Výsledky Vánočního turnaje (4. turnaje SOTX série)
Zde jsou konečné výsledky turnaje a pod nimi kompletní přehled odehraných zápasů (výsledky "dosažené" kontumací jsou označeny červeně).
Vánoční turnaj - 4. turnaj SOTX série - dvouhra mužů |
p. |
h1 |
h2 |
sety |
výměny |
délka |
1. kolo |
1. |
Jakubčin Jaro |
Hájek Ondřej |
1:2 |
(11:21, 21:17, 10:15) |
33 min. |
2. |
Eisner Michal |
Klier Tomáš |
2:0 |
(21:16, 21:12) |
24 min. |
3. |
Procházka Zdeněk |
Šimpach Jan |
2:0 |
(21:7, 21:10) |
18 min. |
4. |
Taussig Ota |
Šuma David |
0:2 |
(6:21, 14:21) |
16 min. |
5. |
Zahradník Radek |
Čermák Petr |
1:2 |
(21:17, 16:21, 11:15) |
36 min. |
6. |
Sábo Lukáš |
Janoš Pavel |
0:2 |
(5:21, 8:21) |
13 min. |
7. |
Juránek Pavel |
Fančal Viktor |
0:2 |
(9:21, 13:21) |
22 min. |
8. |
Peřina Jan |
Vitvera Pavel |
2:0 |
(21:13, 21:13) |
22 min. |
9. |
Fousek Michael |
Vrabec Patrik |
0:2 |
(5:21, 5:21) |
14 min. |
10. |
Škála Petr |
Oros Miroslav |
0:2 |
(10:21, 9:21) |
18 min. |
11. |
Knapp Leoš |
Krejzl Martin |
2:0 |
(21:16, 21:13) |
25 min. |
12. |
Jirásek Lukáš |
Svoboda Petr |
2:0 |
(21:10, 21:5) |
15 min. |
13. |
Vlach Miroslav |
Vorlíček Pavel |
0:2 |
(15:21, 5:21) |
23 min. |
14. |
Holman Leoš |
Fišer René |
2:1 |
(21:10, 20:22, 15:13) |
40 min. |
15. |
Chochol Libor |
Taške Michal |
2:0 |
(21:12, 21:7) |
16 min. |
16. |
Malý Luboš |
Novák Miroslav |
0:2 |
(8:21, 12:21) |
17 min. |
17. |
Poláček Michal |
Kostka Tomáš |
2:1 |
(21:11, 14:21, 15:14) |
34 min. |
18. |
Vitvera Jan |
Pilař Petr |
0:2 |
(8:21, 10:21) |
18 min. |
19. |
Hanuš Marek |
Weiss Miroslav |
2:0 |
(21:15, 21:15) |
22 min. |
20. |
Kojzar Zdeněk |
Sýkora Tomáš |
0:2 |
(7:21, 9:21) |
16 min. |
21. |
Krček Břetislav |
Franz Jan |
2:0 |
(21:16, 21:14) |
24 min. |
22. |
Jančík Tomáš |
Ježek Miroslav |
0:2 |
(23:25, 6:21) |
23 min. |
2. kolo |
23. |
Janoš Pavel |
Vrabec Patrik |
0:2 |
(6:21, 8:21) |
15 min. |
24. |
Sýkora Tomáš |
Jirásek Lukáš |
2:0 |
(21:17, 21:12) |
20 min. |
25. |
Pilař Petr |
Procházka Zdeněk |
2:0 |
(21:17, 21:17) |
24 min. |
26. |
Chochol Libor |
Oros Miroslav |
0:2 |
(14:21, 5:21) |
17 min. |
27. |
Vorlíček Pavel |
Novák Miroslav |
2:0 |
(21:18, 21:15) |
26 min. |
28. |
Fančal Viktor |
Šuma David |
2:0 |
(21:2, 21:4) |
17 min. |
29. |
Peřina Jan |
Ježek Miroslav |
2:1 |
(21:10, 20:22, 15:7) |
27 min. |
30. |
Knapp Leoš |
Eisner Michal |
2:0 |
(21:19, 21:12) |
24 min. |
31. |
Krček Břetislav |
Hanuš Marek |
2:0 |
(21:7, 21:18) |
19 min. |
32. |
Hájek Ondřej |
Holman Leoš |
2:0 |
(21:17, 21:8) |
21 min. |
33. |
Poláček Michal |
Čermák Petr |
2:0 |
(21:8, 21:8) |
21 min. |
34. |
Zahradník Radek |
Kostka Tomáš |
0:2 |
(17:21, 19:21) |
27 min. |
35. |
Jakubčin Jaro |
Fišer René |
2:0 |
(21:13, 21:19) |
21 min. |
36. |
Weiss Miroslav |
Franz Jan |
0:2 |
(15:21, 12:21) |
19 min. |
37. |
Klier Tomáš |
Krejzl Martin |
0:2 |
(8:21, 11:21) |
18 min. |
38. |
Jančík Tomáš |
Vitvera Pavel |
0:2 |
(24:26, 16:21) |
24 min. |
39. |
Vlach Miroslav |
Juránek Pavel |
2:0 |
(21:10, 21:13) |
24 min. |
40. |
Malý Luboš |
Taussig Ota |
2:0 |
(21:15, 21:14) |
20 min. |
41. |
Škála Petr |
Taške Michal |
2:0 |
(21:10, 21:10) |
23 min. |
42. |
Šimpach Jan |
Vitvera Jan |
0:2 |
(12:21, 10:21) |
18 min. |
43. |
Svoboda Petr |
Kojzar Zdeněk |
2:0 |
(22:20, 21:15) |
21 min. |
44. |
Fousek Michael |
Sábo Lukáš |
2:1 |
(21:17, 18:21, 15:10) |
21 min. |
3. kolo |
45. |
Fančal Viktor |
Vrabec Patrik |
0:2 |
(10:21, 16:21) |
26 min. |
46. |
Sýkora Tomáš |
Oros Miroslav |
1:2 |
(19:21, 21:19, 10:15) |
38 min. |
47. |
Vorlíček Pavel |
Pilař Petr |
2:0 |
(21:18, 21:15) |
26 min. |
48. |
Knapp Leoš |
Krček Břetislav |
2:0 |
(21:11, 21:11) |
21 min. |
49. |
Poláček Michal |
Peřina Jan |
2:0 |
(21:13, 21:5) |
19 min. |
50. |
Kostka Tomáš |
Hájek Ondřej |
1:2 |
(21:19, 11:21, 14:15) |
36 min. |
51. |
Jakubčin Jaro |
Ježek Miroslav |
2:0 |
(21:9, 21:10) |
21 min. |
52. |
Jirásek Lukáš |
Procházka Zdeněk |
2:0 |
(21:19, 21:11) |
25 min. |
53. |
Krejzl Martin |
Novák Miroslav |
1:2 |
(21:19, 19:21, 13:15) |
36 min. |
54. |
Franz Jan |
Eisner Michal |
0:2 |
(21:23, 12:21) |
27 min. |
55. |
Chochol Libor |
Janoš Pavel |
0:2 |
(17:21, 16:21) |
22 min. |
56. |
Vlach Miroslav |
Škála Petr |
2:0 |
(21:11, 22:20) |
21 min. |
57. |
Hanuš Marek |
Vitvera Jan |
0:2 |
(13:21, 19:21) |
22 min. |
58. |
Malý Luboš |
Vitvera Pavel |
0:2 |
(11:21, 13:21) |
19 min. |
59. |
Svoboda Petr |
Šuma David |
2:0 |
(21:14, 21:16) |
18 min. |
60. |
Čermák Petr |
Holman Leoš |
0:2 |
(18:21, 14:21) |
26 min. |
61. |
Zahradník Radek |
Fousek Michael |
2:0 |
(21:16, 21:10) |
21 min. |
62. |
Sábo Lukáš |
Fišer René |
0:2 |
(11:21, 10:21) |
18 min. |
63. |
Weiss Miroslav |
Jančík Tomáš |
0:2 |
(8:21, 10:21) |
15 min. |
64. |
Taussig Ota |
Kojzar Zdeněk |
0:2 |
(18:21, 13:21) |
20 min. |
65. |
Juránek Pavel |
Klier Tomáš |
2:0 |
(21:15, 23:21) |
22 min. |
66. |
Taške Michal |
Šimpach Jan |
0:2 |
(11:21, 7:21) |
19 min. |
4. kolo |
67. |
Knapp Leoš |
Vrabec Patrik |
0:2 |
(20:22, 16:21) |
29 min. |
68. |
Poláček Michal |
Vorlíček Pavel |
1:2 |
(21:12, 15:21, 14:15) |
47 min. |
69. |
Hájek Ondřej |
Oros Miroslav |
2:1 |
(21:18, 20:22, 15:14) |
50 min. |
70. |
Jakubčin Jaro |
Sýkora Tomáš |
2:0 |
(24:13, 21:13) |
22 min. |
71. |
Jirásek Lukáš |
Fančal Viktor |
2:1 |
(14:21, 21:10, 15:13) |
35 min. |
72. |
Eisner Michal |
Pilař Petr |
0:2 |
(15:21, 23:25) |
28 min. |
73. |
Vitvera Pavel |
Janoš Pavel |
2:0 |
(21:18, 21:18) |
23 min. |
74. |
Vlach Miroslav |
Krček Břetislav |
2:0 |
(22:20, 21:17) |
25 min. |
75. |
Svoboda Petr |
Vitvera Jan |
0:2 |
(11:21, 9:21) |
19 min. |
76. |
Peřina Jan |
Novák Miroslav |
1:2 |
(8:21, 21:19, 13:15) |
34 min. |
77. |
Kostka Tomáš |
Holman Leoš |
2:0 |
(21:18, 21:14) |
28 min. |
78. |
Zahradník Radek |
Krejzl Martin |
1:2 |
(21:19, 8:21, 9:21) |
35 min. |
79. |
Ježek Miroslav |
Fišer René |
0:2 |
(18:21, 15:21) |
24 min. |
80. |
Jančík Tomáš |
Procházka Zdeněk |
0:2 |
(8:21, 14:21) |
20 min. |
81. |
Chochol Libor |
Franz Jan |
0:2 |
(15:21, 17:21) |
19 min. |
82. |
Hanuš Marek |
Škála Petr |
2:1 |
(21:15, 9:21, 15:10) |
29 min. |
83. |
Kojzar Zdeněk |
Šimpach Jan |
0:2 |
(15:21, 5:21) |
19 min. |
84. |
Malý Luboš |
Šuma David |
0:2 |
(14:21, 16:21) |
19 min. |
85. |
Čermák Petr |
Juránek Pavel |
2:0 |
(21:17, 23:21) |
25 min. |
86. |
Klier Tomáš |
Fousek Michael |
2:0 |
(21:10, 21:8) |
15 min. |
87. |
Taussig Ota |
Sábo Lukáš |
0:2 |
(17:21, 19:21) |
21 min. |
88. |
Taške Michal |
Weiss Miroslav |
1:2 |
(21:14, 20:22, 7:15) |
28 min. |
5. kolo |
89. |
Vorlíček Pavel |
Vrabec Patrik |
0:2 |
(9:21, 14:21) |
24 min. |
90. |
Poláček Michal |
Hájek Ondřej |
2:0 |
(21:11, 21:12) |
49 min. |
91. |
Oros Miroslav |
Jakubčin Jaro |
2:1 |
(21:17, 17:21, 15:11) |
38 min. |
92. |
Pilař Petr |
Knapp Leoš |
0:2 |
(14:21, 15:21) |
25 min. |
93. |
Vitvera Pavel |
Vitvera Jan |
1:2 |
(21:19, 15:21, 6:15) |
29 min. |
94. |
Jirásek Lukáš |
Vlach Miroslav |
0:2 |
(13:21, 11:21) |
21 min. |
95. |
Kostka Tomáš |
Novák Miroslav |
2:0 |
(22:20, 21:14) |
24 min. |
96. |
Sýkora Tomáš |
Fančal Viktor |
2:0 |
(21:10, 21:19) |
21 min. |
97. |
Krejzl Martin |
Fišer René |
2:0 |
(21:16, 21:18) |
25 min. |
98. |
Procházka Zdeněk |
Peřina Jan |
0:2 |
(15:21, 17:21) |
29 min. |
99. |
Janoš Pavel |
Eisner Michal |
1:2 |
(21:13, 15:21, 7:15) |
11 min. |
100. |
Šimpach Jan |
Krček Břetislav |
0:2 |
(25:27, 14:21) |
25 min. |
101. |
Šuma David |
Franz Jan |
0:2 |
(16:21, 16:21) |
22 min. |
102. |
Holman Leoš |
Svoboda Petr |
2:0 |
(21:11, 21:5) |
19 min. |
103. |
Čermák Petr |
Hanuš Marek |
2:0 |
(21:12, 23:21) |
30 min. |
104. |
Škála Petr |
Zahradník Radek |
0:2 |
(16:21, 20:22) |
24 min. |
105. |
Sábo Lukáš |
Ježek Miroslav |
0:2 |
(9:21, 11:21) |
18 min. |
106. |
Jančík Tomáš |
Chochol Libor |
2:0 |
(21:18, 21:18) |
24 min. |
107. |
Malý Luboš |
Klier Tomáš |
0:2 |
(10:21, 12:21) |
19 min. |
108. |
Kojzar Zdeněk |
Juránek Pavel |
0:2 |
(4:21, 6:21) |
16 min. |
109. |
Fousek Michael |
Weiss Miroslav |
2:1 |
(19:21, 21:11, 15:13) |
23 min. |
110. |
Taussig Ota |
Taške Michal |
1:2 |
(21:19, 15:21, 13:15) |
30 min. |
6. kolo |
111. |
Poláček Michal |
Vrabec Patrik |
0:2 |
(14:21, 17:21) |
22 min. |
112. |
Vlach Miroslav |
Knapp Leoš |
0:2 |
(13:21, 15:21) |
24 min. |
113. |
Vitvera Jan |
Oros Miroslav |
0:2 |
(14:21, 12:21) |
23 min. |
114. |
Hájek Ondřej |
Vorlíček Pavel |
2:1 |
(16:21, 21:9, 15:14) |
38 min. |
115. |
Kostka Tomáš |
Jakubčin Jaro |
0:2 |
(15:21, 17:21) |
23 min. |
116. |
Vitvera Pavel |
Sýkora Tomáš |
0:2 |
(15:21, 17:21) |
19 min. |
117. |
Peřina Jan |
Krejzl Martin |
1:2 |
(12:21, 21:13, 6:15) |
33 min. |
118. |
Krček Břetislav |
Pilař Petr |
0:2 |
(16:21, 14:21) |
23 min. |
119. |
Holman Leoš |
Franz Jan |
2:1 |
(21:11, 13:21, 15:9) |
37 min. |
120. |
Eisner Michal |
Jirásek Lukáš |
2:0 |
(21:10, 21:16) |
25 min. |
121. |
Novák Miroslav |
Čermák Petr |
2:1 |
(16:21, 21:13, 15:12) |
31 min. |
122. |
Fančal Viktor |
Zahradník Radek |
2:0 |
(21:11, 21:15) |
25 min. |
123. |
Janoš Pavel |
Fišer René |
0:2 |
(15:21, 18:21) |
22 min. |
124. |
Procházka Zdeněk |
Ježek Miroslav |
2:0 |
(21:10, 21:9) |
22 min. |
125. |
Šimpach Jan |
Klier Tomáš |
0:2 |
(12:21, 9:21) |
22 min. |
126. |
Jančík Tomáš |
Juránek Pavel |
1:2 |
(21:15, 12:21, 5:15) |
33 min. |
127. |
Hanuš Marek |
Šuma David |
2:0 |
(21:14, 21:19) |
22 min. |
128. |
Fousek Michael |
Svoboda Petr |
2:0 |
(21:17, 21:19) |
20 min. |
129. |
Sábo Lukáš |
Škála Petr |
0:2 |
(12:21, 14:21) |
19 min. |
130. |
Malý Luboš |
Weiss Miroslav |
2:1 |
(17:21, 21:10, 15:9) |
30 min. |
131. |
Kojzar Zdeněk |
Taške Michal |
2:0 |
(21:16, 22:20) |
23 min. |
132. |
Taussig Ota |
Chochol Libor |
1:2 |
(8:21, 21:17, 10:15) |
23 min. |
7. kolo |
133. |
Oros Miroslav |
Vrabec Patrik |
0:2 |
(11:21, 11:21) |
26 min. |
134. |
Hájek Ondřej |
Knapp Leoš |
0:2 |
(16:21, 9:21) |
23 min. |
135. |
Poláček Michal |
Jakubčin Jaro |
2:1 |
(21:17, 16:21, 15:10) |
37 min. |
136. |
Vorlíček Pavel |
Sýkora Tomáš |
2:1 |
(16:21, 21:17, 15:10) |
35 min. |
137. |
Vlach Miroslav |
Pilař Petr |
0:2 |
(16:21, 23:25) |
28 min. |
138. |
Eisner Michal |
Krejzl Martin |
0:2 |
(15:21, 9:21) |
24 min. |
139. |
Holman Leoš |
Vitvera Jan |
2:0 |
(21:9, 21:15) |
27 min. |
140. |
Peřina Jan |
Kostka Tomáš |
0:2 |
(14:21, 18:21) |
34 min. |
141. |
Fančal Viktor |
Novák Miroslav |
2:0 |
(21:14, 21:18) |
31 min. |
142. |
Franz Jan |
Fišer René |
0:2 |
(15:21, 18:21) |
28 min. |
143. |
Čermák Petr |
Vitvera Pavel |
1:2 |
(21:16, 13:21, 14:15) |
29 min. |
144. |
Klier Tomáš |
Procházka Zdeněk |
0:2 |
(12:21, 16:21) |
23 min. |
145. |
Juránek Pavel |
Krček Břetislav |
1:2 |
(17:21, 21:19, 12:15) |
35 min. |
146. |
Hanuš Marek |
Jirásek Lukáš |
1:2 |
(21:16, 16:21, 7:15) |
34 min. |
147. |
Škála Petr |
Fousek Michael |
2:0 |
(21:11, 21:8) |
18 min. |
148. |
Janoš Pavel |
Zahradník Radek |
2:0 |
(21:15, 21:14) |
27 min. |
149. |
Šimpach Jan |
Jančík Tomáš |
1:2 |
(15:21, 21:18, 4:15) |
46 min. |
150. |
Šuma David |
Ježek Miroslav |
0:2 |
(14:21, 13:21) |
19 min. |
151. |
Chochol Libor |
Svoboda Petr |
1:2 |
(13:21, 21:6, 14:21) |
23 min. |
152. |
Malý Luboš |
Kojzar Zdeněk |
2:0 |
(21:18, 21:12) |
23 min. |
153. |
Taške Michal |
Sábo Lukáš |
0:2 |
(13:21, 19:21) |
23 min. |
154. |
Taussig Ota |
Weiss Miroslav |
1:2 |
(19:21, 21:19, 11:15) |
29 min. |
Vánoční turnaj - 4. turnaj SOTX série - dvouhra žen |
p. |
h1 |
h2 |
sety |
výměny |
délka |
1. kolo |
1. |
Fišerová Lenka |
Smolíková Radka |
2:0 |
(21:14, 21:10) |
20 min. |
2. |
Šumpíková Tereza |
Pilařová Jana |
0:2 |
(3:21, 8:21) |
18 min. |
3. |
Weissová Romana |
Šimečková Petra |
0:2 |
(9:21, 10:21) |
19 min. |
4. |
Hovorková Štěpánka |
Trubačová Táňa |
2:0 |
(21:19, 21:12) |
28 min. |
5. |
Pilařová Martina |
Melicharová Jana |
2:0 |
(21:4, 21:7) |
19 min. |
2. kolo |
6. |
Pilařová Jana |
Pilařová Martina |
2:0 |
(21:14, 21:10) |
21 min. |
7. |
Venkrbcová Petra |
Šimečková Petra |
0:2 |
(9:21, 3:21) |
16 min. |
8. |
Hovorková Štěpánka |
Fišerová Lenka |
2:1 |
(21:11, 19:21, 15:9) |
32 min. |
9. |
Smolíková Radka |
Trubačová Táňa |
0:2 |
(11:21, 8:21) |
28 min. |
10. |
Melicharová Jana |
Weissová Romana |
2:1 |
(22:20, 13:21, 15:7) |
26 min. |
3. kolo |
11. |
Pilařová Jana |
Šimečková Petra |
0:2 |
(20:22, 15:21) |
28 min. |
12. |
Pilařová Martina |
Hovorková Štěpánka |
0:2 |
(14:21, 11:21) |
19 min. |
13. |
Trubačová Táňa |
Fišerová Lenka |
0:2 |
(16:21, 16:21) |
26 min. |
14. |
Šumpíková Tereza |
Venkrbcová Petra |
2:0 |
(21:15, 21:18) |
26 min. |
15. |
Smolíková Radka |
Melicharová Jana |
2:0 |
(22:20, 21:9) |
18 min. |
4. kolo |
16. |
Hovorková Štěpánka |
Šimečková Petra |
2:1 |
(22:24, 21:11, 15:6) |
29 min. |
17. |
Pilařová Jana |
Fišerová Lenka |
0:2 |
(10:21, 16:21) |
22 min. |
18. |
Weissová Romana |
Šumpíková Tereza |
0:2 |
(20:22, 17:21) |
25 min. |
19. |
Pilařová Martina |
Trubačová Táňa |
0:2 |
(19:21, 18:21) |
26 min. |
20. |
Smolíková Radka |
Venkrbcová Petra |
2:0 |
(21:14, 21:10) |
20 min. |
5. kolo |
21. |
Fišerová Lenka |
Šimečková Petra |
2:0 |
(21:8, 21:17) |
23 min. |
22. |
Šumpíková Tereza |
Hovorková Štěpánka |
0:2 |
(9:21, 8:21) |
19 min. |
23. |
Trubačová Táňa |
Pilařová Jana |
2:0 |
(21:15, 21:15) |
20 min. |
24. |
Weissová Romana |
Smolíková Radka |
0:2 |
(20:22, 12:21) |
18 min. |
25. |
Venkrbcová Petra |
Melicharová Jana |
0:2 |
(18:21, 17:21) |
22 min. |
6. kolo |
26. |
Smolíková Radka |
Hovorková Štěpánka |
0:2 |
(7:21, 8:21) |
18 min. |
27. |
Šumpíková Tereza |
Fišerová Lenka |
0:2 |
(7:21, 14:21) |
21 min. |
28. |
Melicharová Jana |
Šimečková Petra |
0:2 |
(6:21, 5:21) |
16 min. |
29. |
Weissová Romana |
Trubačová Táňa |
0:2 |
(5:21, 10:21) |
20 min. |
30. |
Venkrbcová Petra |
Pilařová Martina |
0:2 |
(4:21, 11:21) |
15 min. |
7. kolo |
31. |
Trubačová Táňa |
Šimečková Petra |
2:0 |
(21:13, 21:13) |
25 min. |
32. |
Pilařová Martina |
Fišerová Lenka |
0:2 |
(16:21, 9:21) |
22 min. |
33. |
Pilařová Jana |
Hovorková Štěpánka |
0:2 |
(15:21, 19:21) |
23 min. |
34. |
Melicharová Jana |
Šumpíková Tereza |
0:2 |
(16:21, 11:21) |
18 min. |
35. |
Venkrbcová Petra |
Weissová Romana |
1:2 |
(19:21, 21:17, 10:15) |
30 min. |