Navigation


Výsledky 2. turnaje SOTX Tour 2020-2021

Zde jsou konečné výsledky turnaje a pod nimi kompletní přehled odehraných zápasů.

Dvouhra
p.hráčzáp.bhnsetyvýměny
1.Nývlt Jiří6:01912:1271:206
2.Krček Břetislav4:2239:5262:247
3.Hájek Ondřej4:2229:4253:202
4.Hála Martin4:2229:4267:219
5.Křivánek Vladimír4:2189:7295:295
6.Beckert Michal4:2178:5239:207
7.Lim Casey3:3167:6242:198
8.Kostka Tomáš3:3166:6208:222
9.Matouš Petr3:3156:6204:200
10.Smilová Věra2:4235:9234:256
11.Javůrková Zuzana2:4205:8217:237
12.Hofman Jan2:4144:8174:225
13.Vaculík Jakub1:5192:10161:241
3. turnaj SOTX Tour 2020-2021 - dvouhra
p. h1 h2 sety výměny délka
1. kolo
1. Nývlt Jiří Smilová Věra 2:0 (21:18, 21:17) 19 min.
2. Krček Břetislav Matouš Petr 2:0 (21:7, 21:14) 13 min.
3. Hála Martin Lim Casey 2:0 (21:11, 21:16) 22 min.
4. Hájek Ondřej Křivánek Vladimír 1:2 (15:21, 21:18, 15:21) 40 min.
5. Kostka Tomáš Javůrková Zuzana 0:2 (17:21, 9:21) 22 min.
6. Beckert Michal Hofman Jan 2:0 (21:11, 21:9) 17 min.
2. kolo
7. Krček Břetislav Beckert Michal 2:0 (21:18, 21:18) 28 min.
8. Hála Martin Javůrková Zuzana 2:0 (21:12, 21:9) 28 min.
9. Nývlt Jiří Vaculík Jakub 2:0 (22:20, 21:8) 28 min.
10. Smilová Věra Křivánek Vladimír 2:1 (13:21, 21:18, 21:15) 37 min.
11. Lim Casey Hájek Ondřej 0:2 (14:21, 19:21) 24 min.
12. Matouš Petr Kostka Tomáš 0:2 (16:21, 19:21) 24 min.
3. kolo
13. Hála Martin Nývlt Jiří 0:2 (19:21, 17:21) 21 min.
14. Javůrková Zuzana Krček Břetislav 0:2 (14:21, 12:21) 22 min.
15. Smilová Věra Beckert Michal 1:2 (21:8, 15:21, 18:21) 32 min.
16. Vaculík Jakub Křivánek Vladimír 0:2 (15:21, 17:21) 27 min.
17. Kostka Tomáš Hájek Ondřej 0:2 (7:21, 15:21) 23 min.
18. Lim Casey Hofman Jan 2:0 (21:7, 21:13) 21 min.
4. kolo
19. Nývlt Jiří Krček Břetislav 2:1 (17:21, 21:15, 21:5) 25 min.
20. Beckert Michal Hála Martin 0:2 (13:21, 14:21) 21 min.
21. Smilová Věra Hájek Ondřej 0:2 (6:21, 11:21) 17 min.
22. Javůrková Zuzana Křivánek Vladimír 1:2 (21:23, 21:11, 17:21) 35 min.
23. Lim Casey Vaculík Jakub 2:0 (21:6, 21:6) 15 min.
24. Hofman Jan Matouš Petr 0:2 (19:21, 5:21) 16 min.
5. kolo
25. Hála Martin Krček Břetislav 1:2 (18:21, 28:26, 17:21) 40 min.
26. Hájek Ondřej Nývlt Jiří 0:2 (20:22, 14:21) 24 min.
27. Lim Casey Křivánek Vladimír 1:2 (16:21, 21:10, 19:21) 40 min.
28. Matouš Petr Beckert Michal 0:2 (11:21, 11:21) 19 min.
29. Smilová Věra Kostka Tomáš 0:2 (17:21, 14:21) 19 min.
30. Hofman Jan Vaculík Jakub 2:0 (21:15, 21:12) 20 min.
6. kolo
31. Křivánek Vladimír Nývlt Jiří 0:2 (17:21, 15:21) 28 min.
32. Hájek Ondřej Krček Břetislav 2:0 (21:12, 21:15) 22 min.
33. Kostka Tomáš Hála Martin 0:2 (15:21, 19:21) 22 min.
34. Javůrková Zuzana Beckert Michal 0:2 (15:21, 12:21) 24 min.
35. Smilová Věra Hofman Jan 2:0 (21:16, 21:10) 17 min.
36. Vaculík Jakub Matouš Petr 0:2 (10:21, 10:21) 18 min.