Výsledky 3. turnaje SOTX Tour 2016
Zde jsou konečné výsledky turnaje a pod nimi kompletní přehled odehraných zápasů.
3. turnaj SOTX Tour 2016 - dvouhra A |
p. |
h1 |
h2 |
sety |
výměny |
délka |
1. kolo |
1. |
Nývlt Jiří |
Seidl Václav |
2:0 |
(21:4, 21:7) |
19 min. |
2. |
Krček Břetislav |
Smutný František |
2:0 |
(21:18, 21:18) |
19 min. |
3. |
Hájek Ondřej |
Čížek Bronislav |
2:0 |
(21:7, 21:11) |
16 min. |
4. |
Kašpar Richard |
Gottwald Boris |
2:1 |
(22:20, 23:25, 21:9) |
32 min. |
5. |
Sýkora Tomáš |
Čermák Petr |
2:0 |
(21:9, 21:16) |
24 min. |
6. |
Šula Fabián |
Smilová Věra |
2:0 |
(21:12, 21:15) |
18 min. |
7. |
Oliverius Vojtěch |
Srpová Veronika |
2:0 |
(21:14, 21:16) |
24 min. |
8. |
Hanuš Marek |
Novotný Petr |
2:1 |
(21:15, 20:22, 21:10) |
43 min. |
9. |
Krejzl Martin |
Hála Martin |
2:0 |
(21:11, 21:13) |
22 min. |
2. kolo |
10. |
Hájek Ondřej |
Nývlt Jiří |
0:2 |
(13:21, 9:21) |
26 min. |
11. |
Sýkora Tomáš |
Krejzl Martin |
2:1 |
(21:11, 18:21, 21:19) |
32 min. |
12. |
Oliverius Vojtěch |
Šula Fabián |
0:2 |
(16:21, 14:21) |
22 min. |
13. |
Hanuš Marek |
Krček Břetislav |
0:2 |
(6:21, 21:23) |
29 min. |
14. |
Novotný Petr |
Kašpar Richard |
0:2 |
(16:21, 6:21) |
24 min. |
15. |
Smutný František |
Gottwald Boris |
2:0 |
(21:11, 21:18) |
22 min. |
16. |
Smilová Věra |
Srpová Veronika |
2:1 |
(21:18, 10:21, 21:10) |
37 min. |
17. |
Hála Martin |
Čermák Petr |
2:1 |
(21:18, 20:22, 21:13) |
34 min. |
18. |
Seidl Václav |
Čížek Bronislav |
2:0 |
(21:14, 21:17) |
24 min. |
3. kolo |
19. |
Šula Fabián |
Nývlt Jiří |
0:2 |
(13:21, 8:21) |
25 min. |
20. |
Sýkora Tomáš |
Krček Břetislav |
0:2 |
(17:21, 19:21) |
19 min. |
21. |
Krejzl Martin |
Kašpar Richard |
0:2 |
(15:21, 14:21) |
22 min. |
22. |
Hájek Ondřej |
Smutný František |
2:0 |
(21:12, 21:13) |
19 min. |
23. |
Seidl Václav |
Oliverius Vojtěch |
0:2 |
(16:21, 16:21) |
22 min. |
24. |
Smilová Věra |
Hanuš Marek |
0:2 |
(19:21, 16:21) |
29 min. |
25. |
Gottwald Boris |
Hála Martin |
2:0 |
(21:19, 21:19) |
22 min. |
26. |
Novotný Petr |
Čermák Petr |
2:0 |
(21:9, 21:18) |
20 min. |
27. |
Čížek Bronislav |
Srpová Veronika |
1:2 |
(15:21, 21:13, 12:21) |
33 min. |
4. kolo |
28. |
Krček Břetislav |
Nývlt Jiří |
0:2 |
(4:21, 16:21) |
20 min. |
29. |
Šula Fabián |
Kašpar Richard |
2:1 |
(21:13, 18:21, 24:22) |
45 min. |
30. |
Hájek Ondřej |
Hanuš Marek |
2:0 |
(21:13, 21:15) |
31 min. |
31. |
Sýkora Tomáš |
Oliverius Vojtěch |
2:0 |
(21:15, 22:20) |
22 min. |
32. |
Smutný František |
Krejzl Martin |
2:0 |
(21:16, 21:19) |
26 min. |
33. |
Gottwald Boris |
Novotný Petr |
2:1 |
(21:18, 17:21, 21:10) |
35 min. |
34. |
Smilová Věra |
Seidl Václav |
2:1 |
(17:21, 21:10, 21:11) |
32 min. |
35. |
Hála Martin |
Srpová Veronika |
2:1 |
(14:21, 21:15, 21:19) |
33 min. |
36. |
Čížek Bronislav |
Čermák Petr |
0:2 |
(12:21, 20:22) |
19 min. |
5. kolo |
37. |
Šula Fabián |
Krček Břetislav |
2:1 |
(21:11, 9:21, 21:9) |
31 min. |
38. |
Kašpar Richard |
Nývlt Jiří |
1:2 |
(14:21, 21:18, 8:21) |
38 min. |
39. |
Sýkora Tomáš |
Hájek Ondřej |
2:0 |
(21:16, 21:19) |
23 min. |
40. |
Hanuš Marek |
Smutný František |
2:0 |
(21:16, 23:21) |
40 min. |
41. |
Oliverius Vojtěch |
Gottwald Boris |
2:0 |
(21:6, 21:13) |
21 min. |
42. |
Hála Martin |
Smilová Věra |
2:0 |
(22:20, 22:20) |
27 min. |
43. |
Seidl Václav |
Krejzl Martin |
0:2 |
(11:21, 10:21) |
25 min. |
44. |
Čermák Petr |
Srpová Veronika |
0:2 |
(18:21, 14:21) |
25 min. |
45. |
Čížek Bronislav |
Novotný Petr |
0:2 |
(8:21, 19:21) |
21 min. |
6. kolo |
46. |
Sýkora Tomáš |
Nývlt Jiří |
1:2 |
(21:16, 16:21, 18:21) |
30 min. |
47. |
Kašpar Richard |
Krček Břetislav |
2:0 |
(21:6, 21:11) |
21 min. |
48. |
Hájek Ondřej |
Šula Fabián |
2:1 |
(21:16, 15:21, 21:17) |
44 min. |
49. |
Hanuš Marek |
Oliverius Vojtěch |
2:0 |
(21:14, 21:16) |
29 min. |
50. |
Gottwald Boris |
Krejzl Martin |
0:2 |
(19:21, 15:21) |
26 min. |
51. |
Smutný František |
Hála Martin |
2:1 |
(18:21, 21:10, 21:19) |
33 min. |
52. |
Srpová Veronika |
Novotný Petr |
0:2 |
(15:21, 14:21) |
23 min. |
53. |
Čermák Petr |
Seidl Václav |
1:2 |
(14:21, 21:19, 14:21) |
29 min. |
54. |
Čížek Bronislav |
Smilová Věra |
0:2 |
(7:21, 7:21) |
14 min. |
3. turnaj SOTX Tour 2016 - dvouhra B |
p. |
h1 |
h2 |
sety |
výměny |
délka |
1. kolo |
1. |
Stejskal Martin |
Janoš Pavel |
2:0 |
(21:8, 21:12) |
19 min. |
2. |
Krejčí Ondřej |
Horn Martin |
2:0 |
(21:18, 21:19) |
27 min. |
3. |
Matysová Hana |
Lavičková Jana |
2:0 |
(21:15, 21:18) |
20 min. |
4. |
Morávek Luděk |
Hůdová Majka |
2:0 |
(21:13, 21:11) |
21 min. |
5. |
Klokan Lukáš |
Hovorková Štěpánka |
2:0 |
(21:11, 21:15) |
18 min. |
6. |
Šuma David |
Kobliha Miroslav |
2:0 |
(21:17, 21:14) |
22 min. |
7. |
Ludvík Tomáš |
Hůda Vladimír |
2:1 |
(20:22, 21:19, 21:17) |
36 min. |
8. |
Nguyen Van Hoan |
Canoski Danny |
2:0 |
(21:7, 21:7) |
15 min. |
9. |
Žižka Filip |
Hejlová Hana |
2:0 |
(21:6, 21:3) |
12 min. |
10. |
Horák Hubert |
Mládek Josef |
2:0 |
(21:18, 21:7) |
19 min. |
11. |
Nguyen Hoang |
Havránek Jiří |
0:2 |
(13:21, 12:21) |
19 min. |
12. |
Hlavička Miroslav |
Hájek Adam |
0:2 |
(16:21, 15:21) |
26 min. |
13. |
Bělohoubek Jiří |
Salava Michal |
0:2 |
(19:21, 18:21) |
25 min. |
14. |
Vojíř Jan |
Křížová Karolína |
0:2 |
(10:21, 18:21) |
16 min. |
15. |
Kozák Petr |
Dragounová Alžběta |
2:0 |
(21:16, 21:9) |
20 min. |
16. |
Bendl Pavel |
Konečná Lucie |
2:0 |
(21:15, 21:12) |
20 min. |
2. kolo |
17. |
Nguyen Van Hoan |
Žižka Filip |
2:0 |
(21:13, 21:9) |
15 min. |
18. |
Morávek Luděk |
Stejskal Martin |
1:2 |
(21:19, 16:21, 16:21) |
38 min. |
19. |
Horák Hubert |
Kozák Petr |
2:0 |
(21:18, 21:19) |
25 min. |
20. |
Klokan Lukáš |
Havránek Jiří |
2:1 |
(21:15, 21:23, 21:16) |
40 min. |
21. |
Křížová Karolína |
Bendl Pavel |
0:2 |
(15:21, 5:21) |
16 min. |
22. |
Hájek Adam |
Šuma David |
0:2 |
(15:21, 19:21) |
20 min. |
23. |
Krejčí Ondřej |
Matysová Hana |
2:0 |
(21:9, 21:15) |
18 min. |
24. |
Hůda Vladimír |
Salava Michal |
2:1 |
(22:20, 17:21, 23:21) |
32 min. |
25. |
Bělohoubek Jiří |
Ludvík Tomáš |
2:1 |
(23:21, 16:21, 21:19) |
41 min. |
26. |
Lavičková Jana |
Horn Martin |
0:2 |
(18:21, 17:21) |
22 min. |
27. |
Kobliha Miroslav |
Hlavička Miroslav |
1:2 |
(19:21, 21:16, 9:21) |
28 min. |
28. |
Konečná Lucie |
Vojíř Jan |
2:1 |
(21:14, 18:21, 21:14) |
23 min. |
29. |
Nguyen Hoang |
Hovorková Štěpánka |
2:1 |
(18:21, 21:18, 21:18) |
29 min. |
30. |
Dragounová Alžběta |
Mládek Josef |
0:2 |
(17:21, 9:21) |
21 min. |
31. |
Janoš Pavel |
Hůdová Majka |
2:1 |
(13:21, 21:13, 21:13) |
28 min. |
32. |
Hejlová Hana |
Canoski Danny |
1:2 |
(21:12, 16:21, 7:21) |
25 min. |
3. kolo |
33. |
Bendl Pavel |
Nguyen Van Hoan |
1:2 |
(21:16, 13:21, 11:21) |
31 min. |
34. |
Horák Hubert |
Krejčí Ondřej |
0:2 |
(17:21, 13:21) |
20 min. |
35. |
Šuma David |
Stejskal Martin |
0:2 |
(16:21, 8:21) |
21 min. |
36. |
Hůda Vladimír |
Klokan Lukáš |
0:2 |
(22:24, 18:21) |
23 min. |
37. |
Salava Michal |
Havránek Jiří |
0:2 |
(8:21, 5:21) |
22 min. |
38. |
Morávek Luděk |
Hájek Adam |
2:0 |
(21:16, 21:15) |
31 min. |
39. |
Kozák Petr |
Žižka Filip |
0:2 |
(18:21, 16:21) |
28 min. |
40. |
Mládek Josef |
Horn Martin |
2:0 |
(21:15, 21:8) |
28 min. |
41. |
Matysová Hana |
Křížová Karolína |
2:0 |
(21:13, 21:10) |
27 min. |
42. |
Janoš Pavel |
Konečná Lucie |
2:0 |
(21:13, 21:15) |
27 min. |
43. |
Hlavička Miroslav |
Canoski Danny |
2:0 |
(21:10, 21:11) |
21 min. |
44. |
Nguyen Hoang |
Bělohoubek Jiří |
2:0 |
(21:13, 22:20) |
22 min. |
45. |
Hovorková Štěpánka |
Ludvík Tomáš |
0:2 |
(19:21, 11:21) |
19 min. |
46. |
Vojíř Jan |
Kobliha Miroslav |
0:2 |
(18:21, 18:21) |
19 min. |
47. |
Hejlová Hana |
Hůdová Majka |
0:2 |
(4:21, 11:21) |
15 min. |
48. |
Dragounová Alžběta |
Lavičková Jana |
2:0 |
(21:15, 21:11) |
20 min. |
4. kolo |
49. |
Krejčí Ondřej |
Stejskal Martin |
2:0 |
(21:14, 21:19) |
26 min. |
50. |
Klokan Lukáš |
Nguyen Van Hoan |
2:0 |
(21:16, 21:13) |
21 min. |
51. |
Horák Hubert |
Havránek Jiří |
2:1 |
(12:21, 21:16, 21:7) |
38 min. |
52. |
Morávek Luděk |
Bendl Pavel |
2:0 |
(21:13, 21:12) |
19 min. |
53. |
Janoš Pavel |
Šuma David |
1:2 |
(15:21, 21:19, 19:21) |
31 min. |
54. |
Mládek Josef |
Žižka Filip |
0:2 |
(17:21, 12:21) |
25 min. |
55. |
Hlavička Miroslav |
Matysová Hana |
2:0 |
(21:17, 21:18) |
22 min. |
56. |
Ludvík Tomáš |
Nguyen Hoang |
0:2 |
(16:21, 16:21) |
22 min. |
57. |
Hájek Adam |
Hůda Vladimír |
0:2 |
(20:22, 14:21) |
24 min. |
58. |
Horn Martin |
Kozák Petr |
0:2 |
(18:21, 14:21) |
24 min. |
59. |
Canoski Danny |
Bělohoubek Jiří |
0:2 |
(10:21, 11:21) |
19 min. |
60. |
Kobliha Miroslav |
Hůdová Majka |
1:2 |
(21:17, 21:23, 19:21) |
34 min. |
61. |
Křížová Karolína |
Salava Michal |
2:0 |
(21:18, 21:19) |
23 min. |
62. |
Dragounová Alžběta |
Konečná Lucie |
2:1 |
(21:15, 18:21, 21:17) |
31 min. |
63. |
Hejlová Hana |
Hovorková Štěpánka |
0:2 |
(7:21, 10:21) |
16 min. |
64. |
Vojíř Jan |
Lavičková Jana |
0:2 |
(12:21, 13:21) |
16 min. |
5. kolo |
65. |
Klokan Lukáš |
Krejčí Ondřej |
0:2 |
(20:22, 13:21) |
25 min. |
66. |
Nguyen Van Hoan |
Stejskal Martin |
0:2 |
(21:23, 10:21) |
30 min. |
67. |
Morávek Luděk |
Horák Hubert |
2:1 |
(21:16, 9:21, 21:15) |
30 min. |
68. |
Šuma David |
Žižka Filip |
2:0 |
(21:18, 21:17) |
26 min. |
69. |
Hlavička Miroslav |
Nguyen Hoang |
2:0 |
(21:17, 21:12) |
20 min. |
70. |
Matysová Hana |
Havránek Jiří |
0:2 |
(13:21, 16:21) |
26 min. |
71. |
Janoš Pavel |
Bendl Pavel |
1:2 |
(10:21, 21:17, 13:21) |
27 min. |
72. |
Mládek Josef |
Kozák Petr |
2:0 |
(21:17, 21:17) |
28 min. |
73. |
Bělohoubek Jiří |
Hůda Vladimír |
2:0 |
(21:14, 21:17) |
25 min. |
74. |
Hůdová Majka |
Ludvík Tomáš |
1:2 |
(14:21, 21:16, 12:21) |
29 min. |
75. |
Křížová Karolína |
Dragounová Alžběta |
1:2 |
(17:21, 21:16, 19:21) |
38 min. |
76. |
Hovorková Štěpánka |
Hájek Adam |
0:2 |
(15:21, 15:21) |
18 min. |
77. |
Kobliha Miroslav |
Horn Martin |
1:2 |
(21:16, 20:22, 16:21) |
34 min. |
78. |
Canoski Danny |
Salava Michal |
0:2 |
(13:21, 4:21) |
16 min. |
79. |
Lavičková Jana |
Konečná Lucie |
2:0 |
(21:16, 21:12) |
20 min. |
80. |
Vojíř Jan |
Hejlová Hana |
2:0 |
(21:12, 21:14) |
15 min. |
6. kolo |
81. |
Morávek Luděk |
Krejčí Ondřej |
0:2 |
(10:21, 13:21) |
22 min. |
82. |
Klokan Lukáš |
Stejskal Martin |
2:0 |
(23:21, 23:21) |
28 min. |
83. |
Hlavička Miroslav |
Šuma David |
2:0 |
(21:19, 21:10) |
21 min. |
84. |
Nguyen Van Hoan |
Horák Hubert |
0:2 |
(13:21, 5:21) |
16 min. |
85. |
Mládek Josef |
Havránek Jiří |
0:2 |
(12:21, 16:21) |
25 min. |
86. |
Bendl Pavel |
Nguyen Hoang |
0:2 |
(11:21, 17:21) |
23 min. |
87. |
Ludvík Tomáš |
Žižka Filip |
0:2 |
(18:21, 14:21) |
24 min. |
88. |
Dragounová Alžběta |
Bělohoubek Jiří |
0:2 |
(10:21, 24:26) |
28 min. |
89. |
Hájek Adam |
Matysová Hana |
0:2 |
(11:21, 17:21) |
22 min. |
90. |
Hůda Vladimír |
Janoš Pavel |
2:1 |
(16:21, 21:16, 21:6) |
26 min. |
91. |
Salava Michal |
Kozák Petr |
2:1 |
(21:19, 19:21, 21:19) |
42 min. |
92. |
Křížová Karolína |
Horn Martin |
0:2 |
(8:21, 5:21) |
15 min. |
93. |
Lavičková Jana |
Hůdová Majka |
2:1 |
(11:21, 21:16, 22:20) |
32 min. |
94. |
Hovorková Štěpánka |
Kobliha Miroslav |
1:2 |
(15:21, 21:18, 18:21) |
34 min. |
95. |
Vojíř Jan |
Canoski Danny |
2:0 |
(21:8, 21:17) |
17 min. |
96. |
Hejlová Hana |
Konečná Lucie |
0:2 |
(5:21, 10:21) |
16 min. |