Výsledky 1. turnaje SOTX Tour 2012
Zde jsou konečné výsledky turnaje a pod nimi kompletní přehled odehraných zápasů (výsledky "dosažené" kontumací jsou označeny červeně).
1. turnaj SOTX Tour 2012 - dvouhra mužů |
p. |
h1 |
h2 |
sety |
výměny |
délka |
1. kolo |
1. |
Vorlíček Pavel |
Hlavička Miroslav |
2:0 |
(21:2, 21:7) |
16 min. |
2. |
Sýkora Tomáš |
Polishchuk Andrej |
2:0 |
(21:7, 21:11) |
16 min. |
3. |
Kostka Tomáš |
Hingar Miloš |
2:0 |
(21:17, 21:15) |
23 min. |
4. |
Hájek Ondřej |
Jančík Tomáš |
2:0 |
(21:18, 21:6) |
26 min. |
5. |
Pilař Petr |
Zahradník Radek |
2:0 |
(21:16, 21:15) |
24 min. |
6. |
Poláček Michal |
Kreč Jiří |
2:0 |
(21:8, 21:3) |
26 min. |
7. |
Jakubčin Jaro |
Ježek Miroslav |
2:0 |
(21:11, 21:12) |
25 min. |
8. |
Knapp Leoš |
Šimpach Jan |
2:0 |
(21:8, 21:7) |
18 min. |
9. |
Vaněk Ondřej |
Chochol Libor |
2:0 |
(21:13, 21:16) |
21 min. |
10. |
Novák Miroslav |
Hůda Vladimír |
2:0 |
(21:10, 21:13) |
18 min. |
11. |
Vitvera Jan |
Šuma David |
2:0 |
(22:20, 21:19) |
16 min. |
12. |
Krejzl Martin |
Taussig Ota |
2:0 |
(21:1, 21:6) |
15 min. |
13. |
Fišer René |
Taške Michal |
2:0 |
(21:5, 21:9) |
15 min. |
14. |
Krček Břetislav |
Nývlt Jiří |
2:1 |
(18:21, 21:12, 11:4) |
20 min. |
15. |
Homolka Pavel |
Nečas Marek |
2:0 |
(21:11, 21:6) |
15 min. |
16. |
Vlach Miroslav |
Šmeral Miroslav |
2:0 |
(21:12, 21:15) |
21 min. |
17. |
Fančal Viktor |
Mareček Jindřich |
2:0 |
(21:16, 21:20) |
28 min. |
18. |
Franz Jan |
Říha Petr |
2:0 |
(21:2, 21:9) |
11 min. |
19. |
Audy Vladimír |
Havlas Vítězslav |
1:2 |
(16:21, 21:19, 9:11) |
20 min. |
20. |
Klier Tomáš |
Nedvídek Martin |
1:2 |
(21:18, 13:21, 8:11) |
21 min. |
21. |
Vitvera Pavel |
Šandera Michal |
2:0 |
(21:17, 21:17) |
17 min. |
22. |
Tirpák David |
Jakubec Václav |
2:0 |
(21:13, 21:12) |
18 min. |
2. kolo |
23. |
Vorlíček Pavel |
Krejzl Martin |
2:1 |
(21:14, 18:21, 11:8) |
34 min. |
24. |
Poláček Michal |
Franz Jan |
2:0 |
(21:13, 21:13) |
25 min. |
25. |
Knapp Leoš |
Fišer René |
2:0 |
(21:7, 21:14) |
21 min. |
26. |
Sýkora Tomáš |
Homolka Pavel |
0:2 |
(18:21, 22:24) |
26 min. |
27. |
Jakubčin Jaro |
Novák Miroslav |
1:2 |
(21:12, 19:21, 10:11) |
23 min. |
28. |
Tirpák David |
Hájek Ondřej |
0:2 |
(9:21, 9:21) |
17 min. |
29. |
Vaněk Ondřej |
Vlach Miroslav |
2:1 |
(21:19, 21:23, 11:8) |
33 min. |
30. |
Kostka Tomáš |
Pilař Petr |
2:1 |
(21:15, 14:21, 11:10) |
28 min. |
31. |
Fančal Viktor |
Vitvera Pavel |
2:0 |
(21:12, 21:12) |
21 min. |
32. |
Krček Břetislav |
Vitvera Jan |
2:0 |
(21:14, 21:18) |
20 min. |
33. |
Havlas Vítězslav |
Nedvídek Martin |
2:1 |
(10:21, 21:14, 11:8) |
24 min. |
34. |
Klier Tomáš |
Audy Vladimír |
2:0 |
(21:13, 21:10) |
19 min. |
35. |
Šuma David |
Nývlt Jiří |
0:2 |
(6:21, 10:21) |
16 min. |
36. |
Šandera Michal |
Mareček Jindřich |
2:1 |
(17:21, 21:18, 11:5) |
29 min. |
37. |
Zahradník Radek |
Hingar Miloš |
2:0 |
(21:14, 21:12) |
24 min. |
38. |
Šmeral Miroslav |
Chochol Libor |
2:1 |
(21:18, 14:21, 11:8) |
22 min. |
39. |
Jančík Tomáš |
Jakubec Václav |
2:1 |
(21:16, 16:21, 11:5) |
23 min. |
40. |
Hůda Vladimír |
Ježek Miroslav |
0:2 |
(9:21, 12:21) |
21 min. |
41. |
Nečas Marek |
Polishchuk Andrej |
0:2 |
(18:21, 17:21) |
18 min. |
42. |
Taške Michal |
Šimpach Jan |
0:2 |
(10:21, 13:21) |
20 min. |
43. |
Říha Petr |
Kreč Jiří |
0:2 |
(12:21, 13:21) |
17 min. |
44. |
Taussig Ota |
Hlavička Miroslav |
1:2 |
(21:18, 8:21, 6:11) |
26 min. |
3. kolo |
45. |
Poláček Michal |
Knapp Leoš |
0:2 |
(15:21, 14:21) |
29 min. |
46. |
Homolka Pavel |
Hájek Ondřej |
0:2 |
(21:23, 16:21) |
25 min. |
47. |
Vorlíček Pavel |
Fančal Viktor |
2:0 |
(21:17, 21:19) |
30 min. |
48. |
Vaněk Ondřej |
Krček Břetislav |
0:2 |
(16:21, 14:21) |
22 min. |
49. |
Kostka Tomáš |
Novák Miroslav |
2:0 |
(21:16, 21:18) |
22 min. |
50. |
Krejzl Martin |
Havlas Vítězslav |
2:0 |
(21:13, 21:20) |
27 min. |
51. |
Nývlt Jiří |
Jakubčin Jaro |
0:2 |
(17:21, 16:21) |
22 min. |
52. |
Pilař Petr |
Vlach Miroslav |
2:0 |
(21:15, 21:14) |
22 min. |
53. |
Sýkora Tomáš |
Klier Tomáš |
2:0 |
(21:8, 21:15) |
16 min. |
54. |
Franz Jan |
Nedvídek Martin |
2:1 |
(21:12, 10:21, 11:8) |
23 min. |
55. |
Zahradník Radek |
Fišer René |
0:2 |
(21:23, 22:24) |
30 min. |
56. |
Vitvera Jan |
Ježek Miroslav |
2:0 |
(23:21, 21:17) |
25 min. |
57. |
Šimpach Jan |
Tirpák David |
0:2 |
(19:21, 10:21) |
22 min. |
58. |
Kreč Jiří |
Vitvera Pavel |
0:2 |
(16:21, 19:21) |
23 min. |
59. |
Šandera Michal |
Polishchuk Andrej |
0:2 |
(17:21, 11:21) |
17 min. |
60. |
Šmeral Miroslav |
Jančík Tomáš |
0:2 |
(8:21, 10:21) |
18 min. |
61. |
Mareček Jindřich |
Hlavička Miroslav |
2:0 |
(21:13, 21:8) |
23 min. |
62. |
Jakubec Václav |
Chochol Libor |
1:2 |
(14:21, 21:17, 7:11) |
22 min. |
63. |
Taussig Ota |
Audy Vladimír |
0:2 |
(9:21, 9:21) |
19 min. |
64. |
Šuma David |
Hingar Miloš |
1:2 |
(15:21, 21:14, 8:11) |
28 min. |
65. |
Hůda Vladimír |
Nečas Marek |
0:2 |
(14:21, 9:21) |
17 min. |
66. |
Říha Petr |
Taške Michal |
2:0 |
(21:16, 21:15) |
19 min. |
4. kolo |
67. |
Hájek Ondřej |
Knapp Leoš |
0:2 |
(16:21, 11:21) |
28 min. |
68. |
Krček Břetislav |
Vorlíček Pavel |
0:2 |
(15:21, 20:22) |
24 min. |
69. |
Krejzl Martin |
Kostka Tomáš |
2:1 |
(12:21, 21:10, 11:9) |
29 min. |
70. |
Pilař Petr |
Jakubčin Jaro |
0:2 |
(20:22, 13:21) |
25 min. |
71. |
Poláček Michal |
Sýkora Tomáš |
2:1 |
(21:18, 13:21, 11:6) |
27 min. |
72. |
Fančal Viktor |
Homolka Pavel |
2:0 |
(21:7, 21:13) |
21 min. |
73. |
Tirpák David |
Fišer René |
0:2 |
(22:24, 18:21) |
25 min. |
74. |
Vitvera Pavel |
Vitvera Jan |
1:2 |
(21:8, 17:21, 9:11) |
27 min. |
75. |
Franz Jan |
Polishchuk Andrej |
2:0 |
(21:13, 21:13) |
20 min. |
76. |
Novák Miroslav |
Jančík Tomáš |
2:0 |
(21:15, 21:13) |
16 min. |
77. |
Havlas Vítězslav |
Vaněk Ondřej |
0:2 |
(16:21, 19:21) |
26 min. |
78. |
Mareček Jindřich |
Nedvídek Martin |
1:2 |
(21:15, 16:21, 8:11) |
30 min. |
79. |
Audy Vladimír |
Nývlt Jiří |
0:2 |
(20:22, 10:21) |
25 min. |
80. |
Klier Tomáš |
Vlach Miroslav |
0:2 |
(15:21, 17:21) |
19 min. |
81. |
Zahradník Radek |
Chochol Libor |
2:0 |
(21:10, 21:16) |
19 min. |
82. |
Nečas Marek |
Ježek Miroslav |
0:2 |
(17:21, 13:21) |
21 min. |
83. |
Šimpach Jan |
Kreč Jiří |
0:2 |
(9:21, 11:21) |
17 min. |
84. |
Šandera Michal |
Říha Petr |
2:0 |
(21:9, 22:20) |
19 min. |
85. |
Hlavička Miroslav |
Hingar Miloš |
2:0 |
(21:19, 21:15) |
23 min. |
86. |
Jakubec Václav |
Šmeral Miroslav |
2:0 |
(21:15, 21:16) |
21 min. |
87. |
Taussig Ota |
Šuma David |
0:2 |
(7:21, 15:21) |
20 min. |
88. |
Hůda Vladimír |
Taške Michal |
1:2 |
(12:21, 21:15, 9:11) |
24 min. |
5. kolo |
89. |
Vorlíček Pavel |
Knapp Leoš |
0:2 |
(15:21, 21:23) |
34 min. |
90. |
Krejzl Martin |
Jakubčin Jaro |
2:1 |
(14:21, 21:8, 11:9) |
35 min. |
91. |
Fančal Viktor |
Kostka Tomáš |
0:2 |
(18:21, 16:21) |
33 min. |
92. |
Fišer René |
Hájek Ondřej |
0:2 |
(15:21, 13:21) |
21 min. |
93. |
Krček Břetislav |
Poláček Michal |
0:2 |
(9:21, 7:21) |
19 min. |
94. |
Novák Miroslav |
Franz Jan |
2:0 |
(21:15, 21:8) |
22 min. |
95. |
Vitvera Jan |
Vaněk Ondřej |
0:2 |
(17:21, 21:23) |
23 min. |
96. |
Nývlt Jiří |
Sýkora Tomáš |
2:0 |
(21:16, 21:10) |
17 min. |
97. |
Vitvera Pavel |
Pilař Petr |
1:2 |
(14:21, 21:18, 4:11) |
26 min. |
98. |
Nedvídek Martin |
Vlach Miroslav |
0:2 |
(10:21, 17:21) |
19 min. |
99. |
Ježek Miroslav |
Zahradník Radek |
0:2 |
(11:21, 18:21) |
23 min. |
100. |
Tirpák David |
Homolka Pavel |
1:2 |
(25:23, 18:21, 10:11) |
32 min. |
101. |
Polishchuk Andrej |
Kreč Jiří |
1:2 |
(21:13, 14:21, 10:11) |
27 min. |
102. |
Šandera Michal |
Jančík Tomáš |
2:0 |
(21:17, 21:14) |
20 min. |
103. |
Havlas Vítězslav |
Hlavička Miroslav |
2:0 |
(21:15, 21:15) |
18 min. |
104. |
Jakubec Václav |
Mareček Jindřich |
0:2 |
(7:21, 9:21) |
16 min. |
105. |
Audy Vladimír |
Šuma David |
2:1 |
(21:9, 14:21, 11:10) |
31 min. |
106. |
Chochol Libor |
Klier Tomáš |
0:2 |
(12:21, 6:21) |
17 min. |
107. |
Šimpach Jan |
Nečas Marek |
2:0 |
(21:13, 21:19) |
27 min. |
108. |
Hingar Miloš |
Říha Petr |
2:0 |
(21:12, 21:14) |
24 min. |
109. |
Taške Michal |
Šmeral Miroslav |
1:2 |
(21:15, 15:21, 5:11) |
26 min. |
110. |
Taussig Ota |
Hůda Vladimír |
2:1 |
(17:21, 22:20, 11:7) |
30 min. |
6. kolo |
111. |
Kostka Tomáš |
Knapp Leoš |
0:2 |
(11:21, 9:21) |
22 min. |
112. |
Krejzl Martin |
Hájek Ondřej |
1:2 |
(14:21, 21:9, 5:11) |
35 min. |
113. |
Vorlíček Pavel |
Poláček Michal |
2:0 |
(21:18, 23:21) |
31 min. |
114. |
Vaněk Ondřej |
Novák Miroslav |
0:2 |
(17:21, 19:21) |
25 min. |
115. |
Vlach Miroslav |
Jakubčin Jaro |
2:0 |
(22:20, 21:16) |
22 min. |
116. |
Pilař Petr |
Nývlt Jiří |
1:2 |
(21:15, 14:21, 9:11) |
23 min. |
117. |
Zahradník Radek |
Fančal Viktor |
0:2 |
(9:21, 10:21) |
24 min. |
118. |
Franz Jan |
Fišer René |
2:0 |
(21:16, 21:16) |
27 min. |
119. |
Homolka Pavel |
Šandera Michal |
2:0 |
(21:14, 21:18) |
18 min. |
120. |
Kreč Jiří |
Krček Břetislav |
0:2 |
(15:21, 3:21) |
16 min. |
121. |
Havlas Vítězslav |
Vitvera Jan |
2:1 |
(21:11, 11:21, 11:6) |
24 min. |
122. |
Vitvera Pavel |
Mareček Jindřich |
0:2 |
(12:21, 13:21) |
26 min. |
123. |
Tirpák David |
Klier Tomáš |
2:1 |
(21:15, 18:21, 11:7) |
28 min. |
124. |
Nedvídek Martin |
Polishchuk Andrej |
2:1 |
(19:21, 21:9, 11:8) |
23 min. |
125. |
Ježek Miroslav |
Audy Vladimír |
1:2 |
(15:21, 21:15, 6:11) |
30 min. |
126. |
Jančík Tomáš |
Šimpach Jan |
2:0 |
(24:22, 21:17) |
26 min. |
127. |
Šmeral Miroslav |
Hingar Miloš |
0:2 |
(11:21, 19:21) |
24 min. |
128. |
Šuma David |
Hlavička Miroslav |
1:2 |
(24:22, 19:21, 10:11) |
34 min. |
129. |
Hůda Vladimír |
Jakubec Václav |
2:1 |
(21:11, 16:21, 11:8) |
23 min. |
130. |
Taške Michal |
Chochol Libor |
0:2 |
(21:23, 13:21) |
20 min. |
131. |
Říha Petr |
Nečas Marek |
0:2 |
(20:22, 16:21) |
19 min. |
1. turnaj SOTX Tour 2012 - dvouhra žen |
p. |
h1 |
h2 |
sety |
výměny |
délka |
1. kolo |
1. |
Trubačová Táňa |
Šimicová Pavlína |
1:2 |
(18:21, 21:19, 2:11) |
28 min. |
2. |
Hovorková Štěpánka |
Marečková Klára |
2:0 |
(21:18, 21:12) |
23 min. |
3. |
Hůdová Majka |
Pospíšilová Petra |
2:0 |
(21:12, 21:5) |
15 min. |
4. |
Šumpíková Tereza |
Poštová Ivana |
2:0 |
(21:13, 22:20) |
24 min. |
5. |
Šrejberová Michaela |
Tothova Zuzana |
2:0 |
(21:1, 21:3) |
13 min. |
2. kolo |
6. |
Hůdová Majka |
Šrejberová Michaela |
0:2 |
(5:21, 10:21) |
14 min. |
7. |
Šumpíková Tereza |
Hovorková Štěpánka |
0:2 |
(12:21, 5:21) |
19 min. |
8. |
Poštová Ivana |
Šimicová Pavlína |
0:2 |
(8:21, 18:21) |
17 min. |
9. |
Marečková Klára |
Trubačová Táňa |
2:0 |
(21:18, 21:10) |
21 min. |
10. |
Tothova Zuzana |
Pospíšilová Petra |
0:2 |
(13:21, 9:21) |
18 min. |
3. kolo |
11. |
Hovorková Štěpánka |
Šrejberová Michaela |
0:2 |
(11:21, 10:21) |
16 min. |
12. |
Marečková Klára |
Šimicová Pavlína |
1:2 |
(21:19, 19:21, 7:11) |
32 min. |
13. |
Šumpíková Tereza |
Hůdová Majka |
0:2 |
(5:21, 16:21) |
18 min. |
14. |
Trubačová Táňa |
Pospíšilová Petra |
2:0 |
(21:12, 21:8) |
14 min. |
15. |
Tothova Zuzana |
Poštová Ivana |
0:2 |
(10:21, 8:21) |
19 min. |
4. kolo |
16. |
Šimicová Pavlína |
Šrejberová Michaela |
0:2 |
(12:21, 12:21) |
19 min. |
17. |
Hovorková Štěpánka |
Hůdová Majka |
2:0 |
(21:13, 21:10) |
19 min. |
18. |
Poštová Ivana |
Marečková Klára |
0:2 |
(7:21, 11:21) |
16 min. |
19. |
Šumpíková Tereza |
Pospíšilová Petra |
2:1 |
(19:21, 21:17, 11:10) |
27 min. |
20. |
Tothova Zuzana |
Trubačová Táňa |
0:2 |
(5:21, 6:21) |
13 min. |
5. kolo |
21. |
Šimicová Pavlína |
Hovorková Štěpánka |
0:2 |
(9:21, 10:21) |
19 min. |
22. |
Trubačová Táňa |
Šrejberová Michaela |
0:2 |
(20:22, 8:21) |
21 min. |
23. |
Hůdová Majka |
Marečková Klára |
1:2 |
(22:20, 19:21, 6:11) |
31 min. |
24. |
Poštová Ivana |
Pospíšilová Petra |
2:1 |
(12:21, 21:18, 11:4) |
15 min. |
25. |
Tothova Zuzana |
Šumpíková Tereza |
0:2 |
(16:21, 8:21) |
13 min. |
6. kolo |
26. |
Marečková Klára |
Šrejberová Michaela |
0:2 |
(8:21, 8:21) |
12 min. |
27. |
Trubačová Táňa |
Šumpíková Tereza |
2:0 |
(21:8, 21:14) |
18 min. |
28. |
Poštová Ivana |
Hovorková Štěpánka |
0:2 |
(4:21, 5:21) |
14 min. |
29. |
Pospíšilová Petra |
Šimicová Pavlína |
0:2 |
(13:21, 12:21) |
16 min. |
30. |
Tothova Zuzana |
Hůdová Majka |
0:2 |
(5:21, 5:21) |
13 min. |