Navigation


Propozice Vánočního turnaje


TJ Chemička Ústí, oddíl badmintonu

XXV. ročník vánočního turnaje neregistrovaných ve dvouhrách mužů a žen

Kdy:

Sobota 1. prosince 2012

Kde:

Sportovní hala PF UJEP (mapy Google, mapy Seznam - bod A hala, bod B odbočka k hale z hlavní silnice), 400 01 Ústí nad Labem, České mládeže 8, GPS Loc: 50.395843, 14.011539. Hala je dostupná autem (parkoviště je hned u haly) i MHD (trolejbus č. 52 nebo autobus č. 11 - vystoupíte na zastávce Bezručova, přejdete na druhou stranu silnice a vydáte se Bezručovou ulicí, na jejíž konci již uvidíte tenisové kurty, za kterými je hala, z centra města trvá jízda trolejbusem přibližně 8 minut).

Časový harmonogram:

  • 9:00 hod. - 9:15 hod. - prezentace
  • 9:20 hod. - losování
  • 9:30 hod. - začátek hraní
  • ukončení turnaje očekáváme okolo 19 hod.

Disciplíny:

Dvouhra žen a dvouhra mužů.

Kdo se může zúčastnit:

Hráči od 18 let, kteří již od roku 2008 nejsou na žádném žebříčku ČBaS od kategorie U15 až po dospělé - http://czechbadminton.cz/zebricky.

Systém turnaje:

Švýcarský systém na 6 až 7 kol (dle počtu přihlášených), utkání hraná na dva vítězné sety do 21 bodů (případný třetí rozhodující set bude hrán do 11 bodů v případě rozdílu o 2 body, do 15 bodů v případě rozdílu o 1 bod).

Míče:

Hraje se se žlutými plastovými míčky Yonex Mavis 350 (modrý pruh - střední rychlost). Míče dodá pořadatel.

Startovné:

220 Kč, platí se v den turnaje při prezentaci (platí se hotově, nebude možné platit platební kartou - prosíme o připravení si přesné částky).

Přihlášky:

Přihlásit se můžete v podmenu Obsazovačka od 18. 11. 2012, na e-mail pilarp@centrum.cz, nebo v den konání turnaje u pořadatelů, nejpozději však do 9:15 hod. Požadované údaje pro přihlášení jsou jméno, příjmení a e-mail. Přihlášením do turnaje zároveň potvrzujete souhlas se zněním propozic, a to, že vyhovujete požadavkům na účast.

Cíl turnaje:

Cílem turnaje je především se dobře pobavit a zahrát si. Vzhledem k systému turnaje (viz. Časté dotazy) je turnaj vhodný pro hráče všech výkonnostních úrovní.

Ceny:

Poháry pro vítěze a věcné ceny, cena pro nejlepšího rodiče, jehož dítě do 18 let je členem oddílu badmintonu TJ Chemička Ústí nad Labem.

Organizátoři:

TJ Chemička Ústí nad Labem, Petr Pilař, Ondřej Hájek

Další:

Účast na vlastní nebezpečí a vlastní zodpovědnost.

Hraje se dle pravidel Českého badmintonového svazu.

Organizátor má právo na odůvodněné změny.

Podáním přihlášky potvrzuje účastník souhlas se zněním těchto propozic.

Vyžadujeme obuv nezanechávající stopy a nikterak nepoškozující hrací povrch.

Žádáme Vás o dochvilnost, turnaj začne přesně v 9:30 hod. Kdo se nestihne prezentovat do 9:15, nebude moci již hrát.

Švýcarský systém zaručuje, že všichni odehrají podobné množství zápasů (v případě sudého počtu účastníků odehrají všichni přesně stejný počet, v případě lichého počtu účastníků, či zranění nějakého hráče v průběhu turnaje mohou někteří účastníci odehrát o jeden zápas méně).

Prosíme, abyste si udělali čas na celý den, ať svým odchodem nenarušíte běh turnaje.

Vyhrazujeme si právo změnit systém turnaje podle počtu přihlášených, snaha bude o to, aby si všichni zahráli co nejvíce.

Imunomedica Milba Sotx 360s Germa Foro Studio H