Výsledky Vánočního turnaje (4. turnaje SOTX Tour 2018)
Zde jsou konečné výsledky turnaje a pod nimi kompletní přehled odehraných zápasů.
Vánoční turnaj, 4. SOTX - dvouhra A |
p. |
h1 |
h2 |
sety |
výměny |
délka |
1. kolo |
1. |
Nývlt Jiří |
Seidl Václav |
2:0 |
(21:14, 21:12) |
23 min. |
2. |
Krček Břetislav |
Pilař Petr |
2:0 |
(21:12, 21:9) |
19 min. |
3. |
Hájek Ondřej |
Smilová Věra |
2:0 |
(21:12, 21:9) |
20 min. |
4. |
Kostka Tomáš |
Křivánek Vladimír |
2:1 |
(21:15, 21:23, 21:10) |
38 min. |
5. |
Šrámek Adam |
Skalický Miloslav |
2:0 |
(21:12, 21:14) |
17 min. |
6. |
Novák Miroslav |
Páral Michal |
2:0 |
(21:14, 21:16) |
22 min. |
7. |
Smutný František |
Horák Hubert |
2:0 |
(21:15, 21:18) |
20 min. |
8. |
Hanuš Marek |
Opata Zdeněk |
2:0 |
(21:5, 21:3) |
31 min. |
2. kolo |
9. |
Hájek Ondřej |
Hanuš Marek |
2:0 |
(21:12, 21:19) |
33 min. |
10. |
Nývlt Jiří |
Krček Břetislav |
2:0 |
(21:12, 23:21) |
22 min. |
11. |
Novák Miroslav |
Šrámek Adam |
2:0 |
(21:17, 21:12) |
18 min. |
12. |
Kostka Tomáš |
Smutný František |
2:0 |
(21:12, 21:18) |
17 min. |
13. |
Horák Hubert |
Křivánek Vladimír |
2:0 |
(21:17, 21:18) |
26 min. |
14. |
Seidl Václav |
Páral Michal |
2:1 |
(22:24, 21:19, 21:13) |
36 min. |
15. |
Pilař Petr |
Skalický Miloslav |
2:0 |
(21:17, 21:14) |
21 min. |
16. |
Opata Zdeněk |
Smilová Věra |
0:2 |
(15:21, 19:21) |
22 min. |
3. kolo |
17. |
Nývlt Jiří |
Hájek Ondřej |
2:0 |
(21:19, 21:18) |
33 min. |
18. |
Kostka Tomáš |
Novák Miroslav |
1:2 |
(22:20, 10:21, 18:21) |
36 min. |
19. |
Smutný František |
Krček Břetislav |
0:2 |
(16:21, 15:21) |
17 min. |
20. |
Šrámek Adam |
Hanuš Marek |
2:1 |
(17:21, 21:14, 21:14) |
38 min. |
21. |
Seidl Václav |
Smilová Věra |
1:2 |
(17:21, 21:17, 20:22) |
36 min. |
22. |
Pilař Petr |
Horák Hubert |
2:0 |
(22:20, 21:10) |
20 min. |
23. |
Křivánek Vladimír |
Páral Michal |
0:2 |
(16:21, 16:21) |
29 min. |
24. |
Opata Zdeněk |
Skalický Miloslav |
2:0 |
(21:15, 21:18) |
23 min. |
4. kolo |
25. |
Novák Miroslav |
Nývlt Jiří |
0:2 |
(19:21, 9:21) |
24 min. |
26. |
Krček Břetislav |
Hájek Ondřej |
2:1 |
(21:13, 19:21, 21:12) |
35 min. |
27. |
Šrámek Adam |
Kostka Tomáš |
2:0 |
(22:20, 21:15) |
19 min. |
28. |
Pilař Petr |
Smilová Věra |
0:2 |
(25:27, 17:21) |
26 min. |
29. |
Hanuš Marek |
Seidl Václav |
2:1 |
(15:21, 22:20, 21:18) |
46 min. |
30. |
Páral Michal |
Smutný František |
0:2 |
(24:26, 8:21) |
25 min. |
31. |
Opata Zdeněk |
Horák Hubert |
2:0 |
(21:13, 21:15) |
21 min. |
32. |
Křivánek Vladimír |
Skalický Miloslav |
2:0 |
(21:9, 23:21) |
28 min. |
5. kolo |
33. |
Novák Miroslav |
Krček Břetislav |
1:2 |
(19:21, 21:12, 17:21) |
32 min. |
34. |
Šrámek Adam |
Nývlt Jiří |
0:2 |
(23:25, 13:21) |
23 min. |
35. |
Kostka Tomáš |
Smilová Věra |
2:1 |
(17:21, 21:14, 21:16) |
30 min. |
36. |
Smutný František |
Hájek Ondřej |
0:2 |
(11:21, 12:21) |
21 min. |
37. |
Pilař Petr |
Hanuš Marek |
0:2 |
(15:21, 13:21) |
19 min. |
38. |
Páral Michal |
Opata Zdeněk |
0:2 |
(11:21, 17:21) |
27 min. |
39. |
Křivánek Vladimír |
Seidl Václav |
0:2 |
(20:22, 20:22) |
26 min. |
40. |
Skalický Miloslav |
Horák Hubert |
1:2 |
(21:15, 16:21, 8:21) |
30 min. |
6. kolo |
41. |
Novák Miroslav |
Hájek Ondřej |
1:2 |
(12:21, 21:17, 13:21) |
39 min. |
42. |
Šrámek Adam |
Krček Břetislav |
1:2 |
(17:21, 21:11, 17:21) |
27 min. |
43. |
Hanuš Marek |
Nývlt Jiří |
0:2 |
(11:21, 13:21) |
24 min. |
44. |
Opata Zdeněk |
Kostka Tomáš |
0:2 |
(16:21, 11:21) |
23 min. |
45. |
Smutný František |
Smilová Věra |
2:0 |
(21:14, 21:17) |
18 min. |
46. |
Horák Hubert |
Seidl Václav |
0:2 |
(15:21, 23:25) |
17 min. |
47. |
Křivánek Vladimír |
Pilař Petr |
0:2 |
(17:21, 5:21) |
21 min. |
48. |
Skalický Miloslav |
Páral Michal |
0:2 |
(17:21, 18:21) |
20 min. |
Vánoční turnaj, 4. SOTX - dvouhra B |
p. |
h1 |
h2 |
sety |
výměny |
délka |
1. kolo |
1. |
Maňásek Václav |
Žižka Filip |
0:2 |
(15:21, 13:21) |
18 min. |
2. |
Melichar Míra |
Vízek Ondřej |
2:0 |
(21:11, 21:7) |
13 min. |
3. |
Naumovič Vladislav |
Taške Michal |
1:2 |
(16:21, 21:15, 18:21) |
31 min. |
2. kolo |
4. |
Janoš Pavel |
Žižka Filip |
0:2 |
(8:21, 16:21) |
18 min. |
5. |
Maňásek Václav |
Taške Michal |
2:0 |
(24:22, 21:19) |
29 min. |
6. |
Melichar Míra |
Naumovič Vladislav |
0:2 |
(10:21, 16:21) |
20 min. |
3. kolo |
7. |
Janoš Pavel |
Vízek Ondřej |
2:0 |
(21:8, 21:11) |
17 min. |
8. |
Žižka Filip |
Taške Michal |
2:0 |
(21:4, 21:8) |
15 min. |
9. |
Maňásek Václav |
Melichar Míra |
2:1 |
(22:20, 20:22, 21:19) |
32 min. |
4. kolo |
10. |
Janoš Pavel |
Taške Michal |
0:2 |
(18:21, 19:21) |
21 min. |
11. |
Vízek Ondřej |
Naumovič Vladislav |
0:2 |
(7:21, 11:21) |
15 min. |
12. |
Žižka Filip |
Melichar Míra |
2:0 |
(21:14, 21:13) |
17 min. |
5. kolo |
13. |
Janoš Pavel |
Naumovič Vladislav |
0:2 |
(16:21, 14:21) |
24 min. |
14. |
Vízek Ondřej |
Maňásek Václav |
0:2 |
(7:21, 6:21) |
17 min. |
15. |
Taške Michal |
Melichar Míra |
2:0 |
(21:15, 21:15) |
0 min. |
6. kolo |
16. |
Naumovič Vladislav |
Maňásek Václav |
1:2 |
(21:19, 11:21, 16:21) |
30 min. |
17. |
Vízek Ondřej |
Žižka Filip |
0:2 |
(5:21, 10:21) |
16 min. |
18. |
Janoš Pavel |
Melichar Míra |
2:0 |
(21:15, 21:15) |
1 min. |
7. kolo |
19. |
Janoš Pavel |
Maňásek Václav |
1:2 |
(17:21, 21:18, 16:21) |
31 min. |
20. |
Naumovič Vladislav |
Žižka Filip |
0:2 |
(20:22, 14:21) |
21 min. |
21. |
Taške Michal |
Vízek Ondřej |
2:0 |
(21:16, 21:18) |
22 min. |