
(21:8, 21:11) |
20 min. |
6. |
Hanuš Marek |
Šimpach Jan |
2:0 |
(21:15, 21:12) |
24 min. |
7. |
Vaněk Ondřej |
Hájek Adam |
2:0 |
(21:11, 21:14) |
18 min. |
8. |
Hála Martin |
Pálek Tomáš |
2:0 |
(21:15, 21:13) |
22 min. |
9. |
Oliverius Vojtěch |
Klokan Lukáš |
2:0 |
(21:16, 21:8) |
23 min. |
10. |
Páral Stanislav |
Strnad Pavel |
0:2 |
(12:21, 16:21) |
27 min. |
11. |
Páral Michal |
Pilař Petr |
1:2 |
(16:21, 21:13, 14:21) |
25 min. |
2. kolo |
12. |
Sýkora Tomáš |
Novák Miroslav |
2:1 |
(21:15, 18:21, 22:20) |
38 min. |
13. |
Vaněk Ondřej |
Oliverius Vojtěch |
0:2 |
(20:22, 13:21) |
24 min. |
14. |
Hála Martin |
Hanuš Marek |
2:1 |
(21:8, 21:23, 21:15) |
47 min. |
15. |
Smutný František |
Strnad Pavel |
2:0 |
(21:12, 21:14) |
28 min. |
16. |
Krček Břetislav |
Oros Miroslav |
2:0 |
(21:17, 21:9) |
26 min. |
17. |
Seidl Václav |
Pilař Petr |
2:0 |
(21:11, 21:19) |
22 min. |
18. |
Hrzán Tomáš |
Páral Michal |
2:1 |
(22:20, 17:21, 21:14) |
38 min. |
19. |
Pálek Tomáš |
Gottwald Boris |
0:2 |
(8:21, 18:21) |
21 min. |
20. |
Šimpach Jan |
Páral Stanislav |
0:2 |
(16:21, 12:21) |
23 min. |
21. |
Klokan Lukáš |
Hájek Adam |
2:1 |
(19:21, 21:6, 21:18) |
30 min. |
22. |
Novotný Petr |
Procházka Zdeněk |
2:0 |
(21:9, 21:18) |
22 min. |
3. kolo |
23. |
Oliverius Vojtěch |
Smutný František |
2:0 |
(21:19, 21:16) |
27 min. |
24. |
Sýkora Tomáš |
Krček Břetislav |
0:2 |
(21:23, 18:21) |
25 min. |
25. |
Seidl Václav |
Hála Martin |
1:2 |
(21:14, 17:21, 16:21) |
40 min. |
26. |
Oros Miroslav |
Strnad Pavel |
2:0 |
(21:19, 21:15) |
35 min. |
27. |
Hanuš Marek |
Novák Miroslav |
0:2 |
(18:21, 18:21) |
39 min. |
28. |
Gottwald Boris |
Vaněk Ondřej |
1:2 |
(21:10, 16:21, 19:21) |
34 min. |
29. |
Klokan Lukáš |
Novotný Petr |
1:2 |
(12:21, 21:18, 13:21) |
36 min. |
30. |
Hrzán Tomáš |
Páral Stanislav |
1:2 |
(19:21, 21:19, 16:21) |
43 min. |
31. |
Pálek Tomáš |
Pilař Petr |
2:0 |
(21:15, 21:15) |
22 min. |
32. |
Hájek Adam |
Páral Michal |
2:1 |
(21:15, 14:21, 21:7) |
30 min. |
33. |
Procházka Zdeněk |
Šimpach Jan |
2:0 |
(21:16, 21:13) |
24 min. |
4. kolo |
34. |
Krček Břetislav |
Oliverius Vojtěch |
2:0 |
(22:20, 21:19) |
28 min. |
35. |
Sýkora Tomáš |
Hála Martin |
2:0 |
(21:19, 21:13) |
20 min. |
36. |
Oros Miroslav |
Smutný František |
2:1 |
(21:18, 17:21, 21:16) |
43 min. |
37. |
Novák Miroslav |
Vaněk Ondřej |
0:2 |
(14:21, 15:21) |
22 min. |
38. |
Páral Stanislav |
Novotný Petr |
0:2 |
(8:21, 9:21) |
19 min. |
39. |
Klokan Lukáš |
Seidl Václav |
1:2 |
(21:23, 23:21, 14:21) |
37 min. |
40. |
Gottwald Boris |
Strnad Pavel |
2:0 |
(21:19, 21:16) |
31 min. |
41. |
Pálek Tomáš |
Hanuš Marek |
0:2 |
(15:21, 15:21) |
27 min. |
42. |
Procházka Zdeněk |
Hrzán Tomáš |
1:2 |
(21:19, 21:23, 15:21) |
41 min. |
43. |
Pilař Petr |
Hájek Adam |
1:2 |
(15:21, 21:15, 16:21) |
33 min. |
44. |
Páral Michal |
Šimpach Jan |
0:2 |
(14:21, 12:21) |
20 min. |
5. kolo |
45. |
Oliverius Vojtěch |
Sýkora Tomáš |
1:2 |
(17:21, 21:18, 17:21) |
35 min. |
46. |
Vaněk Ondřej |
Krček Břetislav |
0:2 |
(16:21, 15:21) |
23 min. |
47. |
Hála Martin |
Oros Miroslav |
2:0 |
(21:13, 21:6) |
26 min. |
48. |
Smutný František |
Novotný Petr |
1:2 |
(21:18, 13:21, 19:21) |
39 min. |
49. |
Seidl Václav |
Novák Miroslav |
0:2 |
(19:21, 17:21) |
30 min. |
50. |
Hanuš Marek |
Gottwald Boris |
2:1 |
(21:12, 19:21, 22:20) |
51 min. |
51. |
Hájek Adam |
Páral Stanislav |
0:2 |
(8:21, 16:21) |
23 min. |
52. |
Klokan Lukáš |
Hrzán Tomáš |
0:2 |
(14:21, 14:21) |
22 min. |
53. |
Procházka Zdeněk |
Strnad Pavel |
1:2 |
(21:18, 15:21, 15:21) |
37 min. |
54. |
Šimpach Jan |
Pilař Petr |
2:0 |
(21:19, 21:16) |
23 min. |
55. |
Páral Michal |
Pálek Tomáš |
0:2 |
(12:21, 12:21) |
23 min. |
6. kolo |
56. |
Hála Martin |
Krček Břetislav |
0:2 |
(17:21, 16:21) |
25 min. |
57. |
Oros Miroslav |
Sýkora Tomáš |
0:2 |
(9:21, 16:21) |
29 min. |
58. |
Oliverius Vojtěch |
Novotný Petr |
0:2 |
(13:21, 18:21) |
29 min. |
59. |
Hanuš Marek |
Vaněk Ondřej |
2:0 |
(21:18, 21:17) |
33 min. |
60. |
Páral Stanislav |
Novák Miroslav |
1:2 |
(7:21, 21:18, 14:21) |
36 min. |
61. |
Smutný František |
Hrzán Tomáš |
2:0 |
(22:20, 21:17) |
27 min. |
62. |
Gottwald Boris |
Seidl Václav |
0:2 |
(20:22, 16:21) |
28 min. |
63. |
Pálek Tomáš |
Strnad Pavel |
0:2 |
(19:21, 19:21) |
35 min. |
64. |
Hájek Adam |
Šimpach Jan |
2:1 |
(21:17, 15:21, 21:18) |
36 min. |
65. |
Páral Michal |
Klokan Lukáš |
1:2 |
(19:21, 21:19, 19:21) |
26 min. |
Vánoční turnaj, 4. SOTX - dvouhra B |
p. |
h1 |
h2 |
sety |
výměny |
délka |
1. kolo |
1. |
Jinek Jan |
Janoš Pavel |
2:0 |
(21:18, 21:4) |
22 min. |
2. |
Steif Richard |
Pazdera Milan |
2:0 |
(21:12, 21:14) |
24 min. |
3. |
Trubačová Táňa |
Zástava Josef |
2:1 |
(14:21, 21:9, 21:8) |
31 min. |
4. |
Skalický Miloslav |
Zástava Rostislav |
2:0 |
(21:10, 21:4) |
15 min. |
5. |
Johanovský Jakub |
Opata Zdeněk |
2:1 |
(16:21, 21:19, 21:19) |
28 min. |
2. kolo |
6. |
Jinek Jan |
Skalický Miloslav |
0:2 |
(16:21, 11:21) |
21 min. |
7. |
Trubačová Táňa |
Steif Richard |
2:0 |
(21:7, 21:7) |
19 min. |
8. |
Zástava Josef |
Johanovský Jakub |
0:2 |
(19:21, 8:21) |
24 min. |
9. |
Pazdera Milan |
Opata Zdeněk |
2:1 |
(13:21, 21:15, 21:18) |
28 min. |
10. |
Zástava Rostislav |
Janoš Pavel |
0:2 |
(15:21, 14:21) |
19 min. |
3. kolo |
11. |
Trubačová Táňa |
Skalický Miloslav |
0:2 |
(14:21, 9:21) |
19 min. |
12. |
Jinek Jan |
Johanovský Jakub |
2:1 |
(18:21, 21:13, 21:15) |
31 min. |
13. |
Janoš Pavel |
Steif Richard |
0:2 |
(18:21, 19:21) |
27 min. |
14. |
Zástava Josef |
Pazdera Milan |
0:2 |
(17:21, 14:21) |
20 min. |
15. |
Zástava Rostislav |
Opata Zdeněk |
0:2 |
(10:21, 6:21) |
15 min. |
4. kolo |
16. |
Trubačová Táňa |
Jinek Jan |
0:2 |
(12:21, 15:21) |
25 min. |
17. |
Johanovský Jakub |
Skalický Miloslav |
0:2 |
(18:21, 18:21) |
22 min. |
18. |
Janoš Pavel |
Pazdera Milan |
1:2 |
(21:16, 10:21, 14:21) |
29 min. |
19. |
Zástava Josef |
Opata Zdeněk |
0:2 |
(10:21, 12:21) |
19 min. |
5. kolo |
20. |
Pazdera Milan |
Skalický Miloslav |
0:2 |
(13:21, 12:21) |
17 min. |
21. |
Trubačová Táňa |
Johanovský Jakub |
1:2 |
(18:21, 22:20, 14:21) |
33 min. |
22. |
Opata Zdeněk |
Jinek Jan |
2:0 |
(21:13, 21:18) |
22 min. |
23. |
Zástava Josef |
Zástava Rostislav |
2:0 |
(21:10, 21:5) |
18 min. |
6. kolo |
24. |
Pazdera Milan |
Jinek Jan |
0:2 |
(10:21, 14:21) |
19 min. |
25. |
Opata Zdeněk |
Skalický Miloslav |
2:0 |
(21:13, 21:17) |
24 min. |
26. |
Janoš Pavel |
Johanovský Jakub |
0:2 |
(22:24, 10:21) |
20 min. |
27. |
Zástava Rostislav |
Trubačová Táňa |
0:2 |
(7:21, 9:21) |
19 min. |