Výsledky 1. turnaje SOTX Tour 2018
Zde jsou konečné výsledky turnaje a pod nimi kompletní přehled odehraných zápasů.
1. turnaj SOTX Tour 2018 - dvouhra A |
p. |
h1 |
h2 |
sety |
výměny |
délka |
1. kolo |
1. |
Krček Břetislav |
Hála Martin |
2:0 |
(21:18, 21:18) |
21 min. |
2. |
Jakubčin Jaro |
Oliverius Vojtěch |
2:0 |
(21:11, 21:15) |
23 min. |
3. |
Smutný František |
Gottwald Boris |
2:1 |
(21:18, 19:21, 21:13) |
38 min. |
4. |
Novák Miroslav |
Smilová Věra |
2:0 |
(22:20, 21:8) |
19 min. |
5. |
Hanuš Marek |
Pálek Tomáš |
2:0 |
(22:20, 21:16) |
34 min. |
6. |
Oros Miroslav |
Strnad Pavel |
2:0 |
(21:19, 21:18) |
30 min. |
7. |
Šrámek Adam |
Horák Hubert |
2:0 |
(21:16, 22:20) |
19 min. |
2. kolo |
8. |
Novák Miroslav |
Jakubčin Jaro |
2:1 |
(19:21, 21:10, 21:18) |
36 min. |
9. |
Šrámek Adam |
Hanuš Marek |
2:0 |
(21:12, 21:18) |
22 min. |
10. |
Oros Miroslav |
Krček Břetislav |
0:2 |
(12:21, 23:25) |
27 min. |
11. |
Strnad Pavel |
Smutný František |
0:2 |
(11:21, 3:21) |
23 min. |
12. |
Hála Martin |
Gottwald Boris |
2:0 |
(21:8, 21:14) |
18 min. |
13. |
Pálek Tomáš |
Horák Hubert |
2:0 |
(21:18, 21:13) |
22 min. |
14. |
Oliverius Vojtěch |
Smilová Věra |
2:0 |
(21:18, 21:13) |
21 min. |
3. kolo |
15. |
Šrámek Adam |
Krček Břetislav |
2:1 |
(9:21, 21:17, 21:19) |
33 min. |
16. |
Smutný František |
Novák Miroslav |
1:2 |
(18:21, 24:22, 16:21) |
43 min. |
17. |
Hanuš Marek |
Jakubčin Jaro |
0:2 |
(16:21, 15:21) |
22 min. |
18. |
Oros Miroslav |
Hála Martin |
2:0 |
(21:13, 21:16) |
28 min. |
19. |
Oliverius Vojtěch |
Pálek Tomáš |
2:0 |
(24:22, 21:8) |
27 min. |
20. |
Horák Hubert |
Gottwald Boris |
0:2 |
(14:21, 13:21) |
20 min. |
21. |
Strnad Pavel |
Smilová Věra |
0:2 |
(21:23, 14:21) |
30 min. |
4. kolo |
22. |
Šrámek Adam |
Novák Miroslav |
2:0 |
(21:19, 21:19) |
25 min. |
23. |
Jakubčin Jaro |
Krček Břetislav |
0:2 |
(16:21, 20:22) |
25 min. |
24. |
Oliverius Vojtěch |
Smutný František |
2:0 |
(21:16, 21:10) |
25 min. |
25. |
Hanuš Marek |
Oros Miroslav |
0:2 |
(11:21, 19:21) |
29 min. |
26. |
Smilová Věra |
Hála Martin |
1:2 |
(21:17, 19:21, 14:21) |
26 min. |
27. |
Pálek Tomáš |
Gottwald Boris |
1:2 |
(20:22, 21:17, 19:21) |
40 min. |
28. |
Strnad Pavel |
Horák Hubert |
2:1 |
(19:21, 21:11, 22:20) |
45 min. |
5. kolo |
29. |
Novák Miroslav |
Krček Břetislav |
0:2 |
(18:21, 13:21) |
34 min. |
30. |
Oros Miroslav |
Šrámek Adam |
1:2 |
(21:15, 11:21, 18:21) |
44 min. |
31. |
Smutný František |
Jakubčin Jaro |
0:2 |
(18:21, 13:21) |
23 min. |
32. |
Hála Martin |
Oliverius Vojtěch |
2:1 |
(21:23, 21:10, 21:19) |
40 min. |
33. |
Strnad Pavel |
Pálek Tomáš |
1:2 |
(23:25, 21:14, 17:21) |
47 min. |
34. |
Horák Hubert |
Smilová Věra |
1:2 |
(12:21, 21:11, 13:21) |
27 min. |
6. kolo |
35. |
Hála Martin |
Šrámek Adam |
1:2 |
(21:16, 18:21, 18:21) |
33 min. |
36. |
Oros Miroslav |
Novák Miroslav |
1:2 |
(17:21, 21:17, 19:21) |
40 min. |
37. |
Oliverius Vojtěch |
Krček Břetislav |
2:1 |
(21:15, 14:21, 21:15) |
45 min. |
38. |
Gottwald Boris |
Jakubčin Jaro |
0:2 |
(16:21, 13:21) |
25 min. |
39. |
Pálek Tomáš |
Smilová Věra |
1:2 |
(18:21, 21:9, 12:21) |
39 min. |
40. |
Horák Hubert |
Smutný František |
0:2 |
(12:21, 8:21) |
22 min. |
1. turnaj SOTX Tour 2018 - dvouhra B |
p. |
h1 |
h2 |
sety |
výměny |
délka |
1. kolo |
1. |
Kuřina Václav |
Vojtěchovský David |
1:2 |
(21:19, 7:21, 18:21) |
38 min. |
2. |
Melichar Míra |
Šuma David |
0:2 |
(16:21, 18:21) |
25 min. |
3. |
Rysner Tomáš |
Skalický Miloslav |
0:2 |
(12:21, 14:21) |
23 min. |
2. kolo |
4. |
Kujan Petr |
Vojtěchovský David |
2:1 |
(8:21, 21:13, 21:16) |
32 min. |
5. |
Kuřina Václav |
Skalický Miloslav |
2:0 |
(21:16, 21:17) |
25 min. |
6. |
Melichar Míra |
Rysner Tomáš |
2:0 |
(23:21, 21:10) |
24 min. |
3. kolo |
7. |
Kujan Petr |
Šuma David |
2:0 |
(21:16, 21:19) |
22 min. |
8. |
Vojtěchovský David |
Skalický Miloslav |
1:2 |
(21:10, 20:22, 13:21) |
36 min. |
9. |
Kuřina Václav |
Melichar Míra |
2:0 |
(22:20, 21:19) |
24 min. |
4. kolo |
10. |
Kujan Petr |
Skalický Miloslav |
2:0 |
(21:17, 21:19) |
24 min. |
11. |
Šuma David |
Rysner Tomáš |
2:0 |
(21:16, 21:13) |
24 min. |
12. |
Vojtěchovský David |
Melichar Míra |
2:0 |
(21:8, 21:7) |
26 min. |
5. kolo |
13. |
Kujan Petr |
Rysner Tomáš |
2:0 |
(21:17, 22:20) |
30 min. |
14. |
Skalický Miloslav |
Melichar Míra |
1:2 |
(21:12, 20:22, 14:21) |
29 min. |
15. |
Šuma David |
Kuřina Václav |
0:2 |
(14:21, 16:21) |
23 min. |
6. kolo |
16. |
Kujan Petr |
Melichar Míra |
2:1 |
(21:13, 13:21, 21:17) |
38 min. |
17. |
Rysner Tomáš |
Kuřina Václav |
0:2 |
(11:21, 16:21) |
18 min. |
18. |
Šuma David |
Vojtěchovský David |
0:2 |
(10:21, 16:21) |
21 min. |
7. kolo |
19. |
Kujan Petr |
Kuřina Václav |
1:2 |
(21:16, 20:22, 19:21) |
33 min. |
20. |
Rysner Tomáš |
Vojtěchovský David |
0:2 |
(14:21, 9:21) |
22 min. |
21. |
Skalický Miloslav |
Šuma David |
2:0 |
(21:10, 21:13) |
19 min. |