Výsledky 2. turnaje SOTX Tour 2020-2021
Zde jsou konečné výsledky turnaje a pod nimi kompletní přehled odehraných zápasů.
2. turnaj SOTX Tour 2020-2021 - dvouhra |
p. |
h1 |
h2 |
sety |
výměny |
délka |
1. kolo |
1. |
Krček Břetislav |
Sláma Víťa |
2:0 |
(21:9, 21:10) |
14 min. |
2. |
Hála Martin |
Stejskal Dominik |
2:0 |
(21:5, 21:9) |
10 min. |
3. |
Kostka Tomáš |
Morávek Luděk |
2:0 |
(21:16, 21:19) |
19 min. |
4. |
Hanuš Marek |
Charvát Jindřich |
2:0 |
(21:16, 21:11) |
29 min. |
5. |
Ondráček Oskar |
Žižka Filip |
2:0 |
(21:16, 21:11) |
19 min. |
6. |
Novotný Petr |
Hofman Jan |
2:0 |
(21:9, 21:9) |
16 min. |
7. |
Smilová Věra |
Janoš Pavel |
2:0 |
(21:6, 21:10) |
17 min. |
8. |
Novotný Vašek |
Hovorková Štěpánka |
2:0 |
(21:13, 21:11) |
18 min. |
9. |
Matouš Petr |
Ryba Štefan |
2:0 |
(21:12, 21:18) |
19 min. |
2. kolo |
10. |
Smilová Věra |
Hála Martin |
0:2 |
(6:21, 6:21) |
14 min. |
11. |
Krček Břetislav |
Novotný Petr |
2:0 |
(21:13, 21:17) |
18 min. |
12. |
Hanuš Marek |
Novotný Vašek |
2:1 |
(21:14, 20:22, 21:11) |
32 min. |
13. |
Matouš Petr |
Ondráček Oskar |
0:2 |
(16:21, 18:21) |
41 min. |
14. |
Ryba Štefan |
Kostka Tomáš |
0:2 |
(14:21, 15:21) |
18 min. |
15. |
Žižka Filip |
Morávek Luděk |
2:0 |
(21:12, 21:17) |
16 min. |
16. |
Hovorková Štěpánka |
Charvát Jindřich |
0:2 |
(11:21, 16:21) |
15 min. |
17. |
Hofman Jan |
Sláma Víťa |
0:2 |
(7:21, 11:21) |
0 min. |
18. |
Stejskal Dominik |
Janoš Pavel |
2:0 |
(21:10, 21:6) |
8 min. |
3. kolo |
19. |
Krček Břetislav |
Hála Martin |
0:2 |
(13:21, 9:21) |
17 min. |
20. |
Hanuš Marek |
Ondráček Oskar |
2:0 |
(21:17, 21:16) |
31 min. |
21. |
Novotný Vašek |
Kostka Tomáš |
0:2 |
(18:21, 16:21) |
24 min. |
22. |
Matouš Petr |
Novotný Petr |
1:2 |
(16:21, 21:10, 17:21) |
31 min. |
23. |
Charvát Jindřich |
Sláma Víťa |
1:2 |
(17:21, 21:10, 13:21) |
34 min. |
24. |
Stejskal Dominik |
Žižka Filip |
0:2 |
(16:21, 19:21) |
21 min. |
25. |
Morávek Luděk |
Smilová Věra |
0:2 |
(9:21, 18:21) |
19 min. |
26. |
Hovorková Štěpánka |
Ryba Štefan |
0:2 |
(17:21, 8:21) |
23 min. |
27. |
Janoš Pavel |
Hofman Jan |
0:2 |
(7:21, 7:21) |
13 min. |
4. kolo |
28. |
Hanuš Marek |
Hála Martin |
0:2 |
(6:21, 14:21) |
27 min. |
29. |
Krček Břetislav |
Kostka Tomáš |
2:0 |
(21:13, 21:11) |
19 min. |
30. |
Novotný Petr |
Ondráček Oskar |
1:2 |
(21:8, 14:21, 14:21) |
31 min. |
31. |
Smilová Věra |
Sláma Víťa |
2:1 |
(15:21, 21:11, 21:12) |
28 min. |
32. |
Novotný Vašek |
Žižka Filip |
2:0 |
(22:20, 21:19) |
23 min. |
33. |
Charvát Jindřich |
Matouš Petr |
2:0 |
(21:16, 21:18) |
1 min. |
34. |
Ryba Štefan |
Stejskal Dominik |
0:2 |
(13:21, 9:21) |
19 min. |
35. |
Morávek Luděk |
Hofman Jan |
2:0 |
(25:23, 21:18) |
23 min. |
5. kolo |
36. |
Hanuš Marek |
Krček Břetislav |
1:2 |
(22:20, 9:21, 17:21) |
61 min. |
37. |
Ondráček Oskar |
Hála Martin |
0:2 |
(9:21, 14:21) |
34 min. |
38. |
Smilová Věra |
Kostka Tomáš |
1:2 |
(21:19, 14:21, 15:21) |
1 min. |
39. |
Sláma Víťa |
Novotný Vašek |
2:0 |
(21:17, 21:18) |
22 min. |
40. |
Žižka Filip |
Novotný Petr |
0:2 |
(18:21, 13:21) |
41 min. |
41. |
Stejskal Dominik |
Charvát Jindřich |
0:2 |
(16:21, 12:21) |
18 min. |
42. |
Matouš Petr |
Morávek Luděk |
2:0 |
(21:11, 21:11) |
21 min. |
43. |
Hovorková Štěpánka |
Hofman Jan |
0:2 |
(20:22, 13:21) |
25 min. |
6. kolo |
44. |
Kostka Tomáš |
Hála Martin |
0:2 |
(11:21, 11:21) |
36 min. |
45. |
Ondráček Oskar |
Krček Břetislav |
1:2 |
(13:21, 21:17, 17:21) |
10 min. |
46. |
Sláma Víťa |
Hanuš Marek |
0:2 |
(19:21, 16:21) |
36 min. |
47. |
Smilová Věra |
Novotný Petr |
2:0 |
(21:19, 21:8) |
20 min. |
48. |
Novotný Vašek |
Charvát Jindřich |
1:2 |
(15:21, 21:17, 22:24) |
38 min. |
49. |
Stejskal Dominik |
Matouš Petr |
0:2 |
(12:21, 17:21) |
18 min. |
50. |
Ryba Štefan |
Žižka Filip |
0:2 |
(9:21, 10:21) |
2 min. |
51. |
Hovorková Štěpánka |
Morávek Luděk |
0:2 |
(16:21, 17:21) |
36 min. |