Navigation


Výsledky 2. turnaje SOTX Tour 2019

Zde jsou konečné výsledky turnaje a pod nimi kompletní přehled odehraných zápasů.

Dvouhra - kategorie A
p.hráčzáp.bhnsetyvýměny
1.Hála Martin6:02012:0252:173
2.Sýkora Tomáš4:2238:5260:230
3.Novák Miroslav4:2228:6274:260
4.Hanuš Marek4:2209:5250:229
5.Hora Lukáš3:3217:6248:223
6.Ondráček Oskar3:3196:6212:218
7.Čermák Petr3:3156:7220:235
8.Seidl Václav3:3146:8244:264
9.Pálek Tomáš2:4186:9246:274
10.Smilová Věra2:4156:8246:243
11.Šimpach Jan1:5155:11243:313
12.Skalický Miloslav1:5143:11249:282
Dvouhra - kategorie B
p.hráčzáp.bhnsetyvýměny
1.Novotný Vašek6:01712:1269:191
2.Matouš Petr5:11810:3262:197
3.Nečas Marek4:2198:6271:248
4.Charvát Jindřich3:3187:7245:251
5.Šuma David3:3187:8261:289
6.Naumovič Vladislav1:5194:10231:270
7.Bojko Jiří1:5184:11267:304
8.Rygar Lukáš1:5175:11258:314
2. turnaj SOTX Tour 2019 - dvouhra A
p. h1 h2 sety výměny délka
1. kolo
1. Sýkora Tomáš Ondráček Oskar 2:0 (21:14, 21:17) 19 min.
2. Hála Martin Pálek Tomáš 2:0 (21:11, 21:9) 19 min.
3. Novák Miroslav Čermák Petr 2:0 (21:18, 21:11) 20 min.
4. Hanuš Marek Šimpach Jan 2:0 (21:5, 21:4) 18 min.
5. Seidl Václav Skalický Miloslav 2:1 (21:15, 16:21, 21:18) 31 min.
6. Smilová Věra Hora Lukáš 0:2 (12:21, 18:21) 15 min.
2. kolo
7. Hála Martin Hanuš Marek 2:0 (21:12, 21:11) 28 min.
8. Hora Lukáš Novák Miroslav 1:2 (21:17, 13:21, 16:21) 34 min.
9. Seidl Václav Sýkora Tomáš 0:2 (17:21, 18:21) 19 min.
10. Ondráček Oskar Skalický Miloslav 2:0 (21:17, 21:14) 22 min.
11. Čermák Petr Smilová Věra 2:0 (21:8, 21:17) 17 min.
12. Šimpach Jan Pálek Tomáš 1:2 (21:12, 6:21, 11:21) 29 min.
3. kolo
13. Sýkora Tomáš Hála Martin 0:2 (19:21, 12:21) 28 min.
14. Hanuš Marek Novák Miroslav 2:0 (21:18, 21:18) 35 min.
15. Čermák Petr Hora Lukáš 0:2 (20:22, 11:21) 27 min.
16. Seidl Václav Ondráček Oskar 0:2 (17:21, 14:21) 17 min.
17. Skalický Miloslav Pálek Tomáš 0:2 (19:21, 22:24) 28 min.
18. Smilová Věra Šimpach Jan 1:2 (21:12, 17:21, 16:21) 30 min.
4. kolo
19. Sýkora Tomáš Hanuš Marek 2:1 (21:23, 21:5, 21:16) 35 min.
20. Novák Miroslav Hála Martin 0:2 (15:21, 19:21) 26 min.
21. Hora Lukáš Pálek Tomáš 2:0 (21:9, 21:9) 19 min.
22. Šimpach Jan Ondráček Oskar 0:2 (19:21, 11:21) 15 min.
23. Seidl Václav Čermák Petr 2:0 (21:14, 21:11) 18 min.
24. Smilová Věra Skalický Miloslav 2:0 (21:17, 21:15) 21 min.
5. kolo
25. Hora Lukáš Hála Martin 0:2 (18:21, 18:21) 21 min.
26. Hanuš Marek Ondráček Oskar 2:0 (21:12, 21:14) 22 min.
27. Novák Miroslav Sýkora Tomáš 2:0 (22:20, 21:19) 13 min.
28. Čermák Petr Pálek Tomáš 2:1 (21:11, 9:21, 21:19) 34 min.
29. Smilová Věra Seidl Václav 2:0 (21:8, 21:8) 18 min.
30. Skalický Miloslav Šimpach Jan 2:1 (21:17, 17:21, 21:15) 33 min.
6. kolo
31. Hora Lukáš Sýkora Tomáš 0:2 (15:21, 20:22) 22 min.
32. Ondráček Oskar Hála Martin 0:2 (17:21, 12:21) 19 min.
33. Pálek Tomáš Novák Miroslav 1:2 (18:21, 21:18, 19:21) 37 min.
34. Smilová Věra Hanuš Marek 1:2 (21:15, 13:21, 19:21) 29 min.
35. Šimpach Jan Seidl Václav 1:2 (21:16, 15:21, 23:25) 33 min.
36. Skalický Miloslav Čermák Petr 0:2 (16:21, 16:21) 26 min.

2. turnaj SOTX Tour 2019 - dvouhra B
p. h1 h2 sety výměny délka
1. kolo
1. Matouš Petr Nečas Marek 2:0 (21:19, 22:20) 25 min.
2. Novotný Vašek Naumovič Vladislav 2:0 (21:7, 21:19) 21 min.
3. Šuma David Rygar Lukáš 2:1 (21:18, 7:21, 21:18) 30 min.
4. Bojko Jiří Charvát Jindřich 0:2 (14:21, 15:21) 22 min.
2. kolo
5. Charvát Jindřich Novotný Vašek 1:2 (21:16, 8:21, 16:21) 34 min.
6. Šuma David Matouš Petr 0:2 (14:21, 15:21) 18 min.
7. Nečas Marek Rygar Lukáš 2:1 (18:21, 21:17, 21:9) 26 min.
8. Naumovič Vladislav Bojko Jiří 1:2 (14:21, 21:15, 16:21) 32 min.
3. kolo
9. Novotný Vašek Matouš Petr 2:0 (21:16, 21:19) 25 min.
10. Nečas Marek Charvát Jindřich 2:0 (21:19, 21:15) 24 min.
11. Bojko Jiří Šuma David 1:2 (21:18, 18:21, 20:22) 27 min.
12. Rygar Lukáš Naumovič Vladislav 0:2 (18:21, 8:21) 20 min.
4. kolo
13. Nečas Marek Novotný Vašek 0:2 (19:21, 9:21) 17 min.
14. Charvát Jindřich Matouš Petr 0:2 (10:21, 11:21) 17 min.
15. Naumovič Vladislav Šuma David 0:2 (12:21, 17:21) 26 min.
16. Rygar Lukáš Bojko Jiří 2:1 (21:19, 22:24, 22:20) 33 min.
5. kolo
17. Šuma David Novotný Vašek 0:2 (12:21, 9:21) 20 min.
18. Naumovič Vladislav Matouš Petr 0:2 (16:21, 17:21) 19 min.
19. Rygar Lukáš Charvát Jindřich 0:2 (18:21, 12:21) 28 min.
20. Bojko Jiří Nečas Marek 0:2 (17:21, 6:21) 23 min.
6. kolo
21. Šuma David Nečas Marek 1:2 (21:18, 19:21, 19:21) 35 min.
22. Naumovič Vladislav Charvát Jindřich 1:2 (14:21, 21:19, 15:21) 44 min.
23. Bojko Jiří Novotný Vašek 0:2 (20:22, 16:21) 22 min.
24. Rygar Lukáš Matouš Petr 1:2 (7:21, 21:16, 5:21) 25 min.