Výsledky turnaje 360° Cup 2013
Zde jsou konečné výsledky turnaje a pod nimi kompletní přehled odehraných zápasů.
360s Cup - dvouhra mužů |
p. |
h1 |
h2 |
sety |
výměny |
délka |
1. kolo |
1. |
Hájek Ondřej |
Zahradník Radek |
2:0 |
(21:10, 21:16) |
24 min. |
2. |
Láník Jan |
Polishchuk Andrej |
2:0 |
(21:10, 21:3) |
16 min. |
3. |
Krček Břetislav |
Ježek Miroslav |
2:0 |
(21:4, 21:17) |
16 min. |
4. |
Kostka Tomáš |
Kobliha Miroslav |
2:0 |
(21:11, 21:10) |
21 min. |
5. |
Novák Miroslav |
Jančík Tomáš |
2:1 |
(21:15, 18:21, 21:15) |
29 min. |
6. |
Fišer René |
Kreč Jiří |
2:0 |
(21:8, 21:11) |
17 min. |
7. |
Mareček Jindřich |
Wurzel Jan |
2:0 |
(21:13, 21:7) |
20 min. |
8. |
Vaněk Ondřej |
Polata Aleš |
2:1 |
(18:21, 21:15, 21:14) |
41 min. |
9. |
Franz Jan |
Oliverius Vojtěch |
2:0 |
(21:14, 21:16) |
41 min. |
10. |
Peřina Jan |
Pour Vojtěch |
2:0 |
(21:9, 21:6) |
36 min. |
11. |
Vlach Miroslav |
Mácha Bohumil |
2:0 |
(21:10, 21:14) |
23 min. |
2. kolo |
12. |
Peřina Jan |
Láník Jan |
0:2 |
(14:21, 8:21) |
15 min. |
13. |
Mareček Jindřich |
Fišer René |
2:0 |
(21:7, 21:17) |
27 min. |
14. |
Krček Břetislav |
Kostka Tomáš |
2:0 |
(21:9, 21:12) |
16 min. |
15. |
Hájek Ondřej |
Vlach Miroslav |
2:0 |
(21:16, 21:14) |
19 min. |
16. |
Vaněk Ondřej |
Franz Jan |
2:0 |
(21:12, 21:19) |
21 min. |
17. |
Polata Aleš |
Novák Miroslav |
1:2 |
(21:15, 18:21, 14:21) |
45 min. |
18. |
Oliverius Vojtěch |
Jančík Tomáš |
2:1 |
(12:21, 21:14, 21:18) |
32 min. |
19. |
Mácha Bohumil |
Zahradník Radek |
0:2 |
(7:21, 7:21) |
18 min. |
20. |
Kobliha Miroslav |
Ježek Miroslav |
0:2 |
(19:21, 0:21) |
18 min. |
21. |
Kreč Jiří |
Wurzel Jan |
2:0 |
(21:13, 21:13) |
21 min. |
22. |
Polishchuk Andrej |
Pour Vojtěch |
2:0 |
(21:8, 21:7) |
18 min. |
3. kolo |
23. |
Krček Břetislav |
Láník Jan |
1:2 |
(19:21, 21:18, 14:21) |
32 min. |
24. |
Mareček Jindřich |
Hájek Ondřej |
0:2 |
(19:21, 15:21) |
21 min. |
25. |
Novák Miroslav |
Vaněk Ondřej |
0:2 |
(18:21, 20:22) |
23 min. |
26. |
Franz Jan |
Fišer René |
0:2 |
(13:21, 23:25) |
26 min. |
27. |
Peřina Jan |
Zahradník Radek |
2:1 |
(18:21, 21:16, 22:20) |
42 min. |
28. |
Ježek Miroslav |
Vlach Miroslav |
0:2 |
(16:21, 15:21) |
20 min. |
29. |
Polishchuk Andrej |
Kostka Tomáš |
0:2 |
(19:21, 14:21) |
17 min. |
30. |
Oliverius Vojtěch |
Kreč Jiří |
2:0 |
(21:17, 21:16) |
26 min. |
31. |
Jančík Tomáš |
Polata Aleš |
0:2 |
(13:21, 8:21) |
20 min. |
32. |
Mácha Bohumil |
Wurzel Jan |
0:2 |
(11:21, 16:21) |
17 min. |
4. kolo |
33. |
Láník Jan |
Hájek Ondřej |
2:0 |
(21:15, 21:19) |
23 min. |
34. |
Krček Břetislav |
Vaněk Ondřej |
0:2 |
(19:21, 18:21) |
29 min. |
35. |
Peřina Jan |
Mareček Jindřich |
1:2 |
(21:19, 15:21, 16:21) |
37 min. |
36. |
Fišer René |
Vlach Miroslav |
1:2 |
(21:19, 19:21, 10:21) |
40 min. |
37. |
Kostka Tomáš |
Novák Miroslav |
2:0 |
(21:18, 21:16) |
32 min. |
38. |
Polishchuk Andrej |
Oliverius Vojtěch |
2:1 |
(17:21, 21:17, 21:8) |
28 min. |
39. |
Polata Aleš |
Franz Jan |
2:0 |
(21:18, 21:16) |
16 min. |
40. |
Kreč Jiří |
Zahradník Radek |
0:2 |
(13:21, 9:21) |
27 min. |
41. |
Wurzel Jan |
Ježek Miroslav |
0:2 |
(17:21, 14:21) |
24 min. |
42. |
Jančík Tomáš |
Pour Vojtěch |
2:0 |
(21:5, 21:7) |
13 min. |
5. kolo |
43. |
Vaněk Ondřej |
Láník Jan |
0:2 |
(15:21, 16:21) |
24 min. |
44. |
Vlach Miroslav |
Mareček Jindřich |
2:0 |
(21:15, 21:18) |
22 min. |
45. |
Kostka Tomáš |
Hájek Ondřej |
2:1 |
(14:21, 21:18, 21:13) |
35 min. |
46. |
Peřina Jan |
Krček Břetislav |
0:2 |
(10:21, 12:21) |
14 min. |
47. |
Novák Miroslav |
Polishchuk Andrej |
2:1 |
(21:17, 19:21, 21:13) |
29 min. |
48. |
Fišer René |
Polata Aleš |
0:2 |
(7:21, 7:21) |
14 min. |
49. |
Ježek Miroslav |
Zahradník Radek |
0:2 |
(19:21, 11:21) |
26 min. |
50. |
Jančík Tomáš |
Franz Jan |
2:0 |
(21:18, 21:17) |
20 min. |
51. |
Wurzel Jan |
Oliverius Vojtěch |
0:2 |
(10:21, 9:21) |
19 min. |
52. |
Pour Vojtěch |
Mácha Bohumil |
1:2 |
(21:17, 19:21, 15:21) |
31 min. |
6. kolo |
53. |
Vlach Miroslav |
Láník Jan |
0:2 |
(12:21, 18:21) |
23 min. |
54. |
Kostka Tomáš |
Vaněk Ondřej |
2:1 |
(12:21, 21:12, 21:18) |
32 min. |
55. |
Krček Břetislav |
Hájek Ondřej |
0:2 |
(19:21, 20:22) |
31 min. |
56. |
Mareček Jindřich |
Novák Miroslav |
1:2 |
(23:25, 21:17, 23:25) |
45 min. |
57. |
Zahradník Radek |
Polata Aleš |
0:2 |
(10:21, 20:22) |
34 min. |
58. |
Peřina Jan |
Oliverius Vojtěch |
2:0 |
(21:17, 21:14) |
20 min. |
59. |
Jančík Tomáš |
Polishchuk Andrej |
0:2 |
(17:21, 11:21) |
20 min. |
60. |
Kreč Jiří |
Ježek Miroslav |
1:2 |
(21:15, 11:21, 13:21) |
32 min. |
61. |
Franz Jan |
Mácha Bohumil |
2:0 |
(21:12, 21:14) |
21 min. |
62. |
Pour Vojtěch |
Wurzel Jan |
0:2 |
(9:21, 11:21) |
17 min. |
360s Cup - dvouhra žen |
p. |
h1 |
h2 |
sety |
výměny |
délka |
1. kolo |
1. |
Fousková Kateřina |
Trubačová Táňa |
0:2 |
(13:21, 17:21) |
10 min. |
2. |
Hrušková Adéla |
Hůdová Majka |
2:0 |
(21:10, 21:6) |
23 min. |
2. kolo |
3. |
Čermáková Lucie |
Trubačová Táňa |
0:2 |
(3:21, 11:21) |
14 min. |
4. |
Fousková Kateřina |
Hrušková Adéla |
0:2 |
(6:21, 8:21) |
16 min. |
3. kolo |
5. |
Čermáková Lucie |
Hůdová Majka |
0:2 |
(12:21, 5:21) |
19 min. |
6. |
Trubačová Táňa |
Hrušková Adéla |
0:2 |
(10:21, 10:21) |
19 min. |
4. kolo |
7. |
Čermáková Lucie |
Hrušková Adéla |
0:2 |
(6:21, 6:21) |
16 min. |
8. |
Hůdová Majka |
Fousková Kateřina |
2:0 |
(21:18, 21:19) |
28 min. |
5. kolo |
9. |
Čermáková Lucie |
Fousková Kateřina |
0:2 |
(19:21, 18:21) |
21 min. |
10. |
Hůdová Majka |
Trubačová Táňa |
1:2 |
(21:15, 19:21, 11:21) |
30 min. |