Výsledky 4. turnaje SOTX Tour 2012
Zde jsou konečné výsledky turnaje a pod nimi kompletní přehled odehraných zápasů.
4. turnaj SOTX Tour 2012 - dvouhra mužů |
p. |
h1 |
h2 |
sety |
výměny |
délka |
1. kolo |
1. |
Knapp Leoš |
Fišer René |
2:0 |
(21:7, 21:11) |
20 min. |
2. |
Jakubčin Jaro |
Sokol Martin |
2:0 |
(21:18, 21:10) |
28 min. |
3. |
Hájek Ondřej |
Franz Jan |
2:0 |
(21:14, 21:11) |
25 min. |
4. |
Krejzl Martin |
Hanuš Marek |
2:0 |
(21:9, 21:13) |
24 min. |
5. |
Kostka Tomáš |
Tirpák David |
2:0 |
(21:19, 21:15) |
20 min. |
6. |
Sýkora Tomáš |
Zahradník Radek |
2:0 |
(21:13, 21:13) |
24 min. |
7. |
Pilař Petr |
Kreč Jiří |
2:0 |
(21:9, 23:21) |
21 min. |
8. |
Novák Miroslav |
Ježek Miroslav |
2:0 |
(21:14, 21:19) |
20 min. |
9. |
Nývlt Jiří |
Šimpach Jan |
2:0 |
(21:16, 21:4) |
22 min. |
10. |
Láník Jan |
Šuma David |
2:0 |
(21:8, 21:6) |
18 min. |
11. |
Holman Leoš |
Chochol Libor |
2:0 |
(21:10, 21:17) |
20 min. |
12. |
Krček Břetislav |
Hůda Vladimír |
2:0 |
(21:5, 21:10) |
11 min. |
13. |
Říha Michal |
Taške Michal |
2:0 |
(21:8, 21:8) |
18 min. |
14. |
Sáňka Miloslav |
Taussig Ota |
2:0 |
(21:12, 21:6) |
18 min. |
15. |
Peřina Jan |
Grosse Jan |
2:0 |
(21:6, 21:5) |
16 min. |
16. |
Audy Vladimír |
Wurzel Jan |
2:0 |
(21:7, 21:8) |
17 min. |
2. kolo |
17. |
Láník Jan |
Peřina Jan |
2:0 |
(21:9, 21:8) |
17 min. |
18. |
Audy Vladimír |
Krček Břetislav |
0:2 |
(8:21, 16:21) |
21 min. |
19. |
Knapp Leoš |
Říha Michal |
2:0 |
(21:13, 21:19) |
28 min. |
20. |
Nývlt Jiří |
Sáňka Miloslav |
2:1 |
(16:21, 21:19, 13:11) |
35 min. |
21. |
Hájek Ondřej |
Krejzl Martin |
2:0 |
(21:16, 21:13) |
31 min. |
22. |
Holman Leoš |
Sýkora Tomáš |
1:2 |
(12:21, 21:19, 8:11) |
26 min. |
23. |
Jakubčin Jaro |
Pilař Petr |
2:0 |
(21:15, 21:17) |
21 min. |
24. |
Kostka Tomáš |
Novák Miroslav |
2:1 |
(22:20, 19:21, 11:3) |
31 min. |
25. |
Ježek Miroslav |
Tirpák David |
0:2 |
(17:21, 18:21) |
21 min. |
26. |
Sokol Martin |
Kreč Jiří |
2:0 |
(21:19, 21:15) |
23 min. |
27. |
Zahradník Radek |
Chochol Libor |
2:0 |
(21:19, 21:15) |
27 min. |
28. |
Hanuš Marek |
Franz Jan |
2:0 |
(24:22, 21:19) |
32 min. |
29. |
Fišer René |
Šimpach Jan |
2:0 |
(21:13, 21:8) |
23 min. |
30. |
Taške Michal |
Taussig Ota |
2:1 |
(21:12, 8:21, 11:6) |
27 min. |
31. |
Wurzel Jan |
Hůda Vladimír |
0:2 |
(15:21, 13:21) |
23 min. |
32. |
Grosse Jan |
Šuma David |
0:2 |
(6:21, 7:21) |
14 min. |
3. kolo |
33. |
Krček Břetislav |
Láník Jan |
0:2 |
(12:21, 7:21) |
18 min. |
34. |
Jakubčin Jaro |
Knapp Leoš |
0:2 |
(7:21, 15:21) |
20 min. |
35. |
Kostka Tomáš |
Sýkora Tomáš |
0:2 |
(15:21, 17:21) |
19 min. |
36. |
Nývlt Jiří |
Hájek Ondřej |
0:2 |
(22:24, 23:25) |
31 min. |
37. |
Krejzl Martin |
Říha Michal |
0:2 |
(17:21, 19:21) |
31 min. |
38. |
Holman Leoš |
Sáňka Miloslav |
2:1 |
(12:21, 21:13, 11:6) |
30 min. |
39. |
Audy Vladimír |
Novák Miroslav |
2:1 |
(19:21, 21:18, 12:10) |
31 min. |
40. |
Pilař Petr |
Peřina Jan |
2:1 |
(21:11, 19:21, 11:6) |
32 min. |
41. |
Tirpák David |
Šuma David |
2:1 |
(21:19, 19:21, 11:8) |
27 min. |
42. |
Sokol Martin |
Fišer René |
1:2 |
(12:21, 21:12, 9:11) |
32 min. |
43. |
Hůda Vladimír |
Zahradník Radek |
0:2 |
(11:21, 21:23) |
23 min. |
44. |
Taške Michal |
Hanuš Marek |
0:2 |
(9:21, 11:21) |
23 min. |
45. |
Šimpach Jan |
Franz Jan |
2:0 |
(22:20, 21:15) |
20 min. |
46. |
Ježek Miroslav |
Taussig Ota |
2:0 |
(21:16, 21:4) |
20 min. |
47. |
Chochol Libor |
Kreč Jiří |
1:2 |
(22:20, 18:21, 5:11) |
26 min. |
48. |
Grosse Jan |
Wurzel Jan |
0:2 |
(11:21, 20:22) |
24 min. |
4. kolo |
49. |
Sýkora Tomáš |
Knapp Leoš |
2:0 |
(21:19, 21:18) |
22 min. |
50. |
Hájek Ondřej |
Láník Jan |
2:0 |
(21:16, 21:17) |
26 min. |
51. |
Jakubčin Jaro |
Krček Břetislav |
2:0 |
(21:15, 21:15) |
22 min. |
52. |
Říha Michal |
Kostka Tomáš |
2:0 |
(21:9, 21:16) |
19 min. |
53. |
Fišer René |
Nývlt Jiří |
0:2 |
(11:21, 9:21) |
23 min. |
54. |
Zahradník Radek |
Holman Leoš |
0:2 |
(14:21, 13:21) |
27 min. |
55. |
Audy Vladimír |
Pilař Petr |
0:2 |
(18:21, 10:21) |
23 min. |
56. |
Novák Miroslav |
Hanuš Marek |
1:2 |
(18:21, 21:19, 10:12) |
39 min. |
57. |
Šuma David |
Krejzl Martin |
0:2 |
(7:21, 7:21) |
18 min. |
58. |
Sokol Martin |
Peřina Jan |
2:1 |
(21:18, 15:21, 11:5) |
32 min. |
59. |
Sáňka Miloslav |
Hůda Vladimír |
2:0 |
(21:5, 21:14) |
16 min. |
60. |
Taške Michal |
Šimpach Jan |
0:2 |
(6:21, 7:21) |
21 min. |
61. |
Wurzel Jan |
Ježek Miroslav |
0:2 |
(13:21, 16:21) |
23 min. |
62. |
Taussig Ota |
Kreč Jiří |
0:2 |
(13:21, 17:21) |
20 min. |
63. |
Grosse Jan |
Chochol Libor |
0:2 |
(14:21, 6:21) |
15 min. |
5. kolo |
64. |
Hájek Ondřej |
Sýkora Tomáš |
1:2 |
(22:20, 16:21, 11:13) |
33 min. |
65. |
Nývlt Jiří |
Knapp Leoš |
1:2 |
(21:16, 17:21, 2:11) |
36 min. |
66. |
Holman Leoš |
Jakubčin Jaro |
1:2 |
(17:21, 24:22, 8:11) |
41 min. |
67. |
Říha Michal |
Láník Jan |
0:2 |
(10:21, 18:21) |
25 min. |
68. |
Hanuš Marek |
Pilař Petr |
0:2 |
(17:21, 14:21) |
30 min. |
69. |
Kostka Tomáš |
Krejzl Martin |
2:0 |
(21:19, 21:18) |
29 min. |
70. |
Krček Břetislav |
Fišer René |
2:1 |
(22:20, 19:21, 12:10) |
39 min. |
71. |
Sokol Martin |
Zahradník Radek |
2:0 |
(21:15, 21:20) |
23 min. |
72. |
Audy Vladimír |
Sáňka Miloslav |
0:2 |
(9:21, 19:21) |
21 min. |
73. |
Kreč Jiří |
Šimpach Jan |
1:2 |
(21:17, 19:21, 9:11) |
35 min. |
74. |
Peřina Jan |
Ježek Miroslav |
2:0 |
(21:15, 21:16) |
18 min. |
75. |
Taške Michal |
Novák Miroslav |
0:2 |
(14:21, 12:21) |
18 min. |
76. |
Šuma David |
Chochol Libor |
2:1 |
(20:22, 21:15, 11:6) |
25 min. |
77. |
Taussig Ota |
Wurzel Jan |
0:2 |
(13:21, 17:21) |
20 min. |
78. |
Grosse Jan |
Hůda Vladimír |
0:2 |
(10:21, 9:21) |
16 min. |
6. kolo |
79. |
Jakubčin Jaro |
Sýkora Tomáš |
0:2 |
(18:21, 16:21) |
20 min. |
80. |
Hájek Ondřej |
Knapp Leoš |
1:2 |
(8:21, 21:12, 11:13) |
38 min. |
81. |
Pilař Petr |
Láník Jan |
0:2 |
(12:21, 11:21) |
22 min. |
82. |
Holman Leoš |
Nývlt Jiří |
1:2 |
(11:21, 21:16, 5:11) |
39 min. |
83. |
Krček Břetislav |
Říha Michal |
1:2 |
(21:18, 6:21, 4:11) |
25 min. |
84. |
Sokol Martin |
Kostka Tomáš |
0:2 |
(18:21, 21:23) |
28 min. |
85. |
Hanuš Marek |
Sáňka Miloslav |
0:2 |
(7:21, 11:21) |
25 min. |
86. |
Krejzl Martin |
Šimpach Jan |
2:1 |
(12:21, 21:14, 11:4) |
27 min. |
87. |
Zahradník Radek |
Fišer René |
0:2 |
(17:21, 15:21) |
28 min. |
88. |
Peřina Jan |
Audy Vladimír |
2:1 |
(7:21, 23:21, 11:9) |
35 min. |
89. |
Kreč Jiří |
Novák Miroslav |
0:2 |
(19:21, 8:21) |
19 min. |
90. |
Šuma David |
Hůda Vladimír |
2:0 |
(21:19, 21:9) |
19 min. |
91. |
Taške Michal |
Ježek Miroslav |
1:2 |
(17:21, 21:18, 5:11) |
25 min. |
92. |
Chochol Libor |
Wurzel Jan |
2:0 |
(21:16, 21:16) |
20 min. |
93. |
Grosse Jan |
Taussig Ota |
0:2 |
(10:21, 4:21) |
15 min. |
7. kolo |
94. |
Láník Jan |
Sýkora Tomáš |
2:1 |
(21:17, 18:21, 11:5) |
28 min. |
95. |
Hájek Ondřej |
Jakubčin Jaro |
2:1 |
(21:10, 14:21, 11:3) |
36 min. |
96. |
Říha Michal |
Nývlt Jiří |
2:0 |
(21:17, 21:18) |
27 min. |
97. |
Kostka Tomáš |
Knapp Leoš |
0:2 |
(12:21, 14:21) |
22 min. |
98. |
Sáňka Miloslav |
Pilař Petr |
2:0 |
(21:13, 21:16) |
25 min. |
99. |
Krejzl Martin |
Holman Leoš |
2:1 |
(21:17, 19:21, 11:4) |
44 min. |
100. |
Sokol Martin |
Krček Břetislav |
1:2 |
(17:21, 21:14, 12:14) |
34 min. |
101. |
Peřina Jan |
Fišer René |
2:0 |
(21:18, 21:13) |
25 min. |
102. |
Šuma David |
Novák Miroslav |
0:2 |
(16:21, 13:21) |
19 min. |
103. |
Šimpach Jan |
Hanuš Marek |
1:2 |
(21:13, 17:21, 2:11) |
32 min. |
104. |
Audy Vladimír |
Ježek Miroslav |
1:2 |
(21:18, 12:21, 5:11) |
30 min. |
105. |
Hůda Vladimír |
Kreč Jiří |
0:2 |
(15:21, 17:21) |
19 min. |
106. |
Wurzel Jan |
Zahradník Radek |
0:2 |
(9:21, 5:21) |
18 min. |
107. |
Taussig Ota |
Chochol Libor |
0:2 |
(16:21, 18:21) |
22 min. |
108. |
Grosse Jan |
Taške Michal |
0:2 |
(5:21, 10:21) |
17 min. |
4. turnaj SOTX Tour 2012 - dvouhra žen |
p. |
h1 |
h2 |
sety |
výměny |
délka |
1. kolo |
1. |
Trubačová Táňa |
Hůdová Majka |
1:2 |
(21:10, 20:22, 9:11) |
29 min. |
2. |
Matysová Hana |
Malá Lenka |
2:0 |
(21:4, 21:5) |
15 min. |
3. |
Hovorková Štěpánka |
Pilařová Martina |
2:1 |
(21:13, 19:21, 11:1) |
24 min. |
4. |
Fišerová Lenka |
Pixová Eliška |
2:0 |
(21:18, 21:14) |
22 min. |
5. |
Weissová Romana |
Seidelová Vlasta |
0:2 |
(12:21, 5:21) |
17 min. |
2. kolo |
6. |
Seidelová Vlasta |
Matysová Hana |
0:2 |
(10:21, 10:21) |
21 min. |
7. |
Hovorková Štěpánka |
Fišerová Lenka |
2:0 |
(21:12, 21:11) |
17 min. |
8. |
Pilařová Martina |
Hůdová Majka |
0:2 |
(13:21, 8:21) |
19 min. |
9. |
Pixová Eliška |
Trubačová Táňa |
1:2 |
(24:22, 13:21, 7:11) |
29 min. |
10. |
Malá Lenka |
Weissová Romana |
0:2 |
(7:21, 8:21) |
17 min. |
3. kolo |
11. |
Hovorková Štěpánka |
Matysová Hana |
0:2 |
(19:21, 16:21) |
24 min. |
12. |
Seidelová Vlasta |
Hůdová Majka |
0:2 |
(15:21, 16:21) |
22 min. |
13. |
Fišerová Lenka |
Trubačová Táňa |
0:2 |
(15:21, 14:21) |
22 min. |
14. |
Pilařová Martina |
Weissová Romana |
2:0 |
(21:9, 21:10) |
16 min. |
4. kolo |
15. |
Hůdová Majka |
Matysová Hana |
0:2 |
(9:21, 21:23) |
23 min. |
16. |
Trubačová Táňa |
Hovorková Štěpánka |
1:2 |
(21:14, 15:21, 9:11) |
23 min. |
17. |
Pilařová Martina |
Seidelová Vlasta |
0:2 |
(12:21, 7:21) |
19 min. |
18. |
Malá Lenka |
Fišerová Lenka |
0:2 |
(5:21, 4:21) |
11 min. |
5. kolo |
19. |
Hovorková Štěpánka |
Hůdová Majka |
0:2 |
(18:21, 14:21) |
27 min. |
20. |
Trubačová Táňa |
Matysová Hana |
0:2 |
(15:21, 20:22) |
25 min. |
21. |
Weissová Romana |
Fišerová Lenka |
0:2 |
(9:21, 9:21) |
17 min. |
22. |
Malá Lenka |
Seidelová Vlasta |
0:2 |
(9:21, 9:21) |
15 min. |
6. kolo |
23. |
Seidelová Vlasta |
Hovorková Štěpánka |
1:2 |
(21:13, 13:21, 3:11) |
30 min. |
24. |
Fišerová Lenka |
Matysová Hana |
0:2 |
(11:21, 15:21) |
21 min. |
25. |
Weissová Romana |
Hůdová Majka |
0:2 |
(7:21, 10:21) |
16 min. |
26. |
Malá Lenka |
Pilařová Martina |
0:2 |
(11:21, 8:21) |
14 min. |
7. kolo |
27. |
Fišerová Lenka |
Hůdová Majka |
2:1 |
(16:21, 21:18, 11:6) |
26 min. |
28. |
Pilařová Martina |
Matysová Hana |
0:2 |
(7:21, 9:21) |
17 min. |
29. |
Weissová Romana |
Hovorková Štěpánka |
0:2 |
(3:21, 7:21) |
14 min. |
30. |
Malá Lenka |
Trubačová Táňa |
0:2 |
(10:21, 6:21) |
9 min. |