Výsledky 1. turnaje SOTX Tour 2015
Zde jsou konečné výsledky turnaje a pod nimi kompletní přehled odehraných zápasů.
1. turnaj SOTX Tour 2015 - dvouhra A |
p. |
h1 |
h2 |
sety |
výměny |
délka |
1. kolo |
1. |
Knapp Leoš |
Tirpák David |
2:1 |
(21:15, 19:21, 21:16) |
36 min. |
2. |
Nývlt Jiří |
Procházka Zdeněk |
2:0 |
(21:13, 21:13) |
22 min. |
3. |
Krček Břetislav |
Zahradník Radek |
2:1 |
(18:21, 21:14, 21:14) |
33 min. |
4. |
Kostka Tomáš |
Nedvídková Pavla |
2:1 |
(17:21, 21:18, 21:6) |
28 min. |
5. |
Jakubčin Jaro |
Šimpach Jan |
2:0 |
(21:4, 21:4) |
18 min. |
6. |
Sokol Martin |
Seidl Václav |
2:0 |
(21:7, 21:13) |
21 min. |
7. |
Krejzl Martin |
Horák Hubert |
2:0 |
(21:16, 21:16) |
28 min. |
8. |
Novák Miroslav |
Polishchuk Andrej |
2:0 |
(21:13, 21:11) |
18 min. |
9. |
Pilař Petr |
Kubík Miroslav |
2:1 |
(21:18, 16:21, 21:16) |
35 min. |
10. |
Holman Leoš |
Pánek Josef |
1:2 |
(13:21, 21:19, 13:21) |
45 min. |
11. |
Oliverius Vojtěch |
Stejskal Martin |
2:0 |
(21:15, 21:10) |
21 min. |
2. kolo |
12. |
Sokol Martin |
Jakubčin Jaro |
0:2 |
(18:21, 19:21) |
29 min. |
13. |
Oliverius Vojtěch |
Novák Miroslav |
1:2 |
(12:21, 21:15, 16:21) |
39 min. |
14. |
Kašpar Richard |
Nývlt Jiří |
0:2 |
(16:21, 18:21) |
23 min. |
15. |
Pánek Josef |
Krejzl Martin |
2:0 |
(21:12, 21:13) |
26 min. |
16. |
Krček Břetislav |
Kostka Tomáš |
2:1 |
(21:6, 19:21, 21:11) |
34 min. |
17. |
Pilař Petr |
Knapp Leoš |
1:2 |
(13:21, 21:18, 18:21) |
33 min. |
18. |
Tirpák David |
Kubík Miroslav |
2:0 |
(21:15, 21:16) |
23 min. |
19. |
Holman Leoš |
Zahradník Radek |
2:0 |
(21:10, 21:19) |
26 min. |
20. |
Horák Hubert |
Nedvídková Pavla |
2:0 |
(23:21, 21:14) |
25 min. |
21. |
Stejskal Martin |
Procházka Zdeněk |
0:2 |
(16:21, 16:21) |
23 min. |
22. |
Seidl Václav |
Polishchuk Andrej |
2:0 |
(25:23, 21:11) |
17 min. |
3. kolo |
23. |
Nývlt Jiří |
Jakubčin Jaro |
2:1 |
(21:19, 20:22, 21:13) |
40 min. |
24. |
Knapp Leoš |
Pánek Josef |
2:0 |
(21:12, 21:14) |
24 min. |
25. |
Krček Břetislav |
Novák Miroslav |
2:1 |
(21:19, 14:21, 21:18) |
36 min. |
26. |
Krejzl Martin |
Sokol Martin |
1:2 |
(13:21, 21:13, 15:21) |
32 min. |
27. |
Tirpák David |
Oliverius Vojtěch |
2:0 |
(21:18, 21:18) |
24 min. |
28. |
Pilař Petr |
Holman Leoš |
1:2 |
(15:21, 21:14, 10:21) |
38 min. |
29. |
Kašpar Richard |
Kostka Tomáš |
0:2 |
(19:21, 16:21) |
23 min. |
30. |
Šimpach Jan |
Procházka Zdeněk |
1:2 |
(14:21, 21:16, 20:22) |
35 min. |
31. |
Seidl Václav |
Horák Hubert |
2:1 |
(20:22, 22:20, 21:15) |
33 min. |
32. |
Polishchuk Andrej |
Zahradník Radek |
0:2 |
(12:21, 15:21) |
21 min. |
33. |
Nedvídková Pavla |
Kubík Miroslav |
1:2 |
(6:21, 21:16, 12:21) |
28 min. |
4. kolo |
34. |
Knapp Leoš |
Nývlt Jiří |
0:2 |
(9:21, 16:21) |
22 min. |
35. |
Jakubčin Jaro |
Krček Břetislav |
1:2 |
(7:21, 21:8, 17:21) |
31 min. |
36. |
Tirpák David |
Pánek Josef |
2:1 |
(15:21, 21:14, 21:17) |
35 min. |
37. |
Procházka Zdeněk |
Sokol Martin |
0:2 |
(11:21, 15:21) |
21 min. |
38. |
Holman Leoš |
Novák Miroslav |
2:0 |
(21:9, 21:15) |
25 min. |
39. |
Seidl Václav |
Kostka Tomáš |
0:2 |
(16:21, 4:21) |
16 min. |
40. |
Oliverius Vojtěch |
Pilař Petr |
2:1 |
(14:21, 21:18, 23:21) |
35 min. |
41. |
Krejzl Martin |
Zahradník Radek |
0:2 |
(14:21, 17:21) |
15 min. |
42. |
Šimpach Jan |
Kašpar Richard |
0:2 |
(15:21, 16:21) |
20 min. |
43. |
Kubík Miroslav |
Horák Hubert |
2:1 |
(21:7, 20:22, 21:11) |
27 min. |
44. |
Polishchuk Andrej |
Stejskal Martin |
2:1 |
(16:21, 21:12, 21:14) |
30 min. |
5. kolo |
45. |
Krček Břetislav |
Nývlt Jiří |
0:2 |
(17:21, 13:21) |
25 min. |
46. |
Kostka Tomáš |
Knapp Leoš |
0:2 |
(20:22, 12:21) |
26 min. |
47. |
Holman Leoš |
Tirpák David |
1:2 |
(17:21, 21:18, 16:21) |
57 min. |
48. |
Novák Miroslav |
Sokol Martin |
0:2 |
(13:21, 7:21) |
20 min. |
49. |
Pánek Josef |
Jakubčin Jaro |
2:1 |
(17:21, 21:16, 21:15) |
33 min. |
50. |
Kašpar Richard |
Zahradník Radek |
2:0 |
(21:18, 21:9) |
23 min. |
51. |
Seidl Václav |
Procházka Zdeněk |
2:0 |
(21:14, 21:4) |
17 min. |
52. |
Kubík Miroslav |
Oliverius Vojtěch |
0:2 |
(25:27, 18:21) |
25 min. |
53. |
Krejzl Martin |
Pilař Petr |
2:0 |
(21:13, 21:9) |
20 min. |
54. |
Šimpach Jan |
Nedvídková Pavla |
2:1 |
(23:21, 14:21, 21:16) |
35 min. |
55. |
Stejskal Martin |
Horák Hubert |
0:2 |
(11:21, 11:21) |
20 min. |
6. kolo |
56. |
Tirpák David |
Nývlt Jiří |
0:2 |
(13:21, 17:21) |
23 min. |
57. |
Krček Břetislav |
Knapp Leoš |
0:2 |
(17:21, 15:21) |
25 min. |
58. |
Kostka Tomáš |
Sokol Martin |
2:1 |
(21:16, 18:21, 21:8) |
36 min. |
59. |
Kašpar Richard |
Pánek Josef |
2:0 |
(21:19, 22:20) |
27 min. |
60. |
Holman Leoš |
Seidl Václav |
2:0 |
(21:14, 21:14) |
27 min. |
61. |
Jakubčin Jaro |
Oliverius Vojtěch |
2:0 |
(21:11, 21:13) |
22 min. |
62. |
Zahradník Radek |
Novák Miroslav |
1:2 |
(21:18, 19:21, 16:21) |
37 min. |
63. |
Kubík Miroslav |
Krejzl Martin |
0:2 |
(18:21, 17:21) |
21 min. |
64. |
Šimpach Jan |
Horák Hubert |
0:2 |
(11:21, 14:21) |
15 min. |
65. |
Pilař Petr |
Polishchuk Andrej |
2:0 |
(21:18, 21:19) |
22 min. |
66. |
Stejskal Martin |
Nedvídková Pavla |
2:0 |
(22:20, 21:19) |
32 min. |
1. turnaj SOTX Tour 2015 - dvouhra B |
p. |
h1 |
h2 |
sety |
výměny |
délka |
1. kolo |
1. |
Matysová Hana |
Trubačová Táňa |
2:0 |
(21:15, 21:11) |
19 min. |
2. |
Rumánková Šárka |
Janečková Martina |
2:0 |
(21:13, 21:10) |
19 min. |
3. |
Nguyen Hoang |
Hůda Vladimír |
2:0 |
(22:20, 21:17) |
19 min. |
4. |
Šuma David |
Pilařová Martina |
2:0 |
(21:16, 21:9) |
20 min. |
5. |
Le Son |
Jinek Jan |
0:2 |
(5:21, 10:21) |
16 min. |
6. |
Hůdová Majka |
Novák Lukáš |
2:0 |
(21:9, 21:10) |
17 min. |
2. kolo |
7. |
Hůdová Majka |
Jinek Jan |
0:2 |
(9:21, 10:21) |
17 min. |
8. |
Šuma David |
Rumánková Šárka |
2:0 |
(21:7, 21:8) |
19 min. |
9. |
Nguyen Hoang |
Matysová Hana |
0:2 |
(11:21, 13:21) |
19 min. |
10. |
Trubačová Táňa |
Hůda Vladimír |
0:2 |
(17:21, 12:21) |
20 min. |
11. |
Janečková Martina |
Pilařová Martina |
2:0 |
(21:18, 21:17) |
20 min. |
12. |
Le Son |
Novák Lukáš |
2:0 |
(21:18, 21:16) |
24 min. |
3. kolo |
13. |
Šuma David |
Jinek Jan |
1:2 |
(21:18, 8:21, 17:21) |
29 min. |
14. |
Rumánková Šárka |
Matysová Hana |
0:2 |
(13:21, 18:21) |
18 min. |
15. |
Hůdová Majka |
Nguyen Hoang |
2:0 |
(21:18, 21:19) |
22 min. |
16. |
Hůda Vladimír |
Le Son |
2:0 |
(21:10, 21:10) |
19 min. |
17. |
Trubačová Táňa |
Janečková Martina |
2:0 |
(21:9, 21:15) |
20 min. |
18. |
Novák Lukáš |
Pilařová Martina |
0:2 |
(16:21, 17:21) |
17 min. |
4. kolo |
19. |
Matysová Hana |
Jinek Jan |
2:0 |
(21:12, 21:15) |
20 min. |
20. |
Hůdová Majka |
Šuma David |
1:2 |
(21:19, 19:21, 14:21) |
34 min. |
21. |
Trubačová Táňa |
Nguyen Hoang |
2:0 |
(21:18, 21:12) |
19 min. |
22. |
Rumánková Šárka |
Hůda Vladimír |
0:2 |
(10:21, 17:21) |
18 min. |
23. |
Pilařová Martina |
Le Son |
2:0 |
(21:13, 22:20) |
24 min. |
24. |
Novák Lukáš |
Janečková Martina |
1:2 |
(21:11, 18:21, 19:21) |
32 min. |
5. kolo |
25. |
Šuma David |
Matysová Hana |
1:2 |
(19:21, 21:7, 16:21) |
30 min. |
26. |
Hůda Vladimír |
Jinek Jan |
1:2 |
(17:21, 21:15, 17:21) |
30 min. |
27. |
Hůdová Majka |
Trubačová Táňa |
0:2 |
(18:21, 17:21) |
23 min. |
28. |
Janečková Martina |
Le Son |
1:2 |
(18:21, 21:16, 15:21) |
38 min. |
29. |
Pilařová Martina |
Rumánková Šárka |
0:2 |
(10:21, 4:21) |
17 min. |
30. |
Novák Lukáš |
Nguyen Hoang |
1:2 |
(21:19, 15:21, 13:21) |
30 min. |
6. kolo |
31. |
Trubačová Táňa |
Jinek Jan |
0:2 |
(19:21, 15:21) |
23 min. |
32. |
Hůda Vladimír |
Matysová Hana |
0:2 |
(15:21, 12:21) |
19 min. |
33. |
Le Son |
Šuma David |
0:2 |
(17:21, 15:21) |
25 min. |
34. |
Janečková Martina |
Nguyen Hoang |
0:2 |
(10:21, 12:21) |
16 min. |
35. |
Pilařová Martina |
Hůdová Majka |
0:2 |
(12:21, 17:21) |
26 min. |
36. |
Novák Lukáš |
Rumánková Šárka |
0:2 |
(9:21, 17:21) |
16 min. |