Výsledky 3. turnaje SOTX Tour 2018
Zde jsou konečné výsledky turnaje a pod nimi kompletní přehled odehraných zápasů.
3. turnaj SOTX Tour 2018 - dvouhra A |
p. |
h1 |
h2 |
sety |
výměny |
délka |
1. kolo |
1. |
Nývlt Jiří |
Hanuš Marek |
2:1 |
(24:22, 17:21, 21:14) |
48 min. |
2. |
Hájek Ondřej |
Seidl Václav |
2:0 |
(21:15, 21:13) |
19 min. |
3. |
Kostka Tomáš |
Smilová Věra |
2:0 |
(21:16, 21:15) |
19 min. |
4. |
Hála Martin |
Páral Michal |
2:0 |
(21:9, 21:5) |
13 min. |
5. |
Sýkora Tomáš |
Horák Hubert |
2:0 |
(21:16, 21:12) |
17 min. |
6. |
Novák Miroslav |
Beckert Michal |
2:0 |
(21:15, 21:16) |
21 min. |
2. kolo |
7. |
Hájek Ondřej |
Hála Martin |
0:2 |
(23:25, 19:21) |
28 min. |
8. |
Kostka Tomáš |
Sýkora Tomáš |
0:2 |
(10:21, 14:21) |
14 min. |
9. |
Nývlt Jiří |
Novák Miroslav |
2:1 |
(21:19, 8:21, 21:18) |
33 min. |
10. |
Smilová Věra |
Hanuš Marek |
1:2 |
(21:15, 15:21, 10:21) |
27 min. |
11. |
Horák Hubert |
Beckert Michal |
1:2 |
(7:21, 21:16, 20:22) |
30 min. |
12. |
Páral Michal |
Seidl Václav |
1:2 |
(14:21, 21:18, 6:21) |
27 min. |
3. kolo |
13. |
Hála Martin |
Nývlt Jiří |
1:2 |
(21:15, 18:21, 19:21) |
35 min. |
14. |
Novák Miroslav |
Sýkora Tomáš |
0:2 |
(12:21, 14:21) |
17 min. |
15. |
Hanuš Marek |
Hájek Ondřej |
1:2 |
(21:19, 18:21, 17:21) |
56 min. |
16. |
Seidl Václav |
Kostka Tomáš |
0:2 |
(16:21, 13:21) |
20 min. |
17. |
Páral Michal |
Beckert Michal |
0:2 |
(16:21, 13:21) |
24 min. |
18. |
Smilová Věra |
Horák Hubert |
2:1 |
(16:21, 21:18, 21:19) |
37 min. |
4. kolo |
19. |
Sýkora Tomáš |
Nývlt Jiří |
2:0 |
(21:12, 21:15) |
20 min. |
20. |
Kostka Tomáš |
Hála Martin |
2:0 |
(21:18, 23:21) |
21 min. |
21. |
Beckert Michal |
Hájek Ondřej |
0:2 |
(16:21, 15:21) |
25 min. |
22. |
Hanuš Marek |
Novák Miroslav |
2:0 |
(21:8, 21:17) |
27 min. |
23. |
Smilová Věra |
Seidl Václav |
0:2 |
(20:22, 9:21) |
17 min. |
24. |
Páral Michal |
Horák Hubert |
1:2 |
(18:21, 21:18, 10:21) |
31 min. |
5. kolo |
25. |
Nývlt Jiří |
Kostka Tomáš |
2:1 |
(21:14, 20:22, 21:19) |
32 min. |
26. |
Hájek Ondřej |
Sýkora Tomáš |
1:2 |
(21:19, 19:21, 20:22) |
39 min. |
27. |
Hanuš Marek |
Hála Martin |
0:2 |
(20:22, 16:21) |
28 min. |
28. |
Beckert Michal |
Seidl Václav |
0:2 |
(18:21, 17:21) |
19 min. |
29. |
Horák Hubert |
Novák Miroslav |
0:2 |
(24:26, 14:21) |
19 min. |
30. |
Páral Michal |
Smilová Věra |
0:2 |
(14:21, 12:21) |
15 min. |
6. kolo |
31. |
Hájek Ondřej |
Nývlt Jiří |
1:2 |
(12:21, 21:19, 16:21) |
40 min. |
32. |
Hála Martin |
Sýkora Tomáš |
2:1 |
(16:21, 21:19, 21:17) |
32 min. |
33. |
Hanuš Marek |
Kostka Tomáš |
0:2 |
(12:21, 10:21) |
26 min. |
34. |
Beckert Michal |
Smilová Věra |
2:1 |
(14:21, 21:12, 21:15) |
33 min. |
35. |
Horák Hubert |
Seidl Václav |
0:2 |
(14:21, 16:21) |
17 min. |
36. |
Páral Michal |
Novák Miroslav |
1:2 |
(24:26, 26:24, 19:21) |
37 min. |
3. turnaj SOTX Tour 2018 - dvouhra B |
p. |
h1 |
h2 |
sety |
výměny |
délka |
1. kolo |
1. |
Morávek Luděk |
Janoš Pavel |
2:0 |
(21:14, 21:17) |
24 min. |
2. |
Skalický Miloslav |
Malá Lenka |
2:0 |
(21:4, 21:5) |
15 min. |
3. |
Žižka Filip |
Vavroch Petr |
2:0 |
(21:8, 21:7) |
17 min. |
4. |
Šuma David |
Matouš Petr |
1:2 |
(9:21, 21:17, 9:21) |
26 min. |
5. |
Smitka Jaroslav |
Maux Tomáš |
2:0 |
(21:9, 21:19) |
28 min. |
2. kolo |
6. |
Žižka Filip |
Skalický Miloslav |
0:2 |
(23:25, 13:21) |
23 min. |
7. |
Smitka Jaroslav |
Bojko Jiří |
1:2 |
(21:12, 20:22, 17:21) |
36 min. |
8. |
Matouš Petr |
Morávek Luděk |
0:2 |
(14:21, 12:21) |
17 min. |
9. |
Janoš Pavel |
Šuma David |
0:2 |
(14:21, 18:21) |
24 min. |
10. |
Vavroch Petr |
Maux Tomáš |
0:2 |
(5:21, 4:21) |
15 min. |
3. kolo |
11. |
Morávek Luděk |
Skalický Miloslav |
0:2 |
(17:21, 11:21) |
21 min. |
12. |
Matouš Petr |
Bojko Jiří |
0:2 |
(11:21, 14:21) |
19 min. |
13. |
Žižka Filip |
Smitka Jaroslav |
0:2 |
(16:21, 16:21) |
24 min. |
14. |
Šuma David |
Malá Lenka |
2:0 |
(21:4, 21:5) |
14 min. |
15. |
Janoš Pavel |
Maux Tomáš |
0:2 |
(16:21, 11:21) |
21 min. |
4. kolo |
16. |
Bojko Jiří |
Skalický Miloslav |
1:2 |
(21:16, 15:21, 12:21) |
32 min. |
17. |
Morávek Luděk |
Smitka Jaroslav |
0:2 |
(16:21, 7:21) |
18 min. |
18. |
Šuma David |
Maux Tomáš |
0:2 |
(14:21, 18:21) |
14 min. |
19. |
Žižka Filip |
Matouš Petr |
0:2 |
(13:21, 12:21) |
19 min. |
20. |
Vavroch Petr |
Malá Lenka |
2:0 |
(21:12, 21:19) |
17 min. |
5. kolo |
21. |
Smitka Jaroslav |
Skalický Miloslav |
1:2 |
(21:17, 20:22, 19:21) |
42 min. |
22. |
Maux Tomáš |
Bojko Jiří |
2:1 |
(21:11, 13:21, 21:17) |
31 min. |
23. |
Šuma David |
Morávek Luděk |
2:1 |
(21:16, 18:21, 21:14) |
35 min. |
24. |
Vavroch Petr |
Matouš Petr |
0:2 |
(7:21, 3:21) |
19 min. |
25. |
Janoš Pavel |
Malá Lenka |
2:0 |
(21:5, 21:6) |
13 min. |
6. kolo |
26. |
Maux Tomáš |
Skalický Miloslav |
2:1 |
(21:18, 15:21, 21:16) |
36 min. |
27. |
Šuma David |
Smitka Jaroslav |
2:0 |
(21:8, 21:19) |
18 min. |
28. |
Morávek Luděk |
Bojko Jiří |
1:2 |
(16:21, 21:15, 19:21) |
35 min. |
29. |
Vavroch Petr |
Janoš Pavel |
0:2 |
(13:21, 18:21) |
20 min. |
30. |
Malá Lenka |
Žižka Filip |
0:2 |
(8:21, 7:21) |
27 min. |