Navigation


Výsledky 1. turnaje SOTX Tour 2015

Zde jsou konečné výsledky turnaje a pod nimi kompletní přehled odehraných zápasů.

Dvouhra - kategorie A
p.hráčzáp.bhnsetyvýměny
1.Nývlt Jiří6:02212:1272:199
2.Knapp Leoš5:12310:4273:236
3.Tirpák David4:2239:6283:276
4.Krček Břetislav4:2238:8289:274
5.Kostka Tomáš4:2219:6273:249
6.Sokol Martin4:2189:5263:217
7.Kašpar Richard4:2188:4238:211
8.Holman Leoš4:21710:5283:248
9.Pánek Josef3:3237:8279:266
10.Jakubčin Jaro3:3229:6277:240
11.Novák Miroslav3:3197:8261:269
12.Seidl Václav3:3196:7219:235
13.Krejzl Martin3:3167:6231:228
14.Oliverius Vojtěch3:3167:7257:269
15.Horák Hubert3:3138:6257:249
16.Zahradník Radek2:4206:8245:262
17.Pilař Petr2:4197:9280:308
18.Procházka Zdeněk2:3174:7171:213
19.Kubík Miroslav2:4165:10284:269
20.Šimpach Jan2:4145:9219:273
21.Polishchuk Andrej2:4134:9222:249
22.Stejskal Martin2:4125:8211:253
23.Nedvídková Pavla1:5145:10258:292
Dvouhra - kategorie B
p.hráčzáp.bhnsetyvýměny
1.Matysová Hana6:02112:1259:191
2.Jinek Jan5:12110:4270:211
3.Šuma David4:22110:5289:235
4.Hůda Vladimír3:3227:6245:218
5.Trubačová Táňa3:3226:6215:215
6.Hůdová Majka3:3177:6234:230
7.Rumánková Šárka3:3176:6199:189
8.Nguyen Hoang3:3176:7237:234
9.Le Son2:4164:9200:257
10.Pilařová Martina2:4144:8188:234
11.Janečková Martina2:4135:9218:277
12.Novák Lukáš0:6152:12219:282
1. turnaj SOTX Tour 2015 - dvouhra A
p. h1 h2 sety výměny délka
1. kolo
1. Knapp Leoš Tirpák David 2:1 (21:15, 19:21, 21:16) 36 min.
2. Nývlt Jiří Procházka Zdeněk 2:0 (21:13, 21:13) 22 min.
3. Krček Břetislav Zahradník Radek 2:1 (18:21, 21:14, 21:14) 33 min.
4. Kostka Tomáš Nedvídková Pavla 2:1 (17:21, 21:18, 21:6) 28 min.
5. Jakubčin Jaro Šimpach Jan 2:0 (21:4, 21:4) 18 min.
6. Sokol Martin Seidl Václav 2:0 (21:7, 21:13) 21 min.
7. Krejzl Martin Horák Hubert 2:0 (21:16, 21:16) 28 min.
8. Novák Miroslav Polishchuk Andrej 2:0 (21:13, 21:11) 18 min.
9. Pilař Petr Kubík Miroslav 2:1 (21:18, 16:21, 21:16) 35 min.
10. Holman Leoš Pánek Josef 1:2 (13:21, 21:19, 13:21) 45 min.
11. Oliverius Vojtěch Stejskal Martin 2:0 (21:15, 21:10) 21 min.
2. kolo
12. Sokol Martin Jakubčin Jaro 0:2 (18:21, 19:21) 29 min.
13. Oliverius Vojtěch Novák Miroslav 1:2 (12:21, 21:15, 16:21) 39 min.
14. Kašpar Richard Nývlt Jiří 0:2 (16:21, 18:21) 23 min.
15. Pánek Josef Krejzl Martin 2:0 (21:12, 21:13) 26 min.
16. Krček Břetislav Kostka Tomáš 2:1 (21:6, 19:21, 21:11) 34 min.
17. Pilař Petr Knapp Leoš 1:2 (13:21, 21:18, 18:21) 33 min.
18. Tirpák David Kubík Miroslav 2:0 (21:15, 21:16) 23 min.
19. Holman Leoš Zahradník Radek 2:0 (21:10, 21:19) 26 min.
20. Horák Hubert Nedvídková Pavla 2:0 (23:21, 21:14) 25 min.
21. Stejskal Martin Procházka Zdeněk 0:2 (16:21, 16:21) 23 min.
22. Seidl Václav Polishchuk Andrej 2:0 (25:23, 21:11) 17 min.
3. kolo
23. Nývlt Jiří Jakubčin Jaro 2:1 (21:19, 20:22, 21:13) 40 min.
24. Knapp Leoš Pánek Josef 2:0 (21:12, 21:14) 24 min.
25. Krček Břetislav Novák Miroslav 2:1 (21:19, 14:21, 21:18) 36 min.
26. Krejzl Martin Sokol Martin 1:2 (13:21, 21:13, 15:21) 32 min.
27. Tirpák David Oliverius Vojtěch 2:0 (21:18, 21:18) 24 min.
28. Pilař Petr Holman Leoš 1:2 (15:21, 21:14, 10:21) 38 min.
29. Kašpar Richard Kostka Tomáš 0:2 (19:21, 16:21) 23 min.
30. Šimpach Jan Procházka Zdeněk 1:2 (14:21, 21:16, 20:22) 35 min.
31. Seidl Václav Horák Hubert 2:1 (20:22, 22:20, 21:15) 33 min.
32. Polishchuk Andrej Zahradník Radek 0:2 (12:21, 15:21) 21 min.
33. Nedvídková Pavla Kubík Miroslav 1:2 (6:21, 21:16, 12:21) 28 min.
4. kolo
34. Knapp Leoš Nývlt Jiří 0:2 (9:21, 16:21) 22 min.
35. Jakubčin Jaro Krček Břetislav 1:2 (7:21, 21:8, 17:21) 31 min.
36. Tirpák David Pánek Josef 2:1 (15:21, 21:14, 21:17) 35 min.
37. Procházka Zdeněk Sokol Martin 0:2 (11:21, 15:21) 21 min.
38. Holman Leoš Novák Miroslav 2:0 (21:9, 21:15) 25 min.
39. Seidl Václav Kostka Tomáš 0:2 (16:21, 4:21) 16 min.
40. Oliverius Vojtěch Pilař Petr 2:1 (14:21, 21:18, 23:21) 35 min.
41. Krejzl Martin Zahradník Radek 0:2 (14:21, 17:21) 15 min.
42. Šimpach Jan Kašpar Richard 0:2 (15:21, 16:21) 20 min.
43. Kubík Miroslav Horák Hubert 2:1 (21:7, 20:22, 21:11) 27 min.
44. Polishchuk Andrej Stejskal Martin 2:1 (16:21, 21:12, 21:14) 30 min.
5. kolo
45. Krček Břetislav Nývlt Jiří 0:2 (17:21, 13:21) 25 min.
46. Kostka Tomáš Knapp Leoš 0:2 (20:22, 12:21) 26 min.
47. Holman Leoš Tirpák David 1:2 (17:21, 21:18, 16:21) 57 min.
48. Novák Miroslav Sokol Martin 0:2 (13:21, 7:21) 20 min.
49. Pánek Josef Jakubčin Jaro 2:1 (17:21, 21:16, 21:15) 33 min.
50. Kašpar Richard Zahradník Radek 2:0 (21:18, 21:9) 23 min.
51. Seidl Václav Procházka Zdeněk 2:0 (21:14, 21:4) 17 min.
52. Kubík Miroslav Oliverius Vojtěch 0:2 (25:27, 18:21) 25 min.
53. Krejzl Martin Pilař Petr 2:0 (21:13, 21:9) 20 min.
54. Šimpach Jan Nedvídková Pavla 2:1 (23:21, 14:21, 21:16) 35 min.
55. Stejskal Martin Horák Hubert 0:2 (11:21, 11:21) 20 min.
6. kolo
56. Tirpák David Nývlt Jiří 0:2 (13:21, 17:21) 23 min.
57. Krček Břetislav Knapp Leoš 0:2 (17:21, 15:21) 25 min.
58. Kostka Tomáš Sokol Martin 2:1 (21:16, 18:21, 21:8) 36 min.
59. Kašpar Richard Pánek Josef 2:0 (21:19, 22:20) 27 min.
60. Holman Leoš Seidl Václav 2:0 (21:14, 21:14) 27 min.
61. Jakubčin Jaro Oliverius Vojtěch 2:0 (21:11, 21:13) 22 min.
62. Zahradník Radek Novák Miroslav 1:2 (21:18, 19:21, 16:21) 37 min.
63. Kubík Miroslav Krejzl Martin 0:2 (18:21, 17:21) 21 min.
64. Šimpach Jan Horák Hubert 0:2 (11:21, 14:21) 15 min.
65. Pilař Petr Polishchuk Andrej 2:0 (21:18, 21:19) 22 min.
66. Stejskal Martin Nedvídková Pavla 2:0 (22:20, 21:19) 32 min.

1. turnaj SOTX Tour 2015 - dvouhra B
p. h1 h2 sety výměny délka
1. kolo
1. Matysová Hana Trubačová Táňa 2:0 (21:15, 21:11) 19 min.
2. Rumánková Šárka Janečková Martina 2:0 (21:13, 21:10) 19 min.
3. Nguyen Hoang Hůda Vladimír 2:0 (22:20, 21:17) 19 min.
4. Šuma David Pilařová Martina 2:0 (21:16, 21:9) 20 min.
5. Le Son Jinek Jan 0:2 (5:21, 10:21) 16 min.
6. Hůdová Majka Novák Lukáš 2:0 (21:9, 21:10) 17 min.
2. kolo
7. Hůdová Majka Jinek Jan 0:2 (9:21, 10:21) 17 min.
8. Šuma David Rumánková Šárka 2:0 (21:7, 21:8) 19 min.
9. Nguyen Hoang Matysová Hana 0:2 (11:21, 13:21) 19 min.
10. Trubačová Táňa Hůda Vladimír 0:2 (17:21, 12:21) 20 min.
11. Janečková Martina Pilařová Martina 2:0 (21:18, 21:17) 20 min.
12. Le Son Novák Lukáš 2:0 (21:18, 21:16) 24 min.
3. kolo
13. Šuma David Jinek Jan 1:2 (21:18, 8:21, 17:21) 29 min.
14. Rumánková Šárka Matysová Hana 0:2 (13:21, 18:21) 18 min.
15. Hůdová Majka Nguyen Hoang 2:0 (21:18, 21:19) 22 min.
16. Hůda Vladimír Le Son 2:0 (21:10, 21:10) 19 min.
17. Trubačová Táňa Janečková Martina 2:0 (21:9, 21:15) 20 min.
18. Novák Lukáš Pilařová Martina 0:2 (16:21, 17:21) 17 min.
4. kolo
19. Matysová Hana Jinek Jan 2:0 (21:12, 21:15) 20 min.
20. Hůdová Majka Šuma David 1:2 (21:19, 19:21, 14:21) 34 min.
21. Trubačová Táňa Nguyen Hoang 2:0 (21:18, 21:12) 19 min.
22. Rumánková Šárka Hůda Vladimír 0:2 (10:21, 17:21) 18 min.
23. Pilařová Martina Le Son 2:0 (21:13, 22:20) 24 min.
24. Novák Lukáš Janečková Martina 1:2 (21:11, 18:21, 19:21) 32 min.
5. kolo
25. Šuma David Matysová Hana 1:2 (19:21, 21:7, 16:21) 30 min.
26. Hůda Vladimír Jinek Jan 1:2 (17:21, 21:15, 17:21) 30 min.
27. Hůdová Majka Trubačová Táňa 0:2 (18:21, 17:21) 23 min.
28. Janečková Martina Le Son 1:2 (18:21, 21:16, 15:21) 38 min.
29. Pilařová Martina Rumánková Šárka 0:2 (10:21, 4:21) 17 min.
30. Novák Lukáš Nguyen Hoang 1:2 (21:19, 15:21, 13:21) 30 min.
6. kolo
31. Trubačová Táňa Jinek Jan 0:2 (19:21, 15:21) 23 min.
32. Hůda Vladimír Matysová Hana 0:2 (15:21, 12:21) 19 min.
33. Le Son Šuma David 0:2 (17:21, 15:21) 25 min.
34. Janečková Martina Nguyen Hoang 0:2 (10:21, 12:21) 16 min.
35. Pilařová Martina Hůdová Majka 0:2 (12:21, 17:21) 26 min.
36. Novák Lukáš Rumánková Šárka 0:2 (9:21, 17:21) 16 min.