Výsledky 5. turnaje SOTX Tour 2012
Zde jsou konečné výsledky turnaje a pod nimi kompletní přehled odehraných zápasů.
5. turnaj SOTX Tour 2012 - dvouhra mužů |
p. |
h1 |
h2 |
sety |
výměny |
délka |
1. kolo |
1. |
Hájek Ondřej |
Franz Jan |
2:0 |
(21:10, 21:12) |
24 min. |
2. |
Vorlíček Pavel |
Nehyba Radek |
2:0 |
(21:10, 21:13) |
23 min. |
3. |
Láník Jan |
Kreč Jiří |
2:0 |
(21:12, 21:4) |
16 min. |
4. |
Kostka Tomáš |
Ježek Miroslav |
2:1 |
(21:18, 19:21, 11:9) |
29 min. |
5. |
Novák Miroslav |
Šimpach Jan |
2:0 |
(21:17, 21:15) |
18 min. |
6. |
Pilař Petr |
Nečas Marek |
2:0 |
(21:15, 21:13) |
20 min. |
7. |
Krček Břetislav |
Wurzel Jan |
2:0 |
(21:5, 21:6) |
16 min. |
8. |
Peřina Jan |
Šuma David |
2:1 |
(21:15, 7:21, 11:8) |
23 min. |
9. |
Homolka Pavel |
Chochol Libor |
2:0 |
(21:16, 21:6) |
15 min. |
10. |
Fišer René |
Taške Michal |
2:0 |
(21:19, 21:16) |
22 min. |
11. |
Audy Vladimír |
Šlajchrt Martin |
2:0 |
(21:2, 21:8) |
16 min. |
12. |
Mareček Jindřich |
Tůma Ondřej |
2:0 |
(21:8, 21:10) |
17 min. |
2. kolo |
13. |
Krček Břetislav |
Audy Vladimír |
2:0 |
(21:14, 21:12) |
19 min. |
14. |
Mareček Jindřich |
Láník Jan |
0:2 |
(8:21, 16:21) |
21 min. |
15. |
Homolka Pavel |
Hájek Ondřej |
0:2 |
(19:21, 20:22) |
26 min. |
16. |
Pilař Petr |
Vorlíček Pavel |
0:2 |
(15:21, 11:21) |
20 min. |
17. |
Fišer René |
Novák Miroslav |
0:2 |
(16:21, 14:21) |
20 min. |
18. |
Peřina Jan |
Kostka Tomáš |
0:2 |
(7:21, 17:21) |
18 min. |
19. |
Ježek Miroslav |
Šuma David |
2:0 |
(21:18, 21:15) |
19 min. |
20. |
Šimpach Jan |
Taške Michal |
2:0 |
(21:14, 21:11) |
19 min. |
21. |
Nehyba Radek |
Nečas Marek |
2:0 |
(21:12, 21:9) |
17 min. |
22. |
Chochol Libor |
Franz Jan |
0:2 |
(17:21, 17:21) |
19 min. |
23. |
Kreč Jiří |
Tůma Ondřej |
2:1 |
(22:20, 11:21, 11:8) |
23 min. |
24. |
Šlajchrt Martin |
Wurzel Jan |
0:2 |
(19:21, 16:21) |
21 min. |
3. kolo |
25. |
Láník Jan |
Krček Břetislav |
2:0 |
(21:11, 21:6) |
19 min. |
26. |
Hájek Ondřej |
Vorlíček Pavel |
0:2 |
(16:21, 15:21) |
25 min. |
27. |
Kostka Tomáš |
Novák Miroslav |
0:2 |
(17:21, 19:21) |
24 min. |
28. |
Homolka Pavel |
Ježek Miroslav |
2:0 |
(21:15, 21:11) |
20 min. |
29. |
Šimpach Jan |
Audy Vladimír |
0:2 |
(14:21, 19:21) |
24 min. |
30. |
Nehyba Radek |
Mareček Jindřich |
0:2 |
(16:21, 11:21) |
19 min. |
31. |
Fišer René |
Pilař Petr |
1:2 |
(18:21, 21:16, 8:11) |
27 min. |
32. |
Wurzel Jan |
Franz Jan |
0:2 |
(12:21, 14:21) |
18 min. |
33. |
Kreč Jiří |
Peřina Jan |
2:1 |
(14:21, 21:19, 11:3) |
18 min. |
34. |
Tůma Ondřej |
Šuma David |
0:2 |
(17:21, 16:21) |
15 min. |
35. |
Chochol Libor |
Taške Michal |
2:0 |
(21:16, 21:16) |
21 min. |
36. |
Šlajchrt Martin |
Nečas Marek |
0:2 |
(4:21, 11:21) |
13 min. |
4. kolo |
37. |
Vorlíček Pavel |
Láník Jan |
0:2 |
(17:21, 12:21) |
22 min. |
38. |
Hájek Ondřej |
Novák Miroslav |
2:0 |
(21:5, 21:12) |
17 min. |
39. |
Kostka Tomáš |
Krček Břetislav |
2:0 |
(21:12, 25:23) |
24 min. |
40. |
Homolka Pavel |
Pilař Petr |
1:2 |
(15:21, 21:6, 8:11) |
28 min. |
41. |
Franz Jan |
Mareček Jindřich |
1:2 |
(21:15, 17:21, 8:11) |
26 min. |
42. |
Audy Vladimír |
Kreč Jiří |
2:0 |
(21:5, 21:10) |
20 min. |
43. |
Fišer René |
Nehyba Radek |
0:2 |
(13:21, 16:21) |
26 min. |
44. |
Peřina Jan |
Ježek Miroslav |
2:1 |
(21:19, 18:21, 11:6) |
26 min. |
45. |
Chochol Libor |
Šimpach Jan |
0:2 |
(15:21, 16:21) |
20 min. |
46. |
Nečas Marek |
Wurzel Jan |
2:0 |
(21:6, 21:17) |
18 min. |
47. |
Šlajchrt Martin |
Šuma David |
0:2 |
(13:21, 6:21) |
15 min. |
48. |
Taške Michal |
Tůma Ondřej |
1:2 |
(24:26, 21:11, 12:14) |
27 min. |
5. kolo |
49. |
Hájek Ondřej |
Láník Jan |
2:1 |
(21:15, 17:21, 11:7) |
32 min. |
50. |
Novák Miroslav |
Vorlíček Pavel |
0:2 |
(15:21, 15:21) |
21 min. |
51. |
Kostka Tomáš |
Mareček Jindřich |
0:2 |
(16:21, 13:21) |
26 min. |
52. |
Audy Vladimír |
Pilař Petr |
0:2 |
(17:21, 19:21) |
26 min. |
53. |
Kreč Jiří |
Krček Břetislav |
0:2 |
(6:21, 6:21) |
15 min. |
54. |
Homolka Pavel |
Nehyba Radek |
0:2 |
(18:21, 13:21) |
22 min. |
55. |
Peřina Jan |
Franz Jan |
1:2 |
(12:21, 22:20, 9:11) |
28 min. |
56. |
Nečas Marek |
Šimpach Jan |
0:2 |
(13:21, 7:21) |
15 min. |
57. |
Fišer René |
Šuma David |
2:0 |
(21:15, 21:19) |
20 min. |
58. |
Tůma Ondřej |
Ježek Miroslav |
0:2 |
(19:21, 17:21) |
23 min. |
59. |
Wurzel Jan |
Chochol Libor |
0:2 |
(19:21, 21:23) |
23 min. |
60. |
Taške Michal |
Šlajchrt Martin |
2:1 |
(21:11, 17:21, 11:3) |
22 min. |
6. kolo |
61. |
Mareček Jindřich |
Vorlíček Pavel |
0:2 |
(10:21, 15:21) |
21 min. |
62. |
Pilař Petr |
Láník Jan |
1:2 |
(10:21, 21:17, 2:11) |
28 min. |
63. |
Nehyba Radek |
Hájek Ondřej |
0:2 |
(6:21, 11:21) |
17 min. |
64. |
Franz Jan |
Novák Miroslav |
2:1 |
(21:17, 19:21, 11:9) |
26 min. |
65. |
Audy Vladimír |
Kostka Tomáš |
0:2 |
(17:21, 17:21) |
24 min. |
66. |
Šimpach Jan |
Krček Břetislav |
0:2 |
(18:21, 16:21) |
19 min. |
67. |
Fišer René |
Homolka Pavel |
2:1 |
(18:21, 21:15, 11:7) |
30 min. |
68. |
Nečas Marek |
Kreč Jiří |
2:0 |
(21:18, 21:15) |
16 min. |
69. |
Chochol Libor |
Peřina Jan |
2:0 |
(21:16, 21:18) |
22 min. |
70. |
Wurzel Jan |
Ježek Miroslav |
0:2 |
(11:21, 9:21) |
18 min. |
71. |
Taške Michal |
Šuma David |
0:2 |
(16:21, 13:21) |
19 min. |
72. |
Šlajchrt Martin |
Tůma Ondřej |
0:2 |
(11:21, 13:21) |
16 min. |
7. kolo |
73. |
Mareček Jindřich |
Hájek Ondřej |
0:2 |
(11:21, 8:21) |
26 min. |
74. |
Kostka Tomáš |
Láník Jan |
0:2 |
(16:21, 19:21) |
22 min. |
75. |
Krček Břetislav |
Vorlíček Pavel |
1:2 |
(21:18, 16:21, 7:11) |
31 min. |
76. |
Franz Jan |
Pilař Petr |
1:2 |
(9:21, 21:10, 9:11) |
30 min. |
77. |
Nehyba Radek |
Novák Miroslav |
1:2 |
(18:21, 21:18, 7:11) |
30 min. |
78. |
Fišer René |
Audy Vladimír |
1:2 |
(20:22, 21:19, 8:11) |
43 min. |
79. |
Ježek Miroslav |
Šimpach Jan |
0:2 |
(14:21, 17:21) |
40 min. |
80. |
Chochol Libor |
Nečas Marek |
0:2 |
(19:21, 21:23) |
21 min. |
81. |
Homolka Pavel |
Šuma David |
2:0 |
(21:11, 21:8) |
16 min. |
82. |
Tůma Ondřej |
Peřina Jan |
0:2 |
(19:21, 14:21) |
18 min. |
83. |
Taške Michal |
Wurzel Jan |
2:0 |
(21:11, 21:19) |
23 min. |
84. |
Šlajchrt Martin |
Kreč Jiří |
0:2 |
(11:21, 13:21) |
17 min. |
5. turnaj SOTX Tour 2012 - dvouhra žen |
p. |
h1 |
h2 |
sety |
výměny |
délka |
1. kolo |
1. |
Fišerová Lenka |
Trubačová Táňa |
0:2 |
(15:21, 16:21) |
26 min. |
2. |
Rokůsková Monika |
Rumánková Šárka |
2:0 |
(21:15, 21:16) |
27 min. |
2. kolo |
3. |
Pilařová Martina |
Trubačová Táňa |
0:2 |
(9:21, 9:21) |
20 min. |
4. |
Fišerová Lenka |
Rokůsková Monika |
0:2 |
(15:21, 10:21) |
22 min. |
3. kolo |
5. |
Pilařová Martina |
Rumánková Šárka |
0:2 |
(12:21, 15:21) |
18 min. |
6. |
Trubačová Táňa |
Rokůsková Monika |
0:2 |
(15:21, 13:21) |
23 min. |
4. kolo |
7. |
Pilařová Martina |
Rokůsková Monika |
0:2 |
(10:21, 16:21) |
19 min. |
8. |
Rumánková Šárka |
Fišerová Lenka |
1:2 |
(21:16, 17:21, 21:23) |
37 min. |
5. kolo |
9. |
Pilařová Martina |
Fišerová Lenka |
0:2 |
(13:21, 18:21) |
19 min. |
10. |
Rumánková Šárka |
Trubačová Táňa |
2:0 |
(21:15, 21:18) |
23 min. |