Výsledky 2. turnaje SOTX Tour 2015
Zde jsou konečné výsledky turnaje a pod nimi kompletní přehled odehraných zápasů.
2. turnaj SOTX Tour 2015 - dvouhra A |
p. |
h1 |
h2 |
sety |
výměny |
délka |
1. kolo |
1. |
Knapp Leoš |
Fabián Zdeněk |
2:0 |
(21:10, 22:20) |
24 min. |
2. |
Nývlt Jiří |
Šimpach Jan |
2:0 |
(21:18, 21:15) |
24 min. |
3. |
Hájek Ondřej |
Holman Jakub |
2:1 |
(20:22, 21:14, 21:13) |
40 min. |
4. |
Krček Břetislav |
Kašpar Richard |
1:2 |
(10:21, 22:20, 12:21) |
32 min. |
5. |
Kostka Tomáš |
Seidl Václav |
2:0 |
(21:18, 21:14) |
19 min. |
6. |
Jakubčin Jaro |
Kubík Miroslav |
2:0 |
(21:15, 21:11) |
21 min. |
7. |
Oros Miroslav |
Horák Hubert |
2:0 |
(21:9, 21:12) |
8 min. |
8. |
Pilař Petr |
Smitka Jaroslav |
2:0 |
(21:14, 21:19) |
24 min. |
9. |
Havlas Vítězslav |
Kozák Petr |
2:0 |
(21:13, 21:15) |
17 min. |
10. |
Oliverius Vojtěch |
Smutný František |
1:2 |
(13:21, 21:13, 21:23) |
33 min. |
11. |
Hanuš Marek |
Gottwald Boris |
1:2 |
(16:21, 21:18, 14:21) |
39 min. |
12. |
Zahradník Radek |
Hartmann David |
0:2 |
(16:21, 21:23) |
21 min. |
2. kolo |
13. |
Jakubčin Jaro |
Oros Miroslav |
0:2 |
(17:21, 18:21) |
25 min. |
14. |
Knapp Leoš |
Havlas Vítězslav |
2:0 |
(21:11, 21:15) |
21 min. |
15. |
Pilař Petr |
Kostka Tomáš |
0:2 |
(10:21, 10:21) |
18 min. |
16. |
Hartmann David |
Nývlt Jiří |
0:2 |
(12:21, 15:21) |
22 min. |
17. |
Hájek Ondřej |
Kašpar Richard |
2:1 |
(21:13, 14:21, 21:15) |
35 min. |
18. |
Smutný František |
Gottwald Boris |
2:1 |
(15:21, 25:23, 21:7) |
37 min. |
19. |
Hanuš Marek |
Oliverius Vojtěch |
0:2 |
(9:21, 8:21) |
19 min. |
20. |
Krček Břetislav |
Holman Jakub |
0:2 |
(17:21, 16:21) |
20 min. |
21. |
Šimpach Jan |
Zahradník Radek |
0:2 |
(11:21, 20:22) |
27 min. |
22. |
Seidl Václav |
Smitka Jaroslav |
2:0 |
(21:6, 21:18) |
22 min. |
23. |
Kozák Petr |
Fabián Zdeněk |
0:2 |
(15:21, 10:21) |
22 min. |
24. |
Horák Hubert |
Kubík Miroslav |
0:2 |
(17:21, 16:21) |
24 min. |
3. kolo |
25. |
Knapp Leoš |
Kostka Tomáš |
2:0 |
(21:18, 21:12) |
21 min. |
26. |
Smutný František |
Hájek Ondřej |
0:2 |
(12:21, 11:21) |
23 min. |
27. |
Nývlt Jiří |
Oros Miroslav |
2:0 |
(21:9, 21:11) |
23 min. |
28. |
Hartmann David |
Jakubčin Jaro |
0:2 |
(11:21, 15:21) |
23 min. |
29. |
Holman Jakub |
Oliverius Vojtěch |
2:0 |
(21:16, 21:15) |
28 min. |
30. |
Gottwald Boris |
Kašpar Richard |
0:2 |
(11:21, 14:21) |
15 min. |
31. |
Fabián Zdeněk |
Seidl Václav |
1:2 |
(21:8, 15:21, 16:21) |
36 min. |
32. |
Pilař Petr |
Havlas Vítězslav |
2:1 |
(21:19, 16:21, 21:18) |
34 min. |
33. |
Kubík Miroslav |
Zahradník Radek |
1:2 |
(21:19, 15:21, 19:21) |
36 min. |
34. |
Horák Hubert |
Šimpach Jan |
2:1 |
(20:22, 21:9, 21:8) |
33 min. |
35. |
Hanuš Marek |
Krček Břetislav |
0:2 |
(12:21, 16:21) |
19 min. |
36. |
Kozák Petr |
Smitka Jaroslav |
0:2 |
(12:21, 14:21) |
25 min. |
4. kolo |
37. |
Knapp Leoš |
Hájek Ondřej |
0:2 |
(23:25, 17:21) |
34 min. |
38. |
Kostka Tomáš |
Nývlt Jiří |
0:2 |
(20:22, 18:21) |
27 min. |
39. |
Holman Jakub |
Oros Miroslav |
0:2 |
(13:21, 10:21) |
23 min. |
40. |
Smutný František |
Kašpar Richard |
0:2 |
(20:22, 12:21) |
24 min. |
41. |
Seidl Václav |
Jakubčin Jaro |
0:2 |
(14:21, 19:21) |
21 min. |
42. |
Zahradník Radek |
Pilař Petr |
1:2 |
(23:21, 13:21, 16:21) |
36 min. |
43. |
Fabián Zdeněk |
Hartmann David |
0:2 |
(5:21, 17:21) |
19 min. |
44. |
Kubík Miroslav |
Havlas Vítězslav |
2:1 |
(27:29, 21:12, 21:14) |
30 min. |
45. |
Krček Břetislav |
Oliverius Vojtěch |
2:0 |
(21:15, 21:18) |
13 min. |
46. |
Smitka Jaroslav |
Gottwald Boris |
0:2 |
(8:21, 20:22) |
28 min. |
47. |
Hanuš Marek |
Horák Hubert |
2:0 |
(21:14, 21:14) |
24 min. |
48. |
Kozák Petr |
Šimpach Jan |
2:1 |
(18:21, 21:7, 22:20) |
34 min. |
5. kolo |
49. |
Nývlt Jiří |
Hájek Ondřej |
2:0 |
(23:21, 21:17) |
30 min. |
50. |
Oros Miroslav |
Kašpar Richard |
0:2 |
(16:21, 20:22) |
27 min. |
51. |
Knapp Leoš |
Jakubčin Jaro |
2:0 |
(22:20, 23:21) |
25 min. |
52. |
Holman Jakub |
Pilař Petr |
1:2 |
(13:21, 21:16, 19:21) |
32 min. |
53. |
Hartmann David |
Kostka Tomáš |
0:2 |
(19:21, 12:21) |
19 min. |
54. |
Krček Břetislav |
Smutný František |
2:0 |
(21:18, 21:12) |
20 min. |
55. |
Gottwald Boris |
Kubík Miroslav |
0:2 |
(12:21, 15:21) |
22 min. |
56. |
Seidl Václav |
Zahradník Radek |
1:2 |
(21:18, 16:21, 20:22) |
34 min. |
57. |
Fabián Zdeněk |
Havlas Vítězslav |
0:2 |
(20:22, 16:21) |
25 min. |
58. |
Horák Hubert |
Oliverius Vojtěch |
1:2 |
(15:21, 21:17, 14:21) |
32 min. |
59. |
Kozák Petr |
Hanuš Marek |
0:2 |
(15:21, 14:21) |
24 min. |
6. kolo |
60. |
Kašpar Richard |
Nývlt Jiří |
1:2 |
(21:15, 21:23, 16:21) |
36 min. |
61. |
Pilař Petr |
Hájek Ondřej |
0:2 |
(16:21, 13:21) |
24 min. |
62. |
Oros Miroslav |
Knapp Leoš |
0:2 |
(9:21, 20:22) |
29 min. |
63. |
Jakubčin Jaro |
Kostka Tomáš |
2:1 |
(21:17, 16:21, 21:19) |
36 min. |
64. |
Zahradník Radek |
Krček Břetislav |
1:2 |
(18:21, 21:15, 6:21) |
32 min. |
65. |
Hartmann David |
Kubík Miroslav |
0:2 |
(12:21, 16:21) |
25 min. |
66. |
Havlas Vítězslav |
Smutný František |
0:2 |
(12:21, 20:22) |
22 min. |
67. |
Seidl Václav |
Gottwald Boris |
1:2 |
(10:21, 21:13, 16:21) |
27 min. |
68. |
Šimpach Jan |
Oliverius Vojtěch |
0:2 |
(6:21, 17:21) |
19 min. |
69. |
Fabián Zdeněk |
Hanuš Marek |
0:2 |
(16:21, 15:21) |
23 min. |
70. |
Kozák Petr |
Horák Hubert |
0:2 |
(14:21, 11:21) |
19 min. |
2. turnaj SOTX Tour 2015 - dvouhra B |
p. |
h1 |
h2 |
sety |
výměny |
délka |
1. kolo |
1. |
Ježek Miroslav |
Nguyen Hoang |
2:0 |
(21:4, 21:16) |
17 min. |
2. |
Smilová Věra |
Hůdová Majka |
2:0 |
(21:10, 21:13) |
18 min. |
3. |
Le Nam |
Trubačová Táňa |
0:2 |
(14:21, 15:21) |
24 min. |
4. |
Stejskal Martin |
Novák Lukáš |
2:0 |
(21:11, 21:6) |
15 min. |
5. |
Šuma David |
Marčík Vlastimil |
2:1 |
(20:22, 21:16, 21:18) |
34 min. |
6. |
Janoš Pavel |
Le Son |
1:2 |
(21:16, 12:21, 12:21) |
33 min. |
7. |
Hovorková Štěpánka |
Krutilová Eliška |
2:0 |
(21:10, 21:11) |
21 min. |
8. |
Rumánková Šárka |
Pilařová Martina |
2:0 |
(21:18, 21:10) |
19 min. |
2. kolo |
9. |
Ježek Miroslav |
Stejskal Martin |
2:0 |
(21:17, 22:20) |
25 min. |
10. |
Smilová Věra |
Hovorková Štěpánka |
2:0 |
(21:15, 21:11) |
18 min. |
11. |
Trubačová Táňa |
Rumánková Šárka |
2:0 |
(21:12, 21:16) |
20 min. |
12. |
Šuma David |
Le Son |
2:0 |
(21:18, 21:12) |
24 min. |
13. |
Janoš Pavel |
Marčík Vlastimil |
0:2 |
(10:21, 13:21) |
19 min. |
14. |
Pilařová Martina |
Le Nam |
0:2 |
(12:21, 17:21) |
23 min. |
15. |
Krutilová Eliška |
Hůdová Majka |
0:2 |
(8:21, 8:21) |
16 min. |
16. |
Novák Lukáš |
Nguyen Hoang |
1:2 |
(21:13, 20:22, 10:21) |
28 min. |
3. kolo |
17. |
Ježek Miroslav |
Smilová Věra |
0:2 |
(22:24, 14:21) |
22 min. |
18. |
Šuma David |
Trubačová Táňa |
2:0 |
(21:13, 21:18) |
23 min. |
19. |
Stejskal Martin |
Marčík Vlastimil |
2:0 |
(21:17, 22:20) |
24 min. |
20. |
Hovorková Štěpánka |
Hůdová Majka |
0:2 |
(13:21, 8:21) |
21 min. |
21. |
Rumánková Šárka |
Le Nam |
0:2 |
(11:21, 5:21) |
16 min. |
22. |
Nguyen Hoang |
Le Son |
2:0 |
(21:18, 21:12) |
24 min. |
23. |
Janoš Pavel |
Novák Lukáš |
2:0 |
(21:14, 21:16) |
19 min. |
24. |
Krutilová Eliška |
Pilařová Martina |
0:2 |
(16:21, 2:21) |
16 min. |
4. kolo |
25. |
Šuma David |
Smilová Věra |
0:2 |
(14:21, 18:21) |
20 min. |
26. |
Trubačová Táňa |
Ježek Miroslav |
1:2 |
(21:19, 17:21, 11:21) |
33 min. |
27. |
Le Nam |
Hůdová Majka |
1:2 |
(21:13, 14:21, 16:21) |
33 min. |
28. |
Nguyen Hoang |
Stejskal Martin |
0:2 |
(14:21, 19:21) |
26 min. |
29. |
Le Son |
Marčík Vlastimil |
0:2 |
(12:21, 11:21) |
18 min. |
30. |
Rumánková Šárka |
Hovorková Štěpánka |
2:0 |
(21:10, 21:12) |
16 min. |
31. |
Janoš Pavel |
Pilařová Martina |
0:2 |
(16:21, 18:21) |
18 min. |
32. |
Krutilová Eliška |
Novák Lukáš |
1:2 |
(20:22, 21:13, 16:21) |
31 min. |
5. kolo |
33. |
Šuma David |
Ježek Miroslav |
1:2 |
(20:22, 21:19, 22:24) |
35 min. |
34. |
Stejskal Martin |
Smilová Věra |
1:2 |
(11:21, 21:13, 16:21) |
28 min. |
35. |
Trubačová Táňa |
Hůdová Majka |
2:0 |
(21:16, 21:19) |
23 min. |
36. |
Marčík Vlastimil |
Le Nam |
0:2 |
(10:21, 14:21) |
22 min. |
37. |
Rumánková Šárka |
Nguyen Hoang |
1:2 |
(19:21, 21:16, 16:21) |
31 min. |
38. |
Hovorková Štěpánka |
Pilařová Martina |
2:1 |
(19:21, 22:20, 21:17) |
28 min. |
39. |
Novák Lukáš |
Le Son |
1:2 |
(21:12, 19:21, 18:21) |
38 min. |
40. |
Krutilová Eliška |
Janoš Pavel |
0:2 |
(12:21, 11:21) |
20 min. |
6. kolo |
41. |
Stejskal Martin |
Šuma David |
2:0 |
(21:11, 21:19) |
23 min. |
42. |
Trubačová Táňa |
Smilová Věra |
0:2 |
(13:21, 17:21) |
22 min. |
43. |
Hůdová Majka |
Ježek Miroslav |
2:0 |
(21:10, 22:20) |
20 min. |
44. |
Nguyen Hoang |
Le Nam |
1:2 |
(11:21, 21:18, 18:21) |
32 min. |
45. |
Rumánková Šárka |
Marčík Vlastimil |
0:2 |
(15:21, 12:21) |
20 min. |
46. |
Le Son |
Hovorková Štěpánka |
1:2 |
(15:21, 21:14, 18:21) |
32 min. |
47. |
Novák Lukáš |
Pilařová Martina |
1:2 |
(21:15, 19:21, 13:21) |
30 min. |