Navigation


Výsledky 1. turnaje SOTX Tour 2020

Zde jsou konečné výsledky turnaje a pod nimi kompletní přehled odehraných zápasů.

Dvouhra
p.hráčzáp.bhnsetyvýměny
1.Hála Martin6:02212:0254:160
2.Hora Lukáš5:12110:2231:175
3.Beckert Michal4:2238:5239:226
4.Capek Jiri4:2198:5239:224
5.Hanuš Marek3:3226:6220:203
6.Ondráček Oskar3:3207:6223:201
7.Smilová Věra3:3196:9279:267
8.Vodička František3:3178:6246:249
9.Sláma Víťa3:3177:8255:274
10.Matouš Petr3:3167:8254:270
11.Novotný Vašek3:3127:6236:228
12.Čermák Petr1:5175:10259:303
13.Suchy Martin1:5172:10157:240
1. turnaj SOTX Tour 2020 - dvouhra
p. h1 h2 sety výměny délka
1. kolo
1. Hála Martin Hora Lukáš 2:0 (21:12, 21:9) 14 min.
2. Capek Jiri Čermák Petr 2:1 (21:18, 20:22, 21:19) 35 min.
3. Beckert Michal Matouš Petr 2:0 (21:5, 21:10) 17 min.
4. Ondráček Oskar Sláma Víťa 2:0 (21:12, 21:14) 18 min.
5. Smilová Věra Vodička František 2:1 (19:21, 21:13, 21:17) 26 min.
6. Novotný Vašek Suchy Martin 2:0 (21:12, 21:12) 17 min.
2. kolo
7. Hála Martin Beckert Michal 2:0 (23:21, 21:13) 19 min.
8. Ondráček Oskar Novotný Vašek 2:0 (21:11, 21:11) 17 min.
9. Smilová Věra Hanuš Marek 0:2 (17:21, 16:21) 22 min.
10. Vodička František Čermák Petr 2:0 (21:11, 21:11) 22 min.
11. Sláma Víťa Capek Jiri 0:2 (17:21, 13:21) 18 min.
12. Hora Lukáš Suchy Martin 2:0 (21:12, 21:10) 15 min.
3. kolo
13. Ondráček Oskar Hála Martin 0:2 (18:21, 10:21) 19 min.
14. Beckert Michal Hanuš Marek 2:0 (21:19, 21:17) 37 min.
15. Hora Lukáš Smilová Věra 2:0 (21:18, 21:15) 24 min.
16. Novotný Vašek Vodička František 0:2 (16:21, 16:21) 20 min.
17. Matouš Petr Čermák Petr 2:1 (20:22, 21:19, 21:13) 35 min.
18. Suchy Martin Capek Jiri 0:2 (16:21, 6:21) 19 min.
4. kolo
19. Ondráček Oskar Beckert Michal 1:2 (17:21, 21:16, 17:21) 58 min.
20. Vodička František Hála Martin 0:2 (9:21, 16:21) 32 min.
21. Hanuš Marek Hora Lukáš 0:2 (13:21, 17:21) 33 min.
22. Capek Jiri Matouš Petr 2:0 (21:15, 21:14) 34 min.
23. Smilová Věra Čermák Petr 2:1 (17:21, 21:10, 21:13) 33 min.
24. Sláma Víťa Novotný Vašek 2:1 (21:18, 10:21, 21:17) 41 min.
5. kolo
25. Capek Jiri Hála Martin 0:2 (18:21, 6:21) 21 min.
26. Hora Lukáš Beckert Michal 2:0 (21:11, 21:10) 28 min.
27. Hanuš Marek Ondráček Oskar 2:0 (21:10, 21:4) 21 min.
28. Sláma Víťa Vodička František 2:1 (21:12, 20:22, 21:10) 31 min.
29. Smilová Věra Matouš Petr 2:1 (17:21, 21:15, 21:10) 28 min.
30. Čermák Petr Suchy Martin 2:0 (21:19, 21:17) 21 min.
6. kolo
31. Capek Jiri Hora Lukáš 0:2 (12:21, 15:21) 21 min.
32. Hanuš Marek Hála Martin 0:2 (16:21, 12:21) 21 min.
33. Smilová Věra Beckert Michal 0:2 (17:21, 17:21) 32 min.
34. Matouš Petr Sláma Víťa 2:1 (21:11, 18:21, 21:11) 32 min.
35. Čermák Petr Novotný Vašek 0:2 (19:21, 19:21) 20 min.
36. Suchy Martin Ondráček Oskar 0:2 (6:21, 5:21) 15 min.