Výsledky 3. turnaje SOTX Tour 2014
Zde jsou konečné výsledky turnaje a pod nimi kompletní přehled odehraných zápasů.
3. turnaj SOTX Tour 2014 - dvouhra A |
p. |
h1 |
h2 |
sety |
výměny |
délka |
1. kolo |
1. |
Knapp Leoš |
Oliverius Vojtěch |
2:0 |
(21:9, 21:11) |
20 min. |
2. |
Nývlt Jiří |
Severa Petr |
2:0 |
(21:12, 21:18) |
22 min. |
3. |
Krček Břetislav |
Hanuš Marek |
2:0 |
(21:10, 21:7) |
16 min. |
4. |
Vorlíček Pavel |
Fabián Zdeněk |
2:0 |
(21:14, 21:14) |
18 min. |
5. |
Kostka Tomáš |
Kozák Petr |
2:0 |
(21:10, 21:17) |
21 min. |
6. |
Pilař Petr |
Horák Hubert |
2:1 |
(21:15, 20:22, 21:17) |
32 min. |
7. |
Novák Miroslav |
Vodrážka Jiří |
2:0 |
(21:11, 21:18) |
23 min. |
8. |
Fišer René |
Smitka Jaroslav |
2:0 |
(21:17, 21:12) |
27 min. |
2. kolo |
9. |
Knapp Leoš |
Krček Břetislav |
2:0 |
(21:9, 21:7) |
23 min. |
10. |
Vorlíček Pavel |
Kostka Tomáš |
2:0 |
(21:15, 21:18) |
22 min. |
11. |
Fišer René |
Novák Miroslav |
0:2 |
(17:21, 12:21) |
25 min. |
12. |
Pilař Petr |
Nývlt Jiří |
0:2 |
(9:21, 17:21) |
20 min. |
13. |
Severa Petr |
Horák Hubert |
2:0 |
(21:8, 21:11) |
17 min. |
14. |
Vodrážka Jiří |
Smitka Jaroslav |
2:0 |
(21:14, 21:13) |
24 min. |
15. |
Kozák Petr |
Fabián Zdeněk |
0:2 |
(13:21, 10:21) |
19 min. |
16. |
Hanuš Marek |
Oliverius Vojtěch |
0:2 |
(13:21, 10:21) |
20 min. |
3. kolo |
17. |
Nývlt Jiří |
Knapp Leoš |
2:1 |
(21:15, 17:21, 21:14) |
41 min. |
18. |
Vorlíček Pavel |
Novák Miroslav |
2:0 |
(21:19, 21:18) |
28 min. |
19. |
Kostka Tomáš |
Severa Petr |
2:1 |
(18:21, 21:15, 21:18) |
33 min. |
20. |
Vodrážka Jiří |
Fabián Zdeněk |
1:2 |
(22:20, 23:25, 18:21) |
40 min. |
21. |
Krček Břetislav |
Fišer René |
2:1 |
(21:19, 14:21, 21:18) |
31 min. |
22. |
Pilař Petr |
Oliverius Vojtěch |
1:2 |
(21:18, 10:21, 16:21) |
34 min. |
23. |
Smitka Jaroslav |
Horák Hubert |
0:2 |
(17:21, 25:27) |
38 min. |
24. |
Hanuš Marek |
Kozák Petr |
2:0 |
(21:5, 21:16) |
18 min. |
4. kolo |
25. |
Nývlt Jiří |
Vorlíček Pavel |
2:0 |
(21:13, 21:16) |
27 min. |
26. |
Novák Miroslav |
Knapp Leoš |
1:2 |
(14:21, 21:16, 12:21) |
34 min. |
27. |
Oliverius Vojtěch |
Kostka Tomáš |
1:2 |
(21:18, 18:21, 17:21) |
32 min. |
28. |
Krček Břetislav |
Fabián Zdeněk |
2:0 |
(21:15, 21:16) |
19 min. |
29. |
Pilař Petr |
Severa Petr |
1:2 |
(21:19, 13:21, 12:21) |
34 min. |
30. |
Vodrážka Jiří |
Fišer René |
1:2 |
(14:21, 21:16, 11:21) |
35 min. |
31. |
Horák Hubert |
Hanuš Marek |
1:2 |
(19:21, 21:18, 14:21) |
34 min. |
32. |
Smitka Jaroslav |
Kozák Petr |
2:1 |
(18:21, 21:16, 21:11) |
36 min. |
5. kolo |
33. |
Vorlíček Pavel |
Knapp Leoš |
0:2 |
(12:21, 8:21) |
22 min. |
34. |
Krček Břetislav |
Nývlt Jiří |
1:2 |
(21:16, 9:21, 16:21) |
34 min. |
35. |
Novák Miroslav |
Kostka Tomáš |
1:2 |
(21:17, 10:21, 10:21) |
29 min. |
36. |
Oliverius Vojtěch |
Severa Petr |
1:2 |
(21:14, 18:21, 18:21) |
39 min. |
37. |
Fabián Zdeněk |
Fišer René |
2:0 |
(21:13, 21:13) |
20 min. |
38. |
Vodrážka Jiří |
Hanuš Marek |
2:0 |
(21:10, 21:12) |
21 min. |
39. |
Smitka Jaroslav |
Pilař Petr |
0:2 |
(15:21, 14:21) |
25 min. |
40. |
Kozák Petr |
Horák Hubert |
1:2 |
(21:13, 6:21, 16:21) |
29 min. |
6. kolo |
41. |
Kostka Tomáš |
Nývlt Jiří |
0:2 |
(15:21, 14:21) |
18 min. |
42. |
Krček Břetislav |
Vorlíček Pavel |
1:2 |
(21:12, 18:21, 20:22) |
35 min. |
43. |
Severa Petr |
Knapp Leoš |
0:2 |
(14:21, 11:21) |
18 min. |
44. |
Novák Miroslav |
Fabián Zdeněk |
2:1 |
(21:15, 17:21, 21:16) |
32 min. |
45. |
Fišer René |
Oliverius Vojtěch |
0:2 |
(16:21, 13:21) |
23 min. |
46. |
Horák Hubert |
Vodrážka Jiří |
0:2 |
(3:21, 7:21) |
16 min. |
47. |
Smitka Jaroslav |
Hanuš Marek |
2:1 |
(15:21, 21:17, 21:11) |
32 min. |
48. |
Kozák Petr |
Pilař Petr |
1:2 |
(19:21, 21:19, 19:21) |
30 min. |
3. turnaj SOTX Tour 2014 - dvouhra B |
p. |
h1 |
h2 |
sety |
výměny |
délka |
1. kolo |
1. |
Šimpach Jan |
Hůdová Majka |
2:0 |
(21:16, 21:10) |
19 min. |
2. |
Zahradník Radek |
Šuma David |
2:0 |
(24:22, 21:18) |
28 min. |
3. |
Pálek Tomáš |
Hůda Vladimír |
2:1 |
(22:20, 19:21, 21:17) |
35 min. |
4. |
Trubačová Táňa |
Taške Michal |
2:1 |
(25:23, 19:21, 21:17) |
41 min. |
5. |
Janoš Pavel |
Lohniský Petr |
2:0 |
(21:9, 21:16) |
22 min. |
6. |
Ježek Miroslav |
Komárková Iveta |
2:0 |
(21:18, 21:8) |
20 min. |
7. |
Hlavička Miroslav |
Dvořák Luboš |
2:1 |
(16:21, 22:20, 21:17) |
35 min. |
8. |
Bendl Pavel |
Krutilová Eliška |
2:0 |
(21:8, 21:2) |
18 min. |
9. |
Nečas Marek |
Le Nam |
1:2 |
(7:21, 21:10, 15:21) |
28 min. |
10. |
Fišerová Lenka |
Nguyen Hoang |
2:0 |
(21:17, 21:17) |
22 min. |
11. |
Procházka Zdeněk |
Le Son |
2:0 |
(21:5, 21:5) |
18 min. |
2. kolo |
12. |
Bendl Pavel |
Procházka Zdeněk |
0:2 |
(4:21, 10:21) |
16 min. |
13. |
Ježek Miroslav |
Janoš Pavel |
2:0 |
(21:15, 21:19) |
21 min. |
14. |
Pilařová Martina |
Šimpach Jan |
0:2 |
(10:21, 9:21) |
21 min. |
15. |
Zahradník Radek |
Fišerová Lenka |
2:0 |
(21:18, 21:17) |
25 min. |
16. |
Trubačová Táňa |
Le Nam |
2:1 |
(8:21, 21:10, 21:18) |
34 min. |
17. |
Hlavička Miroslav |
Pálek Tomáš |
0:2 |
(11:21, 5:21) |
19 min. |
18. |
Taške Michal |
Dvořák Luboš |
0:2 |
(17:21, 15:21) |
21 min. |
19. |
Nečas Marek |
Hůda Vladimír |
0:2 |
(15:21, 5:21) |
17 min. |
20. |
Nguyen Hoang |
Šuma David |
0:2 |
(12:21, 3:21) |
12 min. |
21. |
Komárková Iveta |
Hůdová Majka |
0:2 |
(9:21, 9:21) |
16 min. |
22. |
Krutilová Eliška |
Lohniský Petr |
0:2 |
(11:21, 12:21) |
21 min. |
3. kolo |
23. |
Šimpach Jan |
Procházka Zdeněk |
0:2 |
(12:21, 4:21) |
18 min. |
24. |
Pálek Tomáš |
Zahradník Radek |
2:1 |
(9:21, 21:13, 21:18) |
38 min. |
25. |
Trubačová Táňa |
Ježek Miroslav |
0:2 |
(14:21, 19:21) |
23 min. |
26. |
Hlavička Miroslav |
Janoš Pavel |
2:1 |
(18:21, 21:19, 21:12) |
35 min. |
27. |
Le Nam |
Hůda Vladimír |
0:2 |
(8:21, 15:21) |
17 min. |
28. |
Hůdová Majka |
Šuma David |
0:2 |
(7:21, 14:21) |
20 min. |
29. |
Fišerová Lenka |
Bendl Pavel |
2:1 |
(18:21, 21:16, 21:18) |
32 min. |
30. |
Le Son |
Pilařová Martina |
0:2 |
(16:21, 19:21) |
22 min. |
31. |
Lohniský Petr |
Dvořák Luboš |
0:2 |
(12:21, 13:21) |
18 min. |
32. |
Komárková Iveta |
Taške Michal |
0:2 |
(20:22, 15:21) |
29 min. |
33. |
Nguyen Hoang |
Nečas Marek |
1:2 |
(21:19, 22:24, 18:21) |
34 min. |
4. kolo |
34. |
Procházka Zdeněk |
Pálek Tomáš |
2:0 |
(21:13, 21:19) |
24 min. |
35. |
Zahradník Radek |
Ježek Miroslav |
2:0 |
(21:9, 21:19) |
26 min. |
36. |
Hlavička Miroslav |
Šimpach Jan |
0:2 |
(11:21, 8:21) |
25 min. |
37. |
Trubačová Táňa |
Hůda Vladimír |
0:2 |
(10:21, 9:21) |
18 min. |
38. |
Šuma David |
Dvořák Luboš |
1:2 |
(10:21, 21:17, 14:21) |
29 min. |
39. |
Fišerová Lenka |
Pilařová Martina |
2:0 |
(21:16, 21:12) |
19 min. |
40. |
Bendl Pavel |
Janoš Pavel |
0:2 |
(16:21, 13:21) |
20 min. |
41. |
Le Son |
Le Nam |
0:2 |
(16:21, 10:21) |
25 min. |
42. |
Hůdová Majka |
Taške Michal |
1:2 |
(21:18, 17:21, 18:21) |
43 min. |
43. |
Nečas Marek |
Lohniský Petr |
2:1 |
(18:21, 21:11, 22:20) |
25 min. |
44. |
Nguyen Hoang |
Krutilová Eliška |
2:0 |
(21:17, 21:17) |
20 min. |
5. kolo |
45. |
Zahradník Radek |
Procházka Zdeněk |
0:2 |
(15:21, 17:21) |
27 min. |
46. |
Šimpach Jan |
Pálek Tomáš |
1:2 |
(21:11, 21:23, 14:21) |
39 min. |
47. |
Ježek Miroslav |
Hůda Vladimír |
2:0 |
(21:17, 21:10) |
19 min. |
48. |
Fišerová Lenka |
Dvořák Luboš |
0:2 |
(24:26, 19:21) |
24 min. |
49. |
Trubačová Táňa |
Hlavička Miroslav |
0:2 |
(14:21, 9:21) |
23 min. |
50. |
Le Nam |
Šuma David |
0:2 |
(14:21, 16:21) |
21 min. |
51. |
Janoš Pavel |
Pilařová Martina |
2:0 |
(21:13, 21:11) |
18 min. |
52. |
Nečas Marek |
Taške Michal |
2:1 |
(21:16, 17:21, 21:17) |
32 min. |
53. |
Le Son |
Bendl Pavel |
0:2 |
(21:23, 10:21) |
24 min. |
54. |
Lohniský Petr |
Hůdová Majka |
0:2 |
(13:21, 15:21) |
19 min. |
55. |
Krutilová Eliška |
Komárková Iveta |
0:2 |
(3:21, 10:21) |
18 min. |
6. kolo |
56. |
Ježek Miroslav |
Procházka Zdeněk |
0:2 |
(19:21, 10:21) |
23 min. |
57. |
Dvořák Luboš |
Pálek Tomáš |
0:2 |
(20:22, 10:21) |
25 min. |
58. |
Šimpach Jan |
Zahradník Radek |
2:1 |
(24:22, 20:22, 21:19) |
46 min. |
59. |
Hůda Vladimír |
Hlavička Miroslav |
1:2 |
(21:11, 17:21, 19:21) |
29 min. |
60. |
Fišerová Lenka |
Šuma David |
1:2 |
(14:21, 21:12, 18:21) |
32 min. |
61. |
Nečas Marek |
Janoš Pavel |
2:0 |
(21:8, 21:12) |
17 min. |
62. |
Bendl Pavel |
Trubačová Táňa |
2:0 |
(21:19, 21:16) |
24 min. |
63. |
Le Nam |
Taške Michal |
2:0 |
(21:19, 21:12) |
22 min. |
64. |
Nguyen Hoang |
Hůdová Majka |
0:2 |
(9:21, 17:21) |
17 min. |
65. |
Komárková Iveta |
Pilařová Martina |
2:1 |
(21:9, 17:21, 21:9) |
30 min. |
66. |
Krutilová Eliška |
Le Son |
0:2 |
(16:21, 16:21) |
24 min. |