Výsledky 1. turnaje SOTX Tour 2017
Zde jsou konečné výsledky turnaje a pod nimi kompletní přehled odehraných zápasů.
1. turnaj SOTX Tour 2017 - dvouhra A |
p. |
h1 |
h2 |
sety |
výměny |
délka |
1. kolo |
1. |
Krček Břetislav |
Fabián Zdeněk |
2:0 |
(21:15, 26:24) |
26 min. |
2. |
Sokol Martin |
Šimpach Jan |
2:0 |
(21:4, 21:6) |
17 min. |
3. |
Šula Fabián |
Čermák Petr |
2:0 |
(21:13, 21:18) |
26 min. |
4. |
Hanuš Marek |
Mládek Josef |
2:0 |
(21:10, 21:7) |
23 min. |
5. |
Smutný František |
Kandl Jakub |
2:1 |
(21:17, 18:21, 21:13) |
39 min. |
6. |
Oliverius Vojtěch |
Tabačko Šimon |
2:0 |
(21:12, 21:14) |
24 min. |
7. |
Hála Martin |
Baloun Marek |
2:0 |
(21:16, 21:18) |
22 min. |
8. |
Seidl Václav |
Opletal Libor |
0:2 |
(15:21, 18:21) |
24 min. |
9. |
Novotný Petr |
Jeníček Petr |
2:0 |
(23:21, 21:17) |
25 min. |
10. |
Hartmann David |
Vašák Miloslav |
2:0 |
(21:15, 21:19) |
20 min. |
2. kolo |
11. |
Hanuš Marek |
Sokol Martin |
0:2 |
(8:21, 11:21) |
22 min. |
12. |
Šula Fabián |
Oliverius Vojtěch |
2:1 |
(21:14, 18:21, 21:12) |
35 min. |
13. |
Krček Břetislav |
Opletal Libor |
2:0 |
(21:12, 21:15) |
19 min. |
14. |
Hála Martin |
Hartmann David |
1:2 |
(20:22, 21:18, 6:21) |
34 min. |
15. |
Smutný František |
Novotný Petr |
2:1 |
(17:21, 21:19, 24:22) |
44 min. |
16. |
Jeníček Petr |
Kandl Jakub |
1:2 |
(21:19, 21:23, 22:24) |
46 min. |
17. |
Vašák Miloslav |
Fabián Zdeněk |
2:0 |
(21:14, 21:16) |
24 min. |
18. |
Seidl Václav |
Baloun Marek |
2:0 |
(21:14, 21:12) |
18 min. |
19. |
Tabačko Šimon |
Čermák Petr |
2:0 |
(21:15, 21:11) |
21 min. |
20. |
Šimpach Jan |
Mládek Josef |
0:2 |
(19:21, 11:21) |
21 min. |
3. kolo |
21. |
Smutný František |
Hartmann David |
2:0 |
(21:19, 21:16) |
22 min. |
22. |
Krček Břetislav |
Sokol Martin |
2:0 |
(21:16, 21:16) |
24 min. |
23. |
Hanuš Marek |
Šula Fabián |
1:2 |
(17:21, 21:19, 16:21) |
49 min. |
24. |
Opletal Libor |
Oliverius Vojtěch |
2:1 |
(9:21, 21:16, 21:18) |
38 min. |
25. |
Hála Martin |
Novotný Petr |
2:0 |
(22:20, 21:7) |
24 min. |
26. |
Vašák Miloslav |
Kandl Jakub |
1:2 |
(21:18, 17:21, 16:21) |
35 min. |
27. |
Tabačko Šimon |
Seidl Václav |
1:2 |
(19:21, 21:18, 15:21) |
31 min. |
28. |
Fabián Zdeněk |
Mládek Josef |
2:0 |
(21:18, 21:13) |
26 min. |
29. |
Šimpach Jan |
Čermák Petr |
0:2 |
(17:21, 13:21) |
25 min. |
30. |
Baloun Marek |
Jeníček Petr |
2:0 |
(21:10, 22:20) |
21 min. |
4. kolo |
31. |
Smutný František |
Krček Břetislav |
0:2 |
(4:21, 11:21) |
16 min. |
32. |
Hartmann David |
Šula Fabián |
0:2 |
(18:21, 19:21) |
28 min. |
33. |
Hála Martin |
Opletal Libor |
2:1 |
(19:21, 21:16, 21:17) |
42 min. |
34. |
Kandl Jakub |
Sokol Martin |
0:2 |
(11:21, 15:21) |
46 min. |
35. |
Oliverius Vojtěch |
Seidl Václav |
2:0 |
(21:13, 21:14) |
27 min. |
36. |
Vašák Miloslav |
Hanuš Marek |
1:2 |
(16:21, 21:16, 18:21) |
37 min. |
37. |
Fabián Zdeněk |
Novotný Petr |
2:0 |
(21:17, 21:7) |
24 min. |
38. |
Baloun Marek |
Tabačko Šimon |
0:2 |
(21:23, 19:21) |
25 min. |
39. |
Mládek Josef |
Čermák Petr |
0:2 |
(10:21, 16:21) |
21 min. |
40. |
Šimpach Jan |
Jeníček Petr |
0:2 |
(15:21, 17:21) |
23 min. |
5. kolo |
41. |
Šula Fabián |
Krček Břetislav |
0:2 |
(5:21, 20:22) |
21 min. |
42. |
Sokol Martin |
Smutný František |
2:1 |
(21:14, 19:21, 21:14) |
40 min. |
43. |
Hartmann David |
Opletal Libor |
1:2 |
(21:18, 18:21, 11:21) |
35 min. |
44. |
Oliverius Vojtěch |
Hála Martin |
0:2 |
(13:21, 11:21) |
22 min. |
45. |
Kandl Jakub |
Hanuš Marek |
0:2 |
(14:21, 16:21) |
31 min. |
46. |
Fabián Zdeněk |
Tabačko Šimon |
1:2 |
(18:21, 21:13, 19:21) |
35 min. |
47. |
Seidl Václav |
Čermák Petr |
2:1 |
(19:21, 21:10, 21:19) |
39 min. |
48. |
Baloun Marek |
Novotný Petr |
1:2 |
(19:21, 21:11, 17:21) |
34 min. |
49. |
Jeníček Petr |
Mládek Josef |
2:1 |
(21:15, 15:21, 21:19) |
37 min. |
6. kolo |
50. |
Šula Fabián |
Sokol Martin |
2:0 |
(21:14, 21:16) |
26 min. |
51. |
Hála Martin |
Krček Břetislav |
0:2 |
(17:21, 20:22) |
27 min. |
52. |
Smutný František |
Opletal Libor |
2:1 |
(21:12, 18:21, 21:8) |
34 min. |
53. |
Seidl Václav |
Hanuš Marek |
0:2 |
(14:21, 15:21) |
35 min. |
54. |
Hartmann David |
Tabačko Šimon |
2:0 |
(23:21, 21:13) |
23 min. |
55. |
Kandl Jakub |
Oliverius Vojtěch |
0:2 |
(7:21, 14:21) |
24 min. |
56. |
Čermák Petr |
Fabián Zdeněk |
0:2 |
(18:21, 10:21) |
26 min. |
57. |
Mládek Josef |
Novotný Petr |
0:2 |
(18:21, 17:21) |
30 min. |
58. |
Šimpach Jan |
Baloun Marek |
0:2 |
(18:21, 16:21) |
21 min. |
1. turnaj SOTX Tour 2017 - dvouhra B |
p. |
h1 |
h2 |
sety |
výměny |
délka |
1. kolo |
1. |
Smilová Věra |
Janoš Pavel |
2:0 |
(21:9, 21:10) |
18 min. |
2. |
Nguyen Van Hoan |
Hájek Adam |
1:2 |
(19:21, 21:18, 22:24) |
40 min. |
3. |
Mašín Jaroslav |
Malimánková Petra |
2:0 |
(21:10, 21:9) |
20 min. |
4. |
Skalický Miloslav |
Molín Radek |
2:0 |
(21:13, 21:11) |
19 min. |
5. |
Johanovský Jakub |
Pazdera Milan |
1:2 |
(21:18, 14:21, 10:21) |
26 min. |
2. kolo |
6. |
Mašín Jaroslav |
Smilová Věra |
1:2 |
(21:19, 4:21, 14:21) |
27 min. |
7. |
Pazdera Milan |
Skalický Miloslav |
0:2 |
(14:21, 16:21) |
16 min. |
8. |
Johanovský Jakub |
Hájek Adam |
0:2 |
(14:21, 18:21) |
20 min. |
9. |
Molín Radek |
Nguyen Van Hoan |
0:2 |
(8:21, 10:21) |
18 min. |
10. |
Malimánková Petra |
Janoš Pavel |
0:2 |
(11:21, 10:21) |
20 min. |
3. kolo |
11. |
Skalický Miloslav |
Smilová Věra |
0:2 |
(10:21, 7:21) |
16 min. |
12. |
Mašín Jaroslav |
Hájek Adam |
2:0 |
(22:20, 21:8) |
18 min. |
13. |
Janoš Pavel |
Nguyen Van Hoan |
0:2 |
(18:21, 18:21) |
23 min. |
14. |
Molín Radek |
Pazdera Milan |
2:0 |
(21:19, 24:22) |
28 min. |
15. |
Malimánková Petra |
Johanovský Jakub |
0:2 |
(18:21, 17:21) |
20 min. |
4. kolo |
16. |
Skalický Miloslav |
Mašín Jaroslav |
1:2 |
(21:13, 17:21, 13:21) |
38 min. |
17. |
Hájek Adam |
Smilová Věra |
0:2 |
(12:21, 15:21) |
18 min. |
18. |
Pazdera Milan |
Nguyen Van Hoan |
0:2 |
(7:21, 14:21) |
18 min. |
19. |
Johanovský Jakub |
Janoš Pavel |
0:2 |
(19:21, 14:21) |
20 min. |
20. |
Malimánková Petra |
Molín Radek |
0:2 |
(14:21, 15:21) |
21 min. |
5. kolo |
21. |
Nguyen Van Hoan |
Smilová Věra |
0:2 |
(11:21, 8:21) |
17 min. |
22. |
Skalický Miloslav |
Hájek Adam |
1:2 |
(19:21, 21:15, 7:21) |
28 min. |
23. |
Janoš Pavel |
Mašín Jaroslav |
0:2 |
(16:21, 15:21) |
26 min. |
24. |
Johanovský Jakub |
Molín Radek |
0:2 |
(15:21, 14:21) |
19 min. |
25. |
Malimánková Petra |
Pazdera Milan |
1:2 |
(21:15, 19:21, 13:21) |
31 min. |
6. kolo |
26. |
Nguyen Van Hoan |
Mašín Jaroslav |
1:2 |
(21:18, 18:21, 10:21) |
39 min. |
27. |
Molín Radek |
Smilová Věra |
0:2 |
(8:21, 9:21) |
19 min. |
28. |
Pazdera Milan |
Janoš Pavel |
0:2 |
(13:21, 12:21) |
18 min. |
29. |
Johanovský Jakub |
Skalický Miloslav |
0:2 |
(10:21, 4:21) |
12 min. |
30. |
Malimánková Petra |
Hájek Adam |
0:2 |
(8:21, 5:21) |
17 min. |